İzmit & Kahramanmaraş Şubelerimiz Hizmetinizde!

 

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kısa süre sonra merkezini İstanbul’a taşıyan Endless Abroad, 2006 yılında hizmet kalitesini artırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla Londra şubesini faaliyete geçirmiştir. Eğitim altyapısını yurtdışında tamamlamış olan kurucu ortakları ve çalışanlarıyla kısa sürede adından sıkça söz ettiren Endless Abroad, geliştirdiği özel programlar ve kampanyalar sayesinde sektördeki birçok yeniliğin öncülüğünü yapmıştır.

2018 yılı itibariyle İstanbul Genel Müdürlük , İstanbul Bakırköy, İstanbul Kadıköy, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Fatih, İstanbul Ataşehir, Londra, Ankara, Ankara Bilkent, Denizli, Antalya, Alanya ve İzmir ofisleriyle faaliyetlerini sürdürmekte olan Endless Abroad, Almanya, Amerika, Avustralya, Dubai, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Kanada, Malta, Rusya ve Yeni Zelanda için yurtdışı hizmetleri sunmaktadır.

Bünyemize kattığımız ofislerimizden biri İzmit’in en prestijli caddesi olan yürüyüş yolu üzerinde, diğeri ise Kahramanmaraş’ın modern ve gözde yerleşim yerinde bulunmaktadır. Yeni şubeleri ile Büyüme modeli çerçevesinde Türkiye’nin birçok ilinde profesyonel ve şeffaf hizmet vermeyi amaçlayan Endless Abroad öğrencilerin hayallerine dokunmayı hedefliyor.