ELS – La Verne

laverne

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. 

La VernePasadena ve Orange County’nin yanında, Los Angeles’in doğusunda bulunan güvenli küçük bir şehirdir. Dünya standartlarına sörf plajları ile Disneyland ve Universal Studios Hollywood gibi turistik mekanların yakınında bulunan La Verne’deki ELS Merkezi; University of La Verne’in kampüsünde, öğrencilere sıcak, küçük bir kasaba atmosferi sunan bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır. ELS öğrencileri, okula yakın olan ünlü müzeleri, eğlence parklarını ve alışveriş merkezlerini kolayca gezebilmektedirler.

Sunulan Programlar:

  • Intensive English
  • Academic English
  • TOEFL Prep
  • American Explorer

Konaklama Türleri:

Aile Yanında Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları:

Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya

Sosyal Aktiviteler:

Barbekü partisi, Spor aktiviteleri, Bowling, Doğumgünü ve mezuniyet partileri, Pizza partisi, Konsept partiler, Huzurevi ziyaretleri, Conversation Cafe, Lantern Festivali, Ski & Snowboard gezisi,