Greenwich University

Greenwich University Hakkında

  • 334/5000 Kampüs Özellikleri / İmkanları - Rekreasyon için büyük açık yeşil alanlar - Londra'ya iyi bağlantı - Greenwich'teki eğlence noktalarına kolay erişim - Öğrenciler ve Grup Liderleri için Wi-Fi - Futbol, basketbol, voleybol ve tenis için açık spor tesisleri - Kapalı spor salonu - Tesis bünyesinde dükkanlar - 24 saat CCTV kameraları

 

Greenwich, İngiltere'nin Başkenti Londra'nın içinde yer alan merkeze 20 dk mesafede bulunan, Dünyanın sıfır noktasıdır.

Kampüs, Londra'nın güneydoğusundaki Greenwich Kraliyet İlçesi'nde yer almaktadır. Londra'nın merkezine 14 kilometre uzaklıktadır ve yerel tren istasyonu ünlü London Bridge'e (20 dakikalık seyahat süresi) direkt tren seferleri vardır. Açık yeşil alana sahip bir kentsel alan - halk için modern spor tesisleri ile park alanları, alanlar ve ormanlık alanlar. Birçok mağaza, pub ve restoranın bulunduğu hareketli bir şehir merkezi vardır. Görülecek bazı harika yerler arasında National Maritime Museum, The Greenwich Royal Observatory yer almaktadır. Cutty Sark (dünyanın ünlü çay gemisi) ve Greenwich İskelesi'nden Thames Nehri boyunca bir tekne ile Londra'nın merkezinde bulunan Shard'a ulaşabilirsiniz.

Kampımız Avery Hill kampüsünde gerçekleşecektir. Güvenli bir üniversite ortamıdır ve iki Viktorya dönemi binası vardır: Köşk Bölgesi ve Güney Orman Sitesi. Bu binaların ikisi de Eltham'da bulunan 86 dönümlük Avery Hill Park'ında. Mükemmel öğretim, yaşam ve spor tesisleri sağlarlar. Sınıflar, konaklama ve kafeteryalar 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kampüs Greenwich şehir merkezine yaklaşık 20 dakikalık yürüme mesafesindedir ve toplu taşıma araçlarıyla oraya ulaşım kolaydır. Kampüs yakınında çok sayıda restoran, sinema, 28 şeritli bovling salonu ve tarihi Eltham Sarayı vardır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Greenwich University

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım