ACE ENGLISH (MALTA-STJULIANS)

ACE ENGLISH (MALTA-STJULIANS)

ACE Dil Okulu, butik bir okuldur. 2013'ten beri hizmet vermektedir. Malta'nın kalbi sayılan St Julians bölgesinde yer alır.Bay Street Complex'in en üst katında bulunan okul,her yıl 40 farklı milletten binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. Teknolojik bir binaya sahip olan okulda tüm derslikler akıllı tahtalardan oluşur.

Dersler her zaman öğrencilerin dil öğrenme hedeflerine ulaşmaları için profesyonel öğretmenler tarafından verilir. ACE öğretmenleri, öğrencileri ile yakından sürekli olarak takip ederek her öğrencinin ilerlemesini değerlendiririler.

Konaklama Tipleri: Aile Yanı Konaklama:Kültürel alışverişi en konforlu ve sıcak şekilde gerçekleştirebileceğiniz aile yanı konaklamaları, dil pratiğinizi de en rahat şekilde yapabilme olanağı sağlar. ACE okulunun aile yanı konaklamaların çoğu okula yürüme mesafesinde ya da otobüsle 10 dk uzaklıktadır. Öğrenci Rezidansları:ACE Malta’da Konaklamalar “standart” ve “superior” olarak iki ayrı kategoriye ayrılmıştır. Superior konaklamalar öğrencilerin en rahat yaşabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Bir apartman dairesinde 2 veya 3 oda öğrencilere en özel şekilde hazırlanmış, haftada bir gün temizlik görevlisi tarafından temizlenecek şekilde planlanmış olup okula yürüme 5-10 dk mesafededirler.Standart konaklamalar da okula 15-20 dakika yürüme mesafesinde olup, yine öğrencinin konforu baz alınarak daha uygun fiyatlı bir konaklama seçeneği oluşturulmuştur.

ACE Dil Okulu Etkinlikleri: Malta Turları, Antik Mdina, Gece Turları, Şarap Tadım Etkinlikleri, Disko Yat Partileri, Baroque Manoel Tiyatro Salonunda Konser ve Tiyatro İzlenceleri, Welcome Party, Dans Dersleri, Sahilde voleybol, Gozo / Comino Gezileri gibi birçok etkinlik okul tarafından düzenlenmektedir.

Eğitim: ACE teknolojik ürünlerle donatılmış sınıflara sahiptir. Akıllı tahtalar üzerinden daha hızlı ve görsel odaklı eğitim verilmektedir. ACE teknolojik bir okul olup, tüm sınıfları akıllı tahta ile donatılmıştır. Hocaların hepsi eğitimlerine başlamadan önce “smart board” kullanma eğitimi alırlar. Butik bir okul olan ACE’de Genel ingilizce, Yoğun İngilizce, Özel dersler, İş ingilizcesi olmak üzere birçok farklı alanda İngilizce eğitim verilmektedir. Okulda General English 30 olarak sunulan dersler speaking ağırlıklı olduğu için, Öğrencilerinize bu dersleri rahatlıkla önerebilirsiniz. Öğrenme sürecini hızlandıran bu dersler haftada 10 ders saat olacak şekilde ekstra verilmektedir. Dersler sabah ya da öğleden sonra olabilir. Öğrenci varışının akabinde ders saati belirlenir.

ACE English Malta, öğrencilerine son derece teknolojik ekipmanlarla yüksek kalitede eğitim veren güçlü bir okuldur. İnteraktif eğitimi misyon edinmiş okul, sınıflarında son teknolojiden faydalanır. Butik bir dil okulu olması sebebiyle öğrenciler ve anadili İngilizce olan öğretmenler arasındaki bire bir ve sıcak iletişim rahatlıkla sağlanmaktadırSt. Julians’da konumlanan okul, Malta’da oldukça popüler olan Paceville isimli eğlence ve sosyal hayatın hep canlı olduğu bölgeye çok yakındır. Bay Street Complex adı verilen açık hava alışveriş merkezinin en üst katında olan okulda her gün birbirinden farklı soysal aktivite düzenlenmektir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Yurtdışı Eğitim Programları içerisindeki özel programlar, oldukça yüksek ilgi görmektedir. Her Şey Dahil Programı, Her Şey Dahil Sömestir Programı, Uludağ’da Kayak ve Dil Kampı Sömestir Programı, Cape Town’da 4 Haftalık Dil Okulu Programı, Bankacılar İçin Yurtdışında Dil Eğitimi, Sigortacılar İçin Yurtdışında Dil Eğitim, Junior Yaz Kampları, Yurtdışında Yoğun Dil Eğitimi Programı, Yurtdışında Hazırlık Programı, 2 Yılda Lisans Programı bunlardan bazılarıdır.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku
endless
endless
endless

ACE ENGLISH (MALTA-STJULIANS)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 (242) 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11