EC Dil Okulu

İngilizce dünyanın her yerinde konuşulan bir dildir ve eğer nasıl konuşacağınızı biliyorsanız, kendinize heyecan verici bir dünyanın kapılarını aralayarak, her zaman düşlediğiniz o farklı tür hayatı yaşama şansına sahip olacaksınız.

EC dil okulu, size hayallerinizi yaşatarak, hedeflediğiniz dil becerisine ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda yılda 45000’den fazla öğrenciye dil eğitimi vermektedir.

İngilizce konuşulan bir ülkeye seyahat edip, farklı bir kültürle iç içe yaşayarak, yeni bir çevre edinip İngilizce becerinizi geliştirmek istediğinizde EC dil okulu size İngilizce konuşulan ülkeler olan; İngiltere, İrlanda, Malta, Amerika, Kanada ve Güney Afrika gibi yerlerde birçok farklı lokasyonda dil eğitimi alma seçeneği sunmaktadır.

Dil eğitimi almak isteyen her yaştan insana uygun program içeriklerine sahiptir. Küçükler için aktiviteli yaz kampları, yetişkinler için genel ve yoğun İngilizce programları, otuz yaş üstü dil eğitimi programları ve sınav hazırlık kursları olmak üzere geniş bir çerçevede eğitim hizmeti vermektedir.

EC dil okullarını tercih eden öğrenciler, teknolojik donanımlı sınıflar, modern yaşam alanları, geniş içerikli kütüphaneleri, kafeteryaları ve anadili İngilizce olan yetenekli öğretmen kadrolarından oluşan okullarında dil eğitimi almaktadırlar.

EC dil okullarında alacağınız dil eğitimi ile kendinize ve geleceğinize önemli bir yatırım yapacaksınız. Yapacağınız bu yatırım için EC dil okullarının edindiği en önemli misyon, öğrencilerine cesaret vererek, global bir toplulukta başarı edinmelerini sağlamaktır.