Ülkeler

İngiltere’de Master

İngiltere’de Master Eğitim alanında Dünya çapında isim yapmış ülkeler arasında ilk sıralarda yer alan İngiltere, yurtdışı lisans sonrası eğitim planlayan öğrenciler tarafından oldukça sık talep görmektedir. Güneş batmayan ülke olarak da bilinen İngiltere global anlamda birçok sektörün merkezi konumundadır. Ekonomi, sanat, teknoloji ve bilim gibi alanlarda ... Devamını Oku »

Konukseverlik, güneş, dans, müzik, eğlence: İspanya

İspanyolca Dil Eğitimi Konukseverlik, güneş, dans, müzik, eğlence, birbirinden renkli dünya mutfağı, güzel plajlar dendiği zaman akla gelen ilk ülkelerden biridir İspanya. İspanya, Avrupa ve Afrika ülkeleri arasında önemli bir geçmişe sahip olan, uzaktan bakıldığında sakin bir ülkeye benzeyen ama sınırlarından içeriye adım attığınız anda İspanyolların ... Devamını Oku »

Malta’da Staj Programları

MALTA’DA STAJ  » Program Tarihleri: Tarihi staj yapacağınız yerle birlikte belirlersiniz. Malta’ya varışınızın akabinde ilk pazartesi günü stajınız başlatılır. » Katılım Şartları:  Staj programı kapsamında en az Intermediate seviyesinde İngilizce biliyor olmanız gerekmektedir. Bu seviyeden daha düşük seviyede olan katılımcıların katılım şartlarını öğrenebilmeleri için eğitim danışmanlarımızla irtibata ... Devamını Oku »

ILAC International College – School Of Service Excellence

ILAC dil okulu Kuzey Amerika’nın 5 defa en iyi dil okulu seçilmekle birlikte bu diploma programı ile bir daha kalitesini kanıtlamış durumdadır. ILAC, 15 yılı aşan deneyimiyle Kanada’nın lider eğitim kurumları arasında yerini almış, birçok kuruluş tarafından tanınmış ve bu kuruluşlar tarafından çeşitli ödüllere aday gösterilmiştir. ILAC, ... Devamını Oku »

University of West Scotland (London Bridge Kampüsü) MBA Yüksek Lisansı

MBA programları International business, Marketing ve Finance’dır. MBA programları 1 yıllıktır. Toplam ücretleri £6450’dur. Üstelik öğrencilere yasal olarak haftalık 20 saat çalışma izni verilmektedir Programların başlangıcı Nisan ayındadır. Program sonunda University of West Scotland diplomasi alınacaktır. İngilizce dil sınavı kriteri ise şöyledir; IELTS 6.0 (her bolumden minimum 5.5) ... Devamını Oku »

Graduate School of Barcelona

GSM Barselona’daki bütün master programları uluslararası araştırmalar ve deneyimler sonucunda oluşturulmuştur ve master programları İngilizce sunulmaktadır. Sürekli güncellenen bağlantıları sayesinde öğrencileri güncel iş hayatından ve profesyonel markaların tecrübelerinden haberdar etmektedir. Bütün master programlarının içerikleri farklı olmasına rağmen odak noktaları aynıdır; Avrupa Birliği ve Uluslararası İşletme. Tüm ... Devamını Oku »

IED Istituto Europeo di Design

İngilizce Master Programları aşağıdaki gibidir. – Fashion Design – Milan – Fashion Marketing – Milan – Fashion Communication and Styling – Milan – Product Design – Milan – Interior Design – Milan Başlangıç Tarihleri: 29-01-2016  Süre: 12 ay – Full time | Master programlarının ortalama ücreti 19.000 ... Devamını Oku »

İtalya’da Tasarım Okulu – DOMUS Academy

Dizayn Alanında Sunulan Programlar  Master Programları Ortalama master ücretleri 27.000 €’dur – Master in Car & Transportation Design – Master in Product Design – Master in Interaction Design – Master in Interior & Living Design – Master in Visual Brand Design  . Son başvuru tarihleri:  Eylül başlangıçlı ... Devamını Oku »

Istituto Superiore di Design (ISD)

İtalya’nın en büyük 3. şehri olan Napoli’de bulunan ve Grafik, Tasarım ve Moda alanlarında eğitim veren bir akademidir. Okulun amacı bu bölümlerde piyasaya yetişmiş bireyler sunmaktır. 1989 yılında kurulmuştur. ISD bünyesindeki tüm programlar İtalyanca olmakla beraber aynı zamanda International öğrenciler için simultane çeviri ile İngilizceye çevrilmektedir. ... Devamını Oku »