Malta Dil Okulu

Malta, ülkemize yakın mesafede olması ve yaşam masraflarının fazla olmamasından dolayı, sadece  Türk öğrencilerin değil, uluslararası öğrencilerinde yurtdışında dil eğitimi almak için en çok tercih ettiği ülkeler arasındadır.

Malta dil okulları, yurtdışında dil eğitimi alacak öğrenciler için hem tatil hem de dil eğitimi için birçok fırsat sunmaktadır. Malta dil okulunda eğitim alırken, okulun sunduğu birçok aktiviteye katılarak kolaylıkla pratik yapma imkanı bulabilirsiniz.

Work and Study malta programıyla, yurtdışında dil eğitimi alma ve çalışma imkanı sunulmaktadır.

Malta dil okulunda alacağınız dil eğitimine ek olarak part-time çalışabilir, masraflarınızı karşılayabilir ve yurtdışında dil eğitimi almanın tadını çıkartabilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitimi almak için tercih edebileceğiniz Malta dil okulları, çoğunlukla dünyaca ünlü dil okulları arasında yer alan profesyonel lokal okullardı. Bu sayede Malta’da dil eğitimi almak ile İngiltere yada Amerika’da dil eğitimi almanın bir farkı olmayacaktır.

Neden Malta dil okulu tercih edilmeli?

Yurtdışında dil eğitimi almak için saatlerce uçak yolcuğu yapmaktasa, Malta dil okullarıyla Türkiye arası 2,5 saatlik uçuş mesafesindedir.

Malta dil okulunda katılabilmeniz için schengen vizesi almanız gerekmektedir. Bu da bir çok Avrupa ülkesini de görebilme olanağı sağlar.

Malta dil okulları konumu gereği Akdeniz bölgesinde yer almaktadır.Bu nedenle iklim,yaşam ve kültür açısından yurtdışında dil eğitimi almanın en keyifli yolu Malta dil okuluna katılmaktır.

Malta dil okulları , yurtdışı dil eğitimi için genel İngilizce dışında bir çok alternatif program sunmaktadır.

Yurtdışında dil eğitimi alırken bir yandan da Malta’nın adalarında tatil yapma imkanı sunmaktadır.

Diğer ülkelere göre daha küçük olmasından dolayı Malta dil okullarına katılarak yaşam masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Son olarak work and study malta dil okulu programına katılarak, yasal olarak çalışabilir ve aynı zamanda yurtdışı dil eğitimi alabilirsiniz. Çalışma süreniz boyunca , Malta dil okulunda aldığınız eğitime ek olarak yurtdışında iş tecrübesi edinebilir ve pratik yapabilirsiniz.

Yurtdışında dil eğitimi almak bazılarımızı maddi anlamda korkutsa da, Malta dil okulları size uygun program bulabileceğiniz ülkelerden bir tanesidir.

Malta dil okulunda alacağınız yurtdışı dil eğitimi uluslararası öğrencilerle arkadaşlık kurmanıza, Türkiye’ye döndükten sonrada yabancı uyruklu arkadaşlarınızla konuşmanız, mesajlaşmanız yurtdışında dil eğitimi alıyormuş gibi hissettirecektir.