Almanya Yaz Okulları

Almanya Yaz Okulları Hakkında

Almanca öğrenmek isteyen veya Almanca seviyesini geliştirmek isteyen 7-17 yaş arası öğrencilerin tercih edebileceği Almanya’da Yaz Okulu programları çeşitlilik göstermektedir.Özellikle Berlin, Frankurt, Freiburg gibi lokasyonların sıklıkla tercih edilmesinin yanında Postdam,Köln,Oberwesel,Wiesbaden,Aschaffenburg,Höschst,Nümberg,Ausburg,München gibi lokasyonlarda tercih edilebilmektedir. Almanya’da Yaz Okulu, Şehir Deneyimi,Sanat ve Müzik, Spor,Aile-Çocuk Programları olarak çeşitlilik göstermektedir. Öğrencilerimiz Almanya’da Yaz Okulu programlarına katıldıkları takdirde derslerde tamamı anadilde Almanca konuşan eğitmen kadroları ile Almancalarını geliştirirken aynı zamanda içerisine dahil oldukları uluslarası öğrenci gruplarıyla İngilizce pratik yapma fırsatına da sahip olurlar.
Almanya’da Yaz Okulu programları FLE tarafından onaylanmıştır. Öğrencilerin ders gördükleri alan,ders içerikleri, aktivite programları,konaklamaları, güvenlik ve yiyecek-içecek seçeneklerinin tamamı FLEnin standartlarına uygun bir şekilde organize edilmekte ve sürekli olarak denetlenmektedir. Öğrenciler Almanya’da Yaz Okulu programlarında tercihlerini yaparken kendi ilgi alanlarına, programın sunmuş olduğu aktivite ve konaklama imkanlarına, ulaşım kolaylığına göre tercih yapabilmektedir.


Tüm program boyunca öğrencilerimiz ve aileleri Almanya’da Yaz Okulu programına katıldıklarında, eğitim süreleri boyunca kampüs yetkilileri ve Endless Abroad yerel temsilciliklerinden destek almaktadır. Siz de uygun fiyatlı ve güvenli bir ada ülkesi olan Almanya’da Yaz Okulu programına katılmak istiyorsanız Endless Abroad uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Yaz Okulları

Alpadia Language School Yaş ARALIĞI 10-17 DEVAMINI GÖR

Almanya Yaz Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım