Malta Dil Okulları

malta-indirimli-dil-okullari

Malta dil okulları açısından büyük bir yoğunluğa sahiptir. Malta, Gozo adası ve Comino adası olmak üzere 3 ana adadan oluşmaktadır. Ülke Sicilya’nın kuzeyinde İtalya’ya bir feribot mesafesindedir. Malta adasının başkenti Valetta’dır. Malta, dil eğitimi almak isteyenler için şüphesiz ki en eğlenceli ve bol sosyal aktiviteli seçeneklerin başında gelmektedir. Sıcak iklimi, güvenli atmosferi ve deniz, kum, güneş üçlemesi ile öğrencilerin cazibe merkezi olarak konumlanmıştır. Tüm bunların yanında köklü bir tarihe de ev sahipliği yapmaktadır. Ülkede gezilebilecek bir çok tarihi katedral, müzeler ve kaleler mevcuttur.

İngiltere ve diğer ülkelerde yer alan pek çok okulun Malta’da şubeleri bulunmaktadır. Turistik bir ülke olmasından dolayı konaklama seçenekleri değerlendirilirken mümkün olduğunca yemeklerin dâhil olduğu bir konaklama türü seçmekte ekonomi açısından fayda bulunmaktadır. Aile yanında konaklama kadar çeşitli öğrenci yurtları ve oteller de oldukça yaygındır.

Malta dil okullarımızın bir çoğunda kaçırılmayacak kampanyalar bulunuyor.

Hemen kayıt yaptırmak için bize  444 3 660 numaralı danışmanlık hattımızdan ulaşabilir veya buraya tıklayarak ücretsiz danışmanlık formumuzu doldurursanız sizi arayarak daha detaylı bilgi verebiliriz.