Stafford House Profesyonel Sertifikalar

Stafford House Profesyonel Sertifikalar

Proje Yönetimi, Pazarlama ve İşletme Sertifika Programı!

Stafford House Proje Yönetimi, Pazarlama ve İşletme alanlarında eğitim göreceğiniz Profesyonel Sertifika Programıyla hem İşletme ile ilgili bilgilerinizi genişletin hem de İngilizce becerilerinizi takım çalışmaları ve örnek olay çalışmalarıyla 3 ana İşletme bölümünde deneyimleyin.

Program boyunca deneyimli öğretmenler, lokal işletme liderleri ve girişimcilerden öğrenecek ve onlardan kendi deneyim ve sektördeki izlenimlerini dinleyerek kendinizi geliştirme fırsatı yakalayacaksınız.

Program en az Upper Intermediate seviyede İngilizce bilen ve ABD, Kanada veya İngiltere’de işletme ile ilgili bilgilerini genişletirken aynı zamanda profesyonel bir iletişim ağı oluşturmak ve öz geçmişini işletme alanında zenginleştirmek isteyen kişiler için düzenlenmiştir.

Faydaları Nelerdir?

  • İngilizce iletişim becerilerinizi iş ortamına yönelik durumlar için geliştirebilirsiniz.
  • Lokal işletmeleri ziyaret edip, alanında uzman kişilerden bilgi edinebilirsiniz.
  • Deneyimli işletme öğretmenlerinden öğrenebilirsiniz.
  • Takım çalışması ve sunum becerileninizi herhangi bir iş alanına yönelik olabilecek şekilde alıştırma yapabilirsiniz.
  • Uluslarası kontaklar ve iş bağlantıları edinebilirsiniz.
  • Özgeçmişinize ve online profillerinize ekleyebileceğiniz projelerle kariyerinizi destekleyebilirsiniz.

Kimler Katılmalıdır?

  • En az Upper Intermediate seviyede İngilizce bilen ve kendilerini İşletme’nin üç ana dalında geliştirmek için başlangıç seviyesinde bir eğitime ihtiyaç duyan profesyoneller veya üniversite öğrencileri.
  • Kısa dönem bir İşletme programı alırken İngilizcesini geliştirmek isteyen aynı zamanda portfolyo ve profesyonel becerilerini daha da ilerletmek isteyen profesyoneller veya üniversite öğrencileri.
  • Özgeçmişine İşletme alanında bir sertifika ekleyerek kariyerinde ilerlemek isteyenler.

Program süresi: 12 Hafta

Program İçeriği Detayları

Pazarlama – 4 hafta: Müşteri odaklı pazarlama stratejileri, pazar seçimi, ürün geliştirme, ürün yaşam döngüsü, planlama ve fiyatlandırma, reklam süreçlerinde karar alma.

Proje Yönetimi – 4 hafta: Süreç-bütçe-risk yönetimi, yeni iş fikri oluşturma, yeni proje değerlendirilmesi,  ilerleme takibi ve iletişimi, proje planlama ve yürütme.

İş Yönetimi – 4 hafta: Organizasyonda yönetim ve liderliğin rolü, kendi liderlik yönteminizi oluşturma, profesyonel ilişkiler kurma.