Sertifika ve Diploma Programları

Ucla Sertifika Programları

University of California Los Angeles Extension programı mesleki ilerleme kaydetmek isteyen veya farklı bir sektöre geçiş yapmak isteyen uluslararası ve Amerikalı öğrenciler için çeşitli sertifika programları sunmaktadır. Eğitimlerin teoriden çok pratiğe dayalı olması ve master programlarına göre fiyatının daha uygun olması akademik kariyer düşünmeyen öğrenciler için ... Devamını Oku »

Kanada’da Sertifika Programları

Son yılların en gözde ülkesi haline gelen Kanada sertifika programlarıyla ilk tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Genel olarak Kanada’da Career College’lar, enstitüler ve az da olsa üniversiteler sertifika ve diploma programları sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Vancouver ve Toronto’da bulunan okullarda Turizm’den, Bilgi Teknolojilerine, İşletme yönetiminden, Film yapımcılığına ... Devamını Oku »

Avustralya’da Sertifika Programları

Avustralya’da Sertifika Programları Hales Institute – Melbourne 1910 yılında kurulan Hales Institute Avustralya’nın en prestijli okullarından biridir. Hales sunduğu eğitim, ilgi ve değer ile öğrencilerine özel hizmet sunmaktadır. Hales Kampüsü; hemen her ırktan insanın bir arada yaşadığı, iş ve kültürel hayatı ile sosyal zenginlikleriyle tanınan Melbourne ... Devamını Oku »

Amerika’da Sertifika Programları

Amerika Birleşik Devletlerinde Sertifika ve Diploma Programları Bugün sertifika veya diploma programları dendiğinde ilk akla gelen ülke olan ABD; hemen her alanda sunduğu programlar, eğitim kalitesi ve dünyanın en iyi üniversiteleri ile öne çıkmaktadır. İşletme Yönetiminden, pazarlamaya, uluslar arası ticaretten, proje yönetimine, IT programlarından reklamcılık ve ... Devamını Oku »