Yurtdışında Yoğun Dil Eğitimi Programı

Yurtdışındaki dil okulları, kuşkusuz ki bir dili öğrenmekte en iyi alternatifler arasındadır. Ancak bazı durumlarda yetersiz olabilmektedirler. Özellikle zaman kısıtı, istenilen düzeye ulaşma noktasında yetersiz kalabilmektedir. Veya zamandan bağımsız olarak farklı sebepler dolayısıyla, öğrencilerimizden aldığımız geri dönütler doğrultusunda mevcut programların yetersiz olabildiğini gördük. Bu sebeple “Yoğun Dil Eğitimi Programı” adını verdiğimiz bu programı hazırladık.

Program kapsamında sabit bir dil okulu bulunmamaktadır. Tıpkı dil okuluna gider gibi gitmek istediğiniz dil okulunu kendiniz belirlemektesiniz, akabinde ise program kapsamındaki diğer hizmetleriniz organize edilmektedir.

Yoğun dil eğitimi programının en önemli ayrıcalığı olan bire bir özel dersler, gelişim sürecinin standart programlara göre çok daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Bire bir özel ders aldığınız hocanız, genellikle dil okulunda dersinize giren ve sizin dil seviyeniz hakkında bilgisi bulunan ve dil gelişiminizi yönlendirebilecek nitelikte bir profesyonel olmaktadır. Bu sayede sizin ihtiyaçlarınız daha hızlı analiz edilebilmekte, sizin için hazırlanan program daha sağlıklı olmakta ve bire bir özel dersleriniz daha verimli geçmektedir.

Programın odak noktası dil gelişimi olsa da, bir bireyin sağlıklı öğrenme ve algılama süresi günlük 4-5 saati geçmemektedir. Bu noktada, gününüzün neredeyse yarısı size kalmaktadır. Endless Abroad olarak, hiç bilmediğiniz yabancı bir ülkede vaktinizi en iyi şekilde değerlendirmeniz için programa bir takım sosyal aktiviteler dahil ettik. Bu aktiviteler, Londra’da bulunan ofisimizin geliştirmiş olduğu kurumsal bağlantılar vasıtasıyla mümkün olmakta olup, öğrencilerimiz için tamamiyle ücretsizdir. Normal şartlarda birey olarak bu aktiviteleri kendiniz yapmak istediğinizde, oldukça ciddi bir meblağ karşınıza masraf olarak çıkmaktadır. Ayrıca bu aktiviteleri gerçekleştirirken, dil gelişiminize katkı sağlayacağınızı da unutmayınız. Zira bulunduğunuz ülke yabancı bir ülke olacak, ve oradaki insanlarla sizin aranızda oluşacak her iletişim kanalı, sizin dil gelişim sürecinizi olumlu yönde etkileyecektir.

Programın Avantajları Nelerdir?

 • Bire bir özel dersler sayesinde, standart programlara göre çok daha hızlı dilinizi geliştirme imkanı (Oldukça ciddi oranda zaman tasarrufu)
 • İngilizcenizi ana vatanında en iyi ve doğru şekilde geliştirme imkanı
 • Avrupa kültürünü tanıma fırsatı, evrensel bakış açısının gelişerek entelektüel bilgi birikimi ve vizyoner gelişim imkanı
 • Programın içerdiği sosyal aktiviteler sayesinde, boş vakitlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi imkanı (Bir nevi Londra’da tatil imkanı)
 • İş hayatında ihtiyaç duyulabilecek yurt dışı tecrübesinin edinilmesi imkanı.

Program Kapsamında Hangi Hizmetlerden Faydalanabileceğim?

Program Kapsamında Hangi Hizmetlerden Faydalanabileceğim?

Tüm süreç boyunca elbette ki Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık sizlerin yanında olacaktır. Danışmanlarımızın iletişim kanalları 7 gün 24 saat açıktır. Ayrıca Londra’daki ofisimiz dolayısıyla, doğabilecek olumsuzlukları en kısa sürede bertaraf etmeye çalışacağımızı da unutmayınız. Listelemek gerekirse, aşağıdaki hizmetlerin tamamı, siz hiç bir ücret ödemeden Endless Abroad tarafından sağlanacaktır.

 • Danışmanlık Hizmeti
 • Dil Eğitimi (Haftada 20 saat)
 • Bire bir özel ders (Haftada 5 saat)
 • Hava Alanı Transferleri (Gidiş ve Dönüş)
 • Aile Yanı Konaklama
 • Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Vize Ücreti
 • Sağlık Sigortası
 • İngiltere Telefon Hattı
 • Özel Tower Bridge Yat Gezisi ve Akşam Yemeği
 • Londra Turu
 • YMCA Spor Salonu Sınırsız Kullanım Hakkı (Londra’nın en büyük ve seçkin spor salonu – Yüzme, Sauna, Buhar Banyosu, Fitness vs.)
 • Sea Life Akvaryum Gezisi
 • Madam Tussauds Müzesi Gezisi
 • Oxford, Cambridge, Brighton Gezisi

Bu noktada tek masrafınız kişisel harcamalarınız, uçak biletiniz ve öğle yemeğiniz olacaktır. Öğrenciler için oldukça masraflı olan birçok işlem, Endless Abroad Londra Ofisi’nin geliştirmekte olduğu kurumsal çözüm ortaklıkları sayesinde öğrencilerimize ücretsiz olarak sağlanabilmektedir.

Konaklama Hakkında

Konaklama Hakkında

Bu program için konaklama seçeneği aile yanı konaklama olarak belirlenmiştir. Bu sayede aile ile birlikte olduğunuz süreçte dil pratiği yapma imkanınız olacaktır. Aile yanı konaklama kapsamında sabah kahvaltınız ve akşam yemeğiniz yanında kaldığınız aile tarafından hazırlanır ve yemekler birlikte yenir. Program kapsamında, yanında kaldığınız aile size pratik yaptırmaya çalışacak, dil gelişiminize katkı sağlayacaklardır. Aile bireyleri bu konuda özel olarak bilgilendirilecektir. Standart programlarda, ailelerin üstlendiği böyle bir sorumluluk bulunmamaktadır. Bu sayede, okul ve okul dışı aktivitelerinize ek olarak yaşadığınız yerde de sizi sıkmayacak biçimde her konuda pratik yapma imkanınız olacaktır.

Bire Bir Özel Dersler Hakkında:

Bire Bir Özel Dersler Hakkında:

Haftanın 5 günü günde 4’er saat olmak üzere alacağınız dil eğitiminin ardından her gün alacağınız 1 saatlik bir bir özel ders sayesinde dil gelişim süreciniz ciddi oranda hızlanacaktır. Kafanıza takılan tüm soruları, sınıf ortamına soramadığınız/sormaya çekindiğiniz veya tam olarak kavrayamadığınız her konudan her soruyu bu özel ders esnasında hocanızla birebir paylaşabilme imkanınız olacaktır. Bu sayede eksikleriniz direkt olarak üzerinde durulacak, öğrene süreciniz hızlanacaktır.

Ayrıca program süresi boyunca her gün, özel ders hocanız tarafından aranarak 10 dakikalık telefon görüşmesi yapacaksınız.

Program Süresi Ne Kadardır?

Program Süresi Ne Kadardır?

2 hafta, 3 hafta ve 4 hafta süren 3 farklı program süresi mevcuttur. Programın başlangıç tarihi sizin tarafınızdan belirlenmektedir.

Daha uzun süreli bir eğitim düşünüyorsanız eğer lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Programın Ücreti Nedir?

Programın Ücreti Nedir?

     • 2 Hafta: 1990 GBP
     • 3 Hafta: 2590 GBP
     • 4. Hafta: 2990 GBP

Ödeme şartları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.