University of the Arts London (London)

:school Hakkında

  • Londra'da bulunan UAL, Avrupa'nın en büyük sanat ve tasarım üniversitesidir.
  • Üniversite öğrencilerine sanat, tasarım, moda, medya, iletişim ve sahne sanatlarında ön lisans, lisans ve yüksek lisans dersleri sunmaktadır.
  • Üniversite dil eğitimi hazırlık programları bulunmaktadır.
  • Dil eğitimleri üniversite ortamında kampüste gerçekleşmektedir.
  • Sınıflarda intarkatif beyaz tahta, DVD player bulunmaktadır.

Dil eğitimine katılan öğrenciler üniversitenin her türlü imkanlarından yararlanabilmektedir.Dil eğitimini başarı ile bitiren öğrenciler sanat, tasarım , medya alanında lisans veya yüksek lisans yapmak isterlerse başvuru yapabilirler.Dil okulunda genel ingilizce ile birlikte sanat, tasarım , medya, film alanlarına özel dil ve iş geliştirme eğitmlerine katılabilmektedirler.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

İş İngilizcesi Kurs Programı ingilizcenizi iş yerinizde başarılı bir şekilde kullanmak hatta yetki alanınızı genişletmek için oluşturulmuş programlardır. Size en uygun olan programı planlayıp kariyerinizi bir adım yukarıya taşımanızı sağlıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku

University of the Arts London (London)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için

e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım