Her Şey Dahil Sömestir Programı

Endless Abroad tarafından tasarlanan ve geliştirilmekte olan “Her Şey Dahil” paket programının ülkemizdeki sömestir tatiline uygun şekilde yeniden planlanmasıyla  hazırlanmış 3 veya 4 haftalık dil programıdır. Programın özelliği, tüm masrafların ödenen ücrete dahil olmasıdır.

Her Şey Dahil Sömestir Programı ile yalnızca Londra ve Malta için geçerlidir. “Her Şey Dahil Programı” ise Londra ve New York ve Malta için geçerlidir.

Her Şey Dahil Programı Hakkında Detaylı Bilgi:

Her Şey Dahil Programı Hakkında Detaylı Bilgi:

Yabancı dilinizi geliştirmenin en iyi yolu, kuşkusuz ki yurt dışında bulunmaktır. Peki yalnızca yurt dışında bulunmak, yeterli midir?

Endless Abroad tarafından tasarlanan ve geliştirilmekte olan “Her Şey Dahil” programı çerçevesinde, yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizin referansı ile “En İyi Öğrenme Metodolojisi”ni geliştirdik ve sizlere sunuyoruz.
Yabancı dili, ana vatanında, gezerek, görerek ve en önemlisi uygulayarak öğrenmeyi temel alan metodolojimiz, yapılan çeşitli sosyal-akademik araştırmalar sonucunda da destek görmüştür. Araştırma sonuçlarına göre “sosyalleşmenin, dil gelişimindeki en önemli etmen” olduğu ortaya konulmuştur. Öğrendiklerinizi anında uygulayarak, aynı zamanda eğlenerek, yeni yerler keşfedip farklı kültürler ile tanışarak, kesinlikle sıkılmadan geçireceğiniz bu süreç, kişisel hayatınızda rotanızı çizmeniz açısından önemli bir rehber ve tecrübe olacaktır.

Her Şey Dahil programı sayesinde Endless Abroad size başarılı bir eğitim programının yanı sıra hayatınız boyunca unutamayacağınız tatil-eğlence programı da sunuyor. En güzel yanı ise, tüm masraflarınız ücrete dahil!

Program ile ilgili tüm detaylar için: www.londonornewyork.com

Her Şey Dahil'den Kastınız Nedir?

Her Şey Dahil'den Kastınız Nedir?

» Dil Okulu: Malta’nın veya Londra’nın önde gelen dil okullarında, haftada 20 saatlik İngilizce Programı ile ingilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilme fırsatına sahip olacaksınız.

Program kapsamındaki okullar (MALTA):
› International House
› A.C.E. Language School
› Clubclass Language School
› Easy School of Language

Program kapsamındaki okullar (LONDRA):
› Oxford House College
› United International College
› Princess College
› Mayfair College
› Rose of York English Language School

» Tüm Kitap ve Kurs Materyalleri: Eğitiminiz süresince ihtiyaç duyacağınız tüm materyaller temin edilecektir.

» Sertifika: Dil okulunu tamamladığınızda uluslararası geçerliliği olan, tüm hayatınız boyunca kullanacağınız sertifikaya sahip olacaksınız.

» Vize: Endless Abroad olarak tecrübelerimiz eşliğinde problemsiz bir vize süreci yaşayacağınızı umuyoruz. Ayrıca vize ücretiniz de program kapsamındadır.

» Konaklama: En fazla 3 kişilik odalarda sorunsuz ve güvenilir konaklama imkanı sahip olacaksınız.

» Yurtdışı Çıkış Harçları: Yurtdışı çıkış harcı her öğrenciden alınan ve öğrencinin ülkesinden çıkmadan ödemesi gereken tutardır. Sizi uğraştırmadan Endless Abroad bu işlemi hallediyor.

» Sağlık Sigortası: Sağlığınızı da garantiye allmayı unutmadık. Sağlık sigortanızı Endless Abroad yaptıracaktır.

» Hava Alanı Transferleri: Hava alanından konaklayacağınız yere kadar transferiniz Endless Abroad tarafından yapılacaktır.

» Sim Kart: Uçaktan iner inmez, Endless Abroad tarafından aktif halde sim kartınız temin edilecektir. Ailem ile nasıl görüşeceğim diye düşünmeyeceksiniz.

Londra için sim kartınız özellikleri; 300 dk konuşma süresi, 3000 sms, sınırsız internettir.

» Akşam Yemeği: Malta’nın seçkin mekanlarından birinde sizin için organize edeceğimiz akşam yemeğinde, farklı yerel lezzetler denemeyi seveceksiniz.

Londra’da ise akşam yemeğinizi yat turu eşliğinde yiyecek, aynı zamanda Londra’yı gezme imkanı da bulacaksınız.

» Spor Salonu: Eğlenceli ve sağlıklı bir çok aktivite ile spor yeni tutkunuz haline gelebilir. Tamamen ücretsiz olarak anlaşmalı olduğumuz spor salonlarından faydalanabileceksiniz.

Londra için spor salonu dünyaca ünlü YMCA’dır.

Yalnızca Malta’ya Özel:

» Öğrenci Kartı: Öğrenci kartınız ile Endless Abroad tarafından geliştirilen ortaklıklar sayesinde bir çok restaurant ve mağazada indirim kazanabileceksiniz.

» Magical Train Ride: Malta’nın hoş ambiansı eşliğinde yapacağınız turistik tren yolcuğu, harika olacak.

» Sightseeing Şehir Turu: Gideceğiniz şehiri tanımanız için büyük kolaylık sağlayan “Sightseeing” aktivitesini sizin için organize edeceğiz.

» Vittoriosa, Cospicua ve Senglea Gezileri: Olur da sıkılırsanız o şehir senin bu şehir benim, Malta’nın altını üstüne getirebileceksiniz.

» Okul Aktiviteleri: Tabii ki eğitiminiz kapsamında okulunuzun organize edeceği bir çok aktivite, gezi, parti organizasyonları da olacaktır. Sıkılmak için boş vaktiniz olmayacak 🙂

Yalnızca Londra’ya Özel:

» Madame Tussauds: Londra’nın meşhur ziyaret merkezlerinden biri olan Madame Tussauds Museum, ziyaret edilmesi gereken en önemli yerlerden birisi. Atatürk dahil bir çok lider ve ünlü kişinin balmumumdan heykellerinin bulunduğu müzeyi ücretsiz olarak gezebileceksiniz.

» London Eye: Dünya’nın en büyük dönme dolabı olan London Eye’da harika bir yarım saat geçireceksiniz. Londra’yı kuş bakışı görmek çok heyecan verici.

» London Dungeon: Dünya’nın her yerinden adrenalik bağımlılıkları The London Dungeon için Londra’ya akın ediyor. Dev korku tüneli, sizi bekliyor.

» London Aquarium: Avrupa’nın en büyük akvaryumlarından birinde tüm köpek balıkları, vatoslar, yılan balıkları ve diğer binlerce deniz canlısı, sizi görmek için sabırsızlanıyor.

» Limuzin Turu: Londra’da İngiliz Teenage’lerin en büyük eğlencelerinden biri olan “Limuzin Turu” keyfini yaşayacaksınız.

» Müzikal: Sanat’ın başkentlerinden biri olan Londra’da dünyaca ünlü bir müzikal için biletiniz hazır.

» Oxford, Cambridge, Brighton Gezisi: Londra’da sıkılırsanız şayet, Oxford, Cambridge veya Brighton gezisinden birine katılabileceksiniz.

» Welcome Party: Londra’nın eğlence dolu ünlü mekanlarında organize edeceğimiz “Hoşgeldin Partisi”ne hazır mısın?

Bu noktada tek masrafınız kişisel harcamalarınız ve uçak biletiniz olacaktır.

Program Tarihleri Ne Zamandır?

Program Tarihleri Ne Zamandır?

Tarihi siz belirlersiniz. Malta’ya veya Londra’ya varışınızın akabinde ilk Pazartesi günü program başlatılır. Programın geçerlilik tarih aralığı 6 Ocak – 24 Şubat 2014’tür.

Programın Ücreti Nedir?

Programın Ücreti Nedir?

   › Malta – 3 Hafta – 1490 € 
   › Malta – 4 Hafta – 1690 € 

   › Londra – 3 Hafta – 1690 £ 
   › Londra – 4 Hafta – 2090 £

Ödeme şartları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başvuru ve Kayıt Şartları Nelerdir?

Başvuru ve Kayıt Şartları Nelerdir?

Programın son kayıt tarihi 31.12.2013’tür.

Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca mevcut durumunuzun İngiltere Vizesi ya da Malta Vizesi almaya bir sorun teşkil etmemesi, yeterli koşul/şarttır.

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ön kayıt için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Not: Program kontenjanı sınırlıdır.