ROYAL CROWN ACADEMIC SCHOOL (TORONTO)

Hakkında

  • Yatılı eğitim veren bir okuldur. Mezun olan öğrenciler %100 oranında ABD, Kanada ve Avustralya'daki üniversitelere yerleşmektedir. Öğrencilerin AP derslerine katılma imkanı vardır.
  • Bayview ve Sheppard Bulvarı'nın kesişim noktasında elverişli ve ideal bir konumda bulunan okulumuz şehir merkezine, havaalanına, otobüs durağına ve metroya kolayca ulaşabileceğiniz bir mesafededir. Toronto'nun diğer yerlerini keşfetmek isteyen öğrenciler, ulaşım bağlantılarına oldukça yakın olduklarından alışveriş yapmak ve arkadaşlarıyla akşam yemeğine çıkmak gibi aktiviteler yapabilirler.
  • Öğrencilerimize sadece çok çeşitli akademik eğitimler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onları bilim, müzik, sahne sanatları, sanat ve beden eğitimi alanlarında çeşitli müfredat içi ve müfredat dışı etkinliklere katılmaya teşvik ederek genel anlamda gelişmelerini ve üst sınıf küresel yetenekler haline gelmelerini amaçlıyoruz.
  • Konaklama; 4 yıldızlı otel standardında, güvenli ve rahat mobilyalı daireler, Erkekler ve kızlar için farklı katlar ve alanlar; Profesyonel temizlik personeli - güvenli, temiz ve uygun; Özel odalarda kontrollü ısıtma ve havalandırma sistemi; Kampüs ve konut arası okul servisi; Lüks yüzme havuzları ve fitness salonundan faydalanmak ücretsizdir.
  • Sağlıklı Beslenme; Çeşitli mutfaklarda deneyimli, profesyonel bir ekip tarafından işletilen zarif bir yemek alanı. Her öğün kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri güvenli ve besleyici gıdalarla hazırlanmaktadır. Kahvaltı saati: 07:00 - 9:00 Öğle yemeği zamanı: 11:30 - 13:30 Akşam yemeği zamanı: 17:00 - 19:00
  • Güvenlik; Yatılı öğrenciler yardımcılar, amirler ve danışmanlar tarafından iyi bakılır; Bina girişinde ve her katın girişinde video gözetimli denetleme sistemi bulunur, ayrıca sadece konut kimlik kartına sahip olanlar giriş yapabilirler; Tüm konutlar 24 saat gerçek zamanlı güvenlik sistemi ile denetlenmektedir; Gece geç giriş ve çıkış yasaktır; Öğrencilerin zamanında eve girdiklerinden emin olmak için bina sorumlusu her gece düzenli kontrol yapar.
  • Dönem Planlaması; Royal Crown öğrencileri, bireysel güçlerine göre sadece 2-3 ders almayı seçebilirler, bu da onların konuyu derinlemesine anlamalarına ve odaklanmalarına, böylece gereksiz stresten kaçınmalarına imkan sağlar.
  • Kredi Sistemi; Öğrenciler derslerini geçer geçmez kredi kazanırlar. Performanslarına göre öğrenciler kredi sistemindeki derslerin en uygun seviyesine geçiş yapabilirler. Bu nedenle öğrenciler dersteki ilerlemelerine göre herhangi bir dönemde farklı seviyelerdeki derslere katılabilirler.
  • Değerlendirme; Genel notlandırma bağlamında ödevler ve final sınavları sırasıyla %70 ve %30 ağırlığındadır. Bu nedenle, öğrenciler sınavları geçmek için ezber yapmak yerine, dersi derste dinlemenin değerini anlayacaklardır.
  • Bireyselleştirilmiş Öğrenme Planları; Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını sürekli olarak takip ediyoruz. Değerlendirmemize dayanarak, ders seçimi ve programlarını öğrenciler ile birlikte planlıyor ve ilerleme kaydetmelerine yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bu bireyselleştirilmiş öğrenme planı, her öğrenci için uygun olan üniversiteleri ve kariyer alanlarını belirlememize yardımcı olur ve öğrencilerin bireysel olarak gelişmelerine ve üniversiteye başarıyla kabul edilmelerine yol açar.

Royal Crown Academic School, öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine ve başarılı olmalarına yardımcı olmayı ilke edinmiş, Kanada-Toronto'da bulunan özel bir lisedir. Öğrencilerin ayrıca gidebilecekleri bir kariyer (mesleki eğitim) okulunu da içeren Kraliyet Okullar Grubu'nun bir parçasıyız. Okulumuz dünyanın her yerinden gelen yabancı öğrencileri ağırlamaktadır. Varışta öğrenciler yardımsever ve ilgili eğitimciler tarafından karşılanır, ayrıca okul zorlu bir müfredata sahiptir ve öğrencilerin başarıya ulaşmaları için onları sürekli teşvik etmeyi benimsemiştir.

Royal Crown Rezidansı

Royal Crown rezidansı, öğrencilere güvenli ve stressiz bir ortam sunan modern bir tesistir. Öğrenci yurdu, öğrencilerin akademik hedefleri üzerinde çalışmaları ve eğitimlerine odaklanmaları için konforlu bir alan sağlar.Rezidans tüm yıl açıktır ve yılın her günü yemek hizmeti verilmektedir. Öğrencilerimiz dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinecek, güvenli ve sağlıklı bir ortamda eğitim alma imkanına sahip olacaklardır.Kanada'da farklı bir çevre, kültür ve yaşam tarzıyla karşı karşıya kalan öğrenciler ilk zamanlarında biraz zorluk çekebilirler. Düşünceli ve her öğrenciyle bireysel olarak ilgilenen rehberlik ekibimiz sayesinde öğrenciler yeni yaşamlarına kısa sürede alışacaklardır.Yeni gelen her öğrencimiz ile bireysel olarak ilgileniyor ve onların konaklama gereksinimlerini öğrenerek en uygun planı hazırlıyoruz. Planlar arasında odaların düzenlenmesi, yemekler ve müfredat dışı faaliyetler bulunmaktadır. Öğrenciler bağımsız yaşamak, düzgün iletişim kurmak, kültürler arası dostluklar kurmak ve başka bir ülkede yaşamaya alışmak için desteklenirler.

Aile Yanında Konaklama

Royal Crown öğrencilerin isteklerine en uygun olan aileleri seçecektir.Royal Crown'da öğrenciler okula yakın bir konumda yaşayan Kanadalı bir ailenin yanında kalırlar. Bu ev sahibi aileler öğrencilere gerçek bir aile yaşantısını yansıtan bir konaklama hizmeti sunacaktır. Ev sahibi aileler, öğrencilerimizin Kanadalı bir aileyle yaşam deneyimi kazanmalarını sağlamak için özenle seçilir. Aile yanında konaklama hizmeti sunan aileler genellikle okula 30 dakikalık bir mesafede yaşarlar. Bu konaklama türünü seçen öğrenciler İngilizce pratik yapma ve farklı kültürleri deneyimleme avantajına sahip olacaklardır.Tüm aileler birden fazla denetleme sürecinden geçerler ve Royal Crown ile uzun vadeli bir işbirliği içindedirler. Bu yerel aileler emniyetli, rahat, ve güvenilir olmalarının yanı sıra yabancı öğrencilere bakma konusunda deneyimlidirler. Ayrıca sevgi dolu ve ilgili insanlardır. Her zaman okulla temas halindedirler ve öğrencilerin yerel kültüre alışmalarına yardımcı olurlar.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurtdışında lise eğitimi ile öğrenciler eğitim hayatlarında önemli bir basamağa adım atarken, öz güvenleri ile birlikte en iyi şekilde kendilerini de geliştiriyorlar.Yurtdışında bir çok yatılı ve yatılı olmayan lise mevcuttur. Yatılı okulların bir çoğu 1600’lü yıllardan itibaren eğitime devam eden son derece tarihi kampüslerden oluşmaktadır. Kampüslerin tarihi olmasının yanı sıra sahip oldukları teknolojik donanım üst seviyededir. Aynı zamanda bir çok spor faaliyetinin yapılabileceği uygun faaliyet alanları mevcuttur.

İlgili Blog Yazıları
endless
endless
endless

ROYAL CROWN ACADEMIC SCHOOL (TORONTO)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!