ERASMUS STAJ (Malta)

ERASMUS STAJ (Malta) Hakkında

  • Öğrenciler 2-12 arası hibeli yada hibesiz olarak programa katılabilirler
  • Her üniversitenin hibe kontenjanı farklılık göstermektedir. Bu da dönemlerdeki başvuru sayısını etkiler.
  • Öğrencinin Erasmus staj başvurusu yapabilmesi için gerekli not ortalaması ve sınav puanı ile ilgili kendi universitesine bağlı erasmus koordinatörlüklerinden bilgi alması gerekmektedir.
  • Üniversitenin Erasmus beyannamesindeki şartları karşılayan öğrencilerin staj yapacakları işletme tarafımızca organize edilmektedir.
  • Öğrencilerimiz vize danışmanlığı, konaklama organizasyonu, gidiş ve staja başlayış evrelerindeki tüm oryantasyonlar tarafımızca yapılmaktadır.

Malta 200 yıl İngiliz sömürgesinde kalmış bir Akdeniz ülkesidir. Turizm sektörü ve dil okulları ile meşhur olan ülke yıllardır ülkemizdeki öğrencilerin  dil okulu için sık talep ettiği ülkelerden biridir. Ülke genel yaşam giderlerinin diğer ülkelere göre daha cazip olması sebebiyle staj öğrencileri için de oldukça avantajlıdır. Okulların verdiği hibe ile geçinebilmek çok kolaydır. 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım