GISMA (Berlin)

GISMA (Berlin) Hakkında

  • GISMA Business School, Berlin’in tam merkezinde, tüm merkez lokasyonlara yürüme mesafesinde yer almaktadır.
  • Sınıflarda ortalama 15 kişi yer almaktadır.
  • Öğrenciler ders dışında okulun sunmuş olduğu sosyal aktivitelere de katılabilirler.
  • Avrupa’nın en büyük ikinci kenti olan Berlin’de eğitim almak insanlara hem dil yeterliliği hem de kültür tanıma ve geliştirme açısından yararlı olmaktadır.

GISMA Business School, Berlin’in tam merkezinde, tüm merkez lokasyonlara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Sınıflarda ortalama 15 kişi yer almaktadır. Avrupa’nın en büyük ikinci kenti olan Berlin’de eğitim almak öğrencilere hem dil yeterliliği hem de kültür tanıma ve geliştirme açısından yararlı olmaktadır. Öğrenciler ders dışında okulun sunmuş olduğu sosyal aktivitelere de katılabilirler veya ders çıkışlarında Oberbaum Köprüsü’nü, Berlin Duvarı’nı, Museumsinsel’i, Berlin Katedrali’ni, ünlü filozof Karl Marx- Friedrich Engels Anıtı’nı ve birçok yeri ziyaret edebilirler

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Residence

Residence konaklama seçeneği genellilkle okulların çok yakınlarında ve şehir merkezinde yer alır. Bu residence’larda odalar tek ya da iki kişilik olup, 3 öğün yemek servisi verilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım