University College Dublin

University College Dublin Hakkında

  • 1854 yılında kurulan University College Dublin, Avrupa’nın önce gelen araştırma ağırlıklı üniversitelerinden biridir. Bugün itibariyle, 25,000 öğrencisiyle İrlanda’nın en geniş üniversitesidir. Bu sayının 5,000’ini uluslar arası öğrenciler oluşturmaktadır. 121 ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan okul, İngilizce konuşulan üniversiteler arasında Erasmus değişim programıyla en fazla öğrenci göndermiş okuldur. University College Dublin’de gerçekleşen yaz kampı programı şehir merkezinde akademik ortam ve şehir deneyimini bir arada yaşamak isteyen 11-18 yaş arası öğrenciler için düzenlenmektedir.Yaz dönemlerinde bu büyülü ortamı genç Üniversiteli adaylarının da yaşaması için University College Dublin kapılarını yaz kampı organizasyonlarına açmaktadır. Öğrenciler Plus Education ve Endless Abroad işbirlikli bir organizasyon çerçevesinde bu kampı gerçekleştirecektir.
  • Dublin, İrlanda Cumhuriyeti'nin başkenti ve güzel doğu kıyısında yer almaktadır. Şehir merkezinde hoş ağaçlıklı meydanlar ve orta çağa bakan sokaklar vardır. Dublin, binalara ve anıtlara entegre edilmiş zengin bir tarihe sahiptir. En ünlü cazibe merkezlerinden bazıları, güzel bahçeler, Trinity Koleji, Aziz Patrick Katedrali ve diğer birçok alanla çevrili Dublin Kalesi'dir. Şehrin Phoenix Parkı, Avrupa'nın en büyük ve en güzel şehir parklarından biridir. Yürüme ya da bisiklete binmek için ideal birçok yolu ve yolu vardır. Şehir, güzel plajları ve dağlarla çevrilidir ve onu ziyaret etmek için pitoresk ve çekici bir yer haline getirir.

Kamp merkezi, şehir merkezinden 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile Belfield'de bulunan açık bir üniversite kampüsüdür. Geniş arazileri, bahçeleri ve açık alanları ile modern bir kampüsüdür. Ulusal Hokey Stadyumu, birçok spor sahası ve bir olimpik yüzme havuzu gibi çok çeşitli spor olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesinde mağazalar, kafeler ve restoranlar bulunan bağımsız bir kampüs vardır.

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

University College Dublin

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım