İngiltere’de Sertifika Programları

SERTİFİKA PROGRAMLARI

Bugün hem Türkiye’ de hem de Dünyada yurtdışı eğitim alanında en önemli başlıklardan biri olan mesleki sertifika ve diploma programlarına katılmak ister misiniz?

Sertifika programları mezuniyetinize veya mevcut is tecrubenize ekleyebileceginiz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alananızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

Bugün özellikle ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerde hemen her alanda sertifika programı bulunabilmektedir. İktisadi İdari Bilimleri kapsayan alanlar önde gelmekle birlikte Bilişim Teknolojileri, Bilgisayar Programcılığı, Reklamcılık, Sanat, Tasarım(Endüstriyel, İç Mimari, Sahne, Grafik,…), Film Yapımcılığı ve Yönetmenliği, Oyunculuk ve Mutfak Sanatları da son yıllarda en az diğerleri kadar ilgi görmektedir.

Özellikle sanat ve tasarım programlarında; İtalya, İspanya, İngiltere ve ABD. Mutfak Sanatlarında; İngiltere, Kanada, Avustralya ve ABD. Turizm alanlarında İsviçre, Kanada, ABD ve İngiltere öne çıkmaktadır. Reklamcılık ile ilgili programlarda ise ABD, Kanada, İtalya ve İngiltere’yi, Teknoloji programlarında ise Kanada, İngiltere ve ABD’ yi sayabiliriz.

İktisadi İdari Bilimlerde ise birçok farklı başlıkta özellikle de ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde ilgi çekmektedir. Farklı başlıklar sayacak olursak; İşletme ve Yönetim, Satış ve Pazarlama, Kalite ve Proje Yönetimi, Finans, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler gibi alanlar öne çıkmaktadır.
Sertifika ve Diploma programlarına katılımda her üniversite veya kurumun belli koşulları olabilmektedir. Ancak ilk koşul İngilizce’dir.

Siz de geleceğe daha güvenle bakmak isterseniz ayrıntılı bilgi için bizi 444 3 660 numaralı danışma hattımızdan arayabilir ya da info@endlessabroad.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

İNGİLTERE’DE SERTİFİKA PROGRAMLARI

Orta düzeyde İngilizce seviyesine sahip olup belli bir konuda uzmanlaşmak isteyenler için sunulan sertifika ve diploma programlarıdır. İşletme, pazarlama, ticaret, IT, moda gibi pek çok çeşitli alanda sertifika ve diploma programları sunulmaktadır. Yeterli seviyede İngilizce bilgisine sahip olmayanlar sertifika öncesi dil eğitimi de alabilmektedir. Adaylar sertifika ve diploma programlarıyla hem dillerini geliştirmiş hem de mesleki kazanım elde etmiş olurlar.

 Screen Shot 2018-05-07 at 14.01.32

MLS INTERNATIONAL COLLEGE

İngiltere’nin güney kıyı şehri Bournemouth’ da bulunan MLS, hem dil eğitimi hem de çeşitli sertifika programları sunmaktadır. Sertifika Programları 4 haftadan 36 haftaya kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Öğrenciler aynı zamanda yoğun bir İngilizce dil eğitimi de geçirmiş olacaklardır.

International Business Communications( IBC) Courses:

Bu bölümdeki sertifika programları, işletme ve benzeri alanlarda sertifika seçenekleri sunar. Öğrenciler alacakları profesyonel eğitimle birlikte yoğun bir İngilizce eğitimi de alacaklardır.

mls

INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNICATIONS COURSES

ENGLISH FOR AVIATION COURSES

VOCATIONAL LANGUAGE COURSES

  • Management, Leadership, HR & Business Communications
  • Marketing, Advertising, PR & Business Communications
  • Legal Studies & Business Communications
  • Finance, Financial Services & Business Communications

VOCATIONAL LANGUAGE SUMMER COURSES ( Management, marketing, finance, legal studies)