Malta Village Yaz Kampı

:school Hakkında

  • Malta, Akdeniz'in kalbinde görkemli binalar, müzeler ve muhteşem plajlarla dolu güzel bir adadır. Arap, İspanyol ve İtalyan etkileri ile zengin bir kültüre sahiptir, ancak İngiliz işgali ve nüfuzundan dolayı İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir. Kampın organizasyon sağlayıcısı PLUS EDUCATION bu zamana kadar 50 farklı ülkeden 27.000 öğrencinin hayallerini gerçekleştirmiştir. PLUS merkezi adanın kuzeydoğusundaki 4 yıldızlı bir oteldir. Otel, iyi donanımlı odaların yanı sıra yüzme havuzu ve salon alanları da dahil olmak üzere konforlu olanaklar sunmaktadır. Okul konaklama adresine yakındır ve ulaşım tarafımızdan sağlanmaktadır.
  • Kamp merkezi adanın kuzeydoğusundaki 4 yıldızlı bir tesistir. Otel, iyi donanımlı odaların yanı sıra yüzme havuzu ve salon alanları da dahil olmak üzere konforlu olanaklar sunmaktadır. Sınıflar ya otelin yakınında, (bu durumda okula ulaşım sağlanmaktadır).

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Malta Village Yaz Kampı

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için

e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım