ILAC

ILAC Hakkında

  • ILAC, dünyanın en çok ödüllü İngilizce dil okullarından biridir.
  • 5 kez ardarda Kuzey Amerika'nın en iyi dil okulu seçilmiştir.
  • Eğitim sistemi 65'ten fazla kolej ve üniversite tarafından kabul görmektedir.
  • UNESCO'ya göre dünyada yaşamak için en iyi şehirlerden ikisi olan Toronto ve Vancouver'da modern, butik tarzı olanaklara sahiptir.

ILAC, UNESCO'ya göre dünyada yaşamak için en iyi şehirlerden ikisi olan Toronto ve Vancouver'da modern, butik tarzı olanaklara sahiptir.Vancouver ve Toronto'daki butik tarzı kampüslerle ILAC, Kanada'da İngilizce öğrenmek için 75'den fazla ülkeden her yıl binlerce öğrenciyi ağırlıyor.Kampüsü şehir merkezinde yer almaktadır.Restoranlar, müzeler, turistik yerler ve görülecek yerler kampüslerden sadece birkaç adım uzaklıktadır.Modern tesislerde, öğrenme ve sosyalleşme için mükemmel bir ortam sağlanır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Sertifika programları mezuniyetinize veya mevcut is tecrubenize ekleyebileceginiz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alananızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku

ILAC

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım