Chamber College

Chamber College eğitim binası Malta Üniversite ‘nin yanında konumlanmaştır. Chamber College ‘ın Malta Üniversitesi ile anlaşması sayesinde okulda İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler binanın hemen yanında bulunan Malta Üniversitesi’ne ait olan yüzme havuzlarından, spor salonlarından, futbol sahalarından ve koşu parkurlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Chamber College sadece Malta ülkesinde şubesinde olan bir dil kursudur. Genç ve dinamik kadro ve öğretmenleri Malta‘nın neredeyse en ekonomik dil eğitimi sağlayan dil okulu durumunda olduğu söylenebilir. Chamber College ‘da bu yönden Türk öğrencilerinin dikkatini çekebilmiştir.

Chamber College eğitime gönül vermiş profesyonel ekibi sayesinde hayatınız boyunca sizi geliştirecek ve hayatınız boyunca size referans olacak bir eğitim hayatının sebepleri olacaklardır.The Chamber College dil okulunda yapılanmanın sağlanması ile modern teknolojik imkânlar ve farklı metotlar ile eğitimlerin kalıcı olması sağlamaktadırlar. Chamber College konumu sayesinde okulda eğitim alan öğrenciler okul sonrasında Malta ‘nın tüm kültürünü benimseyebileceleri gibi restaurant , cafe ve eğlence merkezilerine gidebilme imkanlarını bulabilirler ,uluslararası öğrenciler sosyal aktiviteler sayesinde tanışıp kaynaşabilirler ve için sıcak bir ortam oluşturabilirler.

Malta harika doğası ve mimarisi ile birçok turistin dikkatini çekmektedir ve öğrencilerin turistlerle etkileşim halinde olabilecekleri ortamlar oluşmaktadır..Chamber College Malta Dil Okulu fiyatları diğer dil okullarına göre daha ekonomik olduğu bilinmektedir. Fiyatları haftada görülecek olan ders saatine göre değişiklik göstermektedir. Bir apartman dairesinde çift kişilik odada konaklama, Malta havaalanına ücretsiz servis, kayıt ücreti, kurs kitap ve diğer araç gereçler, ücretsiz internet, öğrenci kimlik kartı ücreti, konaklama organizasyonu ve yirmi dört saat acil arama hattı dahil olmak üzere fiyatlandırılır.

Bu şekilde paket programların sunulması öğrenciler için ekonomik hale getirmektedir , kısacası paket programlara her şey dahil olup öğrenciye sadece cep harçlığı ve uçak biletini almak kalmaktadır. Konaklamalar ; Standart Daireler, Chamber College Malta Dil Okulu ’nun konaklama seçeneklerinden biridir. Standart Daireler Okula birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Apartmanlar 3 ve 2 odalı dairelerden oluşmakta, 2 tane banyo mevcuttur.

Mutfaklarda çamaşır makinesi ile birlikte tüm araç gereçlere sahiptir. Fırın, tost makinesi, su ısıtıcısı ve bir buzdolabı bulunur. Wi-fi internet ücretsizdir. Alışveriş merkezine, bankalara, restoranlara, barlara çok yakındır ve Malta’nın turistik yerlerine otobüsler ile kolayca gidilebilir.Standart dairelerde banyolar ortak kullanılmaktadır. Geniş balkonlara sahip olan bu dairelerde çarşaflar ve havlular her hafta değiştirilir, daireler haftada 1 kez temizlenmektedir. Oturma salonunda televizyon bulunmaktadır. Ütünüzü yapabilir, çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Bütün odalarda soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. 24 saat acil servis hattı ücretsizdir.Chamber College ‘da eğitim alan öğrenciler son derece memnun kalarak ülkelerine dönmektedir.

PDF’i görüntülemek için buraya tıklayınız.

chamber priece list chamber-brochure 

PDF’i görüntülemek için buraya tıklayınız.

chamber-brochure