İspanya’da Erasmus Staj İmkanı!

İspanya’nın gözde şehirlerinden Barselona, Akdeniz kıyısındaki en önemli liman ve ticaret merkezidir. Kendine özgü kültürü ve güzelliğiyle ün yapmıştır.

1450’de kurulmuş olan Barselona Üniversitesi ve 1968’de kurulan Özerk Barselona Üniversitesi kentin önde gelen bilim ve araştırma kurumlarındandır. Kentte birçok müze, kilise, mimari açıdan özel örnekler sayılan tarihi yapı mevcuttur. Aynı zamanda dünyanın en büyük futbol takımı FC Barcelona’ya da ev sahipliği yapan bu şehir de staj imkanları sizi bekliyor !

Şehrin merkezinde bulunan, dünyaca ünlü markaların satış, pazarlama, tanıtım ve organizasyonlarının yapılıp, aynı zamanda bu şirketlere işletme ve proje alanında çözüm ortaklığı sunulan şirketlerde staj yapabilirsiniz.

Staj İmkanı Sunulan Bölümler ;

  • İşletme Bölümü : Ofis ortamında staj yaparsınız. Ürünlerin pazarlama ve satışında görevlendirilirsiniz. Finans muhasebe ve insan kaynakları kısımlarında da çalışabilirsiniz.
  • Ekonomi Bölümü : Ofis ortamında staj yaparsınız. Finans ve muhasebe kısımlarında çalışabilirsiniz.
  • Uluslararası İlişkiler : Ofis ortamında staj yaparsınız. Başta Fransa , Amerika ve Hollanda olmak üzere yurtdışındaki diğer müşteriler ile iletişimi sağlamada görevlendirilirsiniz.
  • Halkla ilişkiler : Ofis ortamında staj yaparsınız. Şirket içi iletişimden sorumlu olursunuz. Şirketin duyuru bültenini ve broşürlerini düzenler , şirketin sosyal etkinliklerini organize edersiniz.
  • Turizm Bölümü : Turizm faaliyeti verilen apart otellerde yapabilirsiniz. Housekeeping olarak görev alırsınız.

Konaklama

Çalışma ofisleri 4. Katta bulunur , binanın 1. katındaki 4 daire öğrencilere kiralanır. Bunların dışında ofislere 10 dakika uzaklıkta öğrenci daireleri vardır. Bu daireler stajyer öğrencilere ayrılmıştır..

spotahome