New York Şehir Deneyimi Yaz Kampı

New York Şehir Deneyimi Yaz Kampı Hakkında

  • Kamp Merkezi, New York şehrinin Rochelle Park bölgesinde yer almaktadır. Önemli konut geliştirme ve kamusal park alanları için 'Home Town' olarak bilinir. Rochelle Park, mağazalar, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri ve sinema ile hareketli bir şehir alanına sahiptir. New York şehrine trenle kolayca ulaşılabilir. Midtown Manhattan'a yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuk süresi vardır.
  • Kampüs, şehrin kalbinde yer almaktadır. Pek çok çekici bina, konut apartmanları, sınıflar ve aktivite alanları ile iyi bakımlı ve çok güzeldir.

Kampüs Özellikleri / İmkanları

- Tesis bünyesinde alakart yemek seçenekleri

  • Sitede Starbucks Coffee Shop
  • - Rekreasyon için açık ve kapalı alanlar
  • - Yüzme havuzu
  • - Güvenli ve güvenli ortam
  • - Büyük bir parka ve bahçeye 5 dakikalık yürüyüş
  • - Şehir merkezine ve tren istasyonuna 15 ila 20 dakikalık yürüme
  • - New York Manhattan'a kolay erişim

 

2 haftalık bir program şunları içerir: Niagara Şelalesi ya da Boston (2 gün / 1 gece) için bir haftasonu. Niagara Şelaleleri - Gece, Niagara Şelalesi, Hard Rock Cafe - Sis tekne turunun hizmetçisi Woodbury Common Outlets New York ziyaretine 1 Tam Gün Gezi: Rock and the Rockefeller Plaza, Hard Rock Cafe'de Times Square akşam yemeği (isteğe bağlı Grand Central Terminal turu) New York ziyaretine 1 Tam Gün Gezi: Lincoln Center, Columbus Circle, Central Park, Çilek Alanları ve Metropolitan Müzesi 1 Greenwich Village & SoHo, Chelsea Bölgesi ve Midtown Manhattan: High Line, Chelsea Market, Penn İstasyonu, Madison Square Garden, Herald Square, Bryant Park'ta HBO Film Festivali ile New York'a 1 Günlük Gezi Kare ve Flatiron Binası) New York ziyaretine 1 Tam Gün Gezi: Beşinci Cadde, Modern Sanat Müzesi (MoMa) New York ziyaretine 1 Tam Gün Gezi: Özgürlük Heykeli ve Ellis Adası, New York Şehir Merkezinde bir yürüyüş turu: Pil Park, Wall Street, 9/11 Anıtı, Dünya Ticaret Merkezi Oculus (Özgürlük Kulesi veya Ulusal Müze'nin isteğe bağlı ziyareti Amerikan Kızılderili) New York ziyaretine 1 Yarım Gün Gezi: Brooklyn Köprüsü, Çin Mahallesi, Küçük İtalya Coney Island Beach, Boardwalk ve Beyzbol Oyununu (Coney Island Eğlence Parkı ve New York Akvaryumu'na isteğe bağlı gezi) ziyaret eden New York'a 1 Yarım Gün Gezi. Ayrıca,

3 haftalık bir program şunları içerir: Brooklyn'e 1 Tam Gün Gezi: Brooklyn Botanik Bahçesi, Williamsburg Altı Bayraklı 1 Tam Gün Gezi Bronx Hayvanat Bahçesine 1 Yarım Gün Gezi Midtown Doğu, Greenacre Park, Empire State Binası 1 Yarım Gün Gezi Yukarı Doğu Yakası ve Guggenheim'a 1 Yarım Gün Gezisi Met Cloisters ve Columbia'ya 1 Yarım Gün Gezi * Tüm geziler, özel teknik direktör tarafından organize edilir ve PLUS USA personeli tarafından denetlenir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

New York Şehir Deneyimi Yaz Kampı

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım