ELS – Portland

portland

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. 

ELS Portland, kusursuz ve ucuz toplu taşıma sistemi sayesinde Portland şehir merkezinden 30 dakikadan daha kısa bir mesafede bulunan Concordia University (CU)’nin renkli kampüsünde yer almaktadır. Portland’ın 15.000 hektarlık park sistemi, burayı yürüyüş, bisiklete binme, kayak, kano ve balık tutma gibi sporlar için elverişli bir hale getirmektedir. Öğrenciler, Mt. HoodColumbia GorgeOregon plajlarıSeattle ve Vancouver’a yapılan hafta sonu gezilerinin tadını çıkarabilirler. Portland, Batı Kıyısının dördüncü en büyük şehridir ve Forbes dergisince 2009’da ABD’nin en güvenli üçüncü şehridir.

Sunulan Programlar:

  • General English
  • Intensive English
  • Academic English
  • American Explorer

Konaklama Türleri:

Aile Yanında Öğrenci Rezidansları

Okul Olanakları:

Beysbol sahası, Bilgisayar merkezi, Spor Salonu, Futbol sahası, Tenis kortu, Sağlık merkezi, Basketbol kortu, Kütüphane, Fitness Merkezi, Kafeterya

Sosyal Aktiviteler:

Sosyal ve kültürel geziler, Hiking, Eğlence parkları, Partiler ve kutlamalar