ABILITY ENGLISH (Melbourne)

ABILITY ENGLISH (Melbourne) Hakkında

  • Ability English'in, Avustralya'nın spor başkenti olarak kabul edilen Melbourne'deki kampüsü, ihtiyacınız olabilecek her şeye yakın.
  • Çevresinde büyük ve önemli müzeler ve sanat galerileri bulunur.
  • Flinders İstasyonu'na, tramvaya ve otobüs duraklarına yürüyerek 2 dakika uzaklıkta.
  • Queen Victoria yiyecek marketlerine 10 dakika yürüme mesafesinde.

2006 yılında temellerini atan Ability English Dil Okulu, Avustralya'nın en iyi İngilizce eğitimi sunan kurumlarından biri olarak tanınır. Avustralya'da İngilizcesini geliştirmek isteyenler tarafından en çok tercih edilen iki şehrinde de, Sydney'de ve Melbourne'de, kampüsleri var. Kampüsler, bulundukları şehrin en merkezi bölgelerindedir. Ödüllü ve yenilikçi eğitim programlarıyla, dünyanın her yerinden öğrencilerin ilgisini çekmektedir. 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım