ULUDAĞ’DA KAYAK VE DİL KAMPI

ULUDAĞ’DA KAYAK VE DİL KAMPI SÖMESTİR PROGRAMI
Avrupa’nın En İyi Okulu United International College Türkiye’ye Geliyor!!!

NEDİR?

Yıllar boyunca sömestir tatilinden doğan zamanı değerlendirmek isteyen bir çok öğrencimizi dil eğitimi için yurt dışına gönderdik, göndermeye de devam ediyoruz. Lakin şu bir gerçek ki ulaşım veya konaklama gibi masraflar yurt dışında dil eğitimi için zorlayıcı olabiliyor. Veya bazı kişisel sebepler yurt dışında eğitim alınmasına engel olabiliyor. Bu gibi sorunlara çözüm üretmek amaçlı, “farklı bir proje geliştirmeli ve yurt dışındaki kaliteli dil okullarını Türkiye’ye getirmeli” düşüncesiyle hareket eden Endless Abroad, “Uludağ’da Kayak ve Dil Kampı Sömestir Programı”nı hazırladı.

uludag

Programı kısaca özetlemek gerekirse, Sömestir tatilini değerlendirmek isteyen herkesin katılımına açık olan, spor ve tatil ile iç içe bir dil kampıdır. Kamp süresince öğrenciler günde 3’er saat İngilizce eğitimi alacaktır. İngilizce eğitimini verecek olan eğitmenler, Avrupa’nın en iyi dil okulu ödülüne sahip United International College (UIC) kurumuna bağlı profesyoneller olup, kamp için özel olarak Londra’dan geleceklerdir.

Kamp süresince dil eğitimi dışında, ise kampın iki ana temasından biri olan kayak-snowboard dersleri gerçekleşecek, ayrıca birçok sosyal aktivite de kamp programında yer alacaktır. Örnek bir günlük program aşağıda paylaşılmıştır. Bu sosyal aktiviteler İngilizce olarak gerçekleştirilecek, dil pratiği yapılması sağlanacaktır.

Kamp sonuna öğrencilere UIC tarafından sertifika verilecektir. Bu sertifika UIC kurumunun İngiltere’de vermiş olduğu sertifika ile aynı niteliktedir. Yani İngiltere’ye gitmeden, Dünya’nın en iyi dil okulu ödülüne sahip bir okuldan dil eğitimi sertifikası almış olacaksınız. Bunun yanında kayak-snowboard öğrenecek, güzel bir tatil yapacak, yeni arkadaşlıklar kuracak ve Uludağ’ın zirvesinde değerli zamanınızı verimli şekilde değerlendireceksiniz.

United International College hakkında detaylı bilgi almak için web sitesi olan www.uiclondon.com u ziyaret edebilirsiniz.

Türkçe Konuşmak Yasak!

Kamp süresince tüm aktivitelerde iletişim dili İngilizce olacaktır. Bu metot sayesinde dil gelişim süreci ciddi oranda hızlanacak olup, kamp süresince görevli olacak olan eğitmen ve koordinatörlerimizin tamamı ya yurt dışından gelecek ya da yurt dışında yaşamış/öğrenim görmüş profesyoneller olacaklardır. Kamp boyunca Türkçe konuşmanın yasak olduğunu söylememiz, sanıyoruz ki yanlış olmayacaktır.

Kamp Süresi Ne Kadardır?

Kamp Süresi Ne Kadardır?

“Uludağ’da Kayak ve Dil Kampı Sömestir Programı” süresi 5 gece 6 gündür. 2 farklı dönem mevcut olup dönem tarihleri aşağıdaki gibidir;

     1. Dönem: 03.02.2014 – 08.02.2014 – Junior Kamp (7-17 yaş arası)
     2. Dönem: 14.02.2014 – 19.02.2014 – Gençlik Kampı (18 +)

Program kapsamında toplam 15 saat dil eğitimi mevcuttur. Kayak-snowboard dersleri ise toplam 10 saattir.

İstenildiği takdirde, dil pratiği için eğitmenlerimiz ile bire bir özel ders olanağı mevcuttur. Bire bir özel ders hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kampın Ücreti Nedir?

Kampın Ücreti Nedir?

“Uludağ’da Kayak ve Dil Kampı Sömestir Programı” ücreti 2990 TL’dir.

Kredi kartları için taksit imkanı mevcut olup, kardeş katılımlarında kişi başı %10 oranında indirim fırsatından faydalanılabilinmektedir. Ödeme şartları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kamp Ücretine Neler Dahil?

Kamp Ücretine Neler Dahil?

 • UIC tarafından verilecek olan ingilizce eğitimi
 • Tüm eğitim materyalleri
 • Sertifika
 • Kayak-Snowboard eğitimi
 • Kayak-Snowboard malzemeleri (kask dahildir)
 • Tüm pist ve lift çıkışları
 • Eğitimlerde kullanılacak malzemeler
 • Tam pansiyon konaklama (3 öğün yemek, ikramlar, havuz, hamam, sauna, spor salonu, sinema, disko ve otel aktiviteleri)
 • Sağlık sigortası
 • Özel hazırlanacak olan kamp DVD’si
 • Tüm kamp aktiviteleri

Bu noktada tek masrafınız kişisel harcamalarınız ve ulaşım masrafınız olacaktır.

Başvuru ve Kayıt Şartları Nelerdir?

Başvuru ve Kayıt Şartları Nelerdir?

Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca sağlık durumunuzun kayak-snowboard dersleri bir için sorun teşkil etmemesi gerekmektedir.

Her 2 dönem için yaş grupları aşağıdaki gibidir:

     1. Dönem: 03.02.2014 – 08.02.2014 (7 – 18 yaş arası katılımcılar için)
     2. Dönem: 14.02.2014 – 19.02.2014 (Yalnızca 18 yaşından büyükler için)

Programımız İngilizce dil eğitimi üzerine planladığı için başvuru esnasında herhangi bir ingilizce seviyesi gerekmemektedir. Seviye tespit sınavının ardından sınıflar oluşturulacak ve dil eğitimi başlayacaktır.

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ön kayıt için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Not: Program kontenjanı sınırlıdır.

Konaklama Hakkında:

Konaklama Hakkında:

Kamp süresince konaklama Uludağ 2. gelişim bölgesinde bulunan 5 yıldızlı Hotel Monte Baia’da yapılacaktır. Hotel Monte Baia, kayak odasından direkt pistlere çıkılan konumu ve dil eğitimleri için yeterli donanıma sahip eğitim salonları ile öğrencilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca restaurant, sinema salonu, disco, havuz, hamam, sauna, geniş lobisi ve diğer salonlarıyla öğrencilerimizin rahat hareket edebileceği altyapıya sahiptir.

Hotel Monte Baia da odalar dağ manzarasına hakimdir. Dekorasyonuyla öne çıkan odalarda halı zemin, saç kurutma makinesi, buzdolabı, kasa, ısıtma, tv, wc/ banyo standart olarak sunulmaktadır. Odalarda 4 kişi şeklinde konaklanacaktır.

Hotel Monte Baia hakkında detaylı bilgi almak için web sitesi olan www.baiahotels.com adresini ziyaret edebilirsiniz.