ELS – Orlando

25883871_GI13092016OrlandoAlmeida_10329_WEB-1060x594

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. 

ELS OrlandoOrlando’nun bir banliyösü olan Celebration, Florida kasabasında Stetson University Center’da yer almaktadır. Magic KingdomEPCOTDisney Animal KingdomUniversal Studios FloridaSea World ve Kennedy Uzay Merkezi gibi bölgenin temalı parklarından dakikalar kadar uzaklıktadır. Stetson University Center, gölü, sayısız mağazaları, butik dükkanları, sinema salonu ve restoranlarıyla Celebration şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir.

Sunulan Programlar:

  • General English
  • Intensive English
  • Academic English
  • American Explorer
  • Executive Programs

Konaklama Türleri:

Aile Yanında Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları:

Kampüs olanakları; fitness centre, spor alanları, Dil eğitim merkezi,tekerlekli sandalye erişimi, kütüphane, modern derslikler, kafeterya, bilgisayar merkezi.

 Sosyal Aktiviteler:

Yerel atraksiyon merkezlerine geziler. Magic Kingdom’a,Epcot’a, Disney Animal Kingdom’a, Universal Studyoları Florida’ya,SeaWorld’e ve 1 saat mesafede bulunan Atlantik ve Gulf plajlarına .75 dakika mesafede bulunan Daytona plajına geziler düzenlenmektedir.