Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.

Amerika Dil Okulu

Amerika dil okulları ile eğitime başla, farklı hedeflere odaklanan esnek program süresi ve başlangıç tarihlerine sahip programlarla İngilizceni geliştir!

4 Ülke
+750 Global Partner
30 Şube

Sıkça Sorulan Sorular

Dil Okulu Hakkında Sorularınızın Cevapları Burada!

20+

Ülke

750+

Global Partner

24+

Şube

Daha detaylı bilgi almak için Uzman Endless Abroad Danışman kadrosuyla iletişime geçin!

ABD’deki dil okulları üniversiteye giden öğrenciler için Akademik İngilizce'den seyahat edenler için dil ve kültür kurslarına kadar çeşitli dil eğitim programları sunar. Ayrıca "ESOL Programları" veya Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce programları gibi seçenekler de bulunur. ABD'de sunulan en yaygın yabancı dil eğitim programı türleri Yoğun İngilizce Programları (IEP) veya Amerikan Dili ve Kültürü Programlarıdır (ALCP). ABD'de çok sayıda ESL programı bulunduğundan, biraz araştırma yapmalı ve tercih etmek istediğiniz programın akredite olduğundan emin olmalısınız. Programlar şöyle sıralanabilir: Genel İngilizce Akademik İngilizce İş İngilizcesi IELTS / TOEFL Sınavlarına Hazırlık 6-9 Aylık Ekonomik Paket Programlar Özel Ders Yoğun İngilizce Programları (IEP) Amerikan Dili ve Kültürü Programları (ALCPs) Yaz Okulu Programları Sürekli Eğitim ve Öğretim Akreditasyon Konseyi (ACCET) ve İngilizce Dil Programı Akreditasyon Komisyonu (CEA), ABD'deki Yoğun İngilizce Programlarına (IEPs) ulusal akreditasyon sağlayan iki kurumdur. Bu kuruluşlardan biri veya her ikisi tarafından akredite edilmiş bir program seçmeniz önemle tavsiye edilir. "EnglishUSA" olarak da bilinen Amerikan Yoğun İngilizce Programları Birliği (AAIEP) ile Üniversite ve Kolej Yoğun İngilizce Programları (UCIEP), üye olan tüm dil okullarının karşılaması gereken standartları belirleyen iki ana kurumdur.

Özel bir başvuru tarihi bulunmamaktadır. Vize sürecini düşünerek, dil eğitimine başlamak istediğin tarihten en geç 12 hafta önce başvurunu tamamlaman gerekir, ancak dönem kampanyalarından yararlanmak için planlamanı en erken süreçte hayata geçirmen önemlidir.

            SÜRE                                    AMERIKA DİL OKULU FİYATLARI 

  • 4 HAFTA                                        520 – 1000 USD 
  • 2 AY                                              820 – 1950 USD 
  • 3 AY                                              1260 – 2600 USD 
  • 4 AY                                              1700 – 3500 USD 
  • 6 AY                                              2400 – 4700 USD 
  • 9 AY                                              3420 – 7500 USD

Amerika dil okulları konaklama seçeneklerimiz arasında Amerikan kültürünü yakından tanıyabileceğin aile yanı konaklama seçeneği öne çıkıyor. Sabah ve akşam iki öğün yemek desteği veren Amerikalı aileler,Amerika dil okulları tarafından özel olarak seçilip kontrol ediliyor.  

Yabancı dil eğitimin için Amerika’daki dil okullarını tercih edersen, aile yanı konaklamanın dışında yurtta konaklamayı da seçebilirsin. Tek veya iki kişilik oda ve paylaşımlı mutfak olanakları sunan yurtlar, farklı kültürlerden öğrencilerle tanışıp sosyalleşebileceğin bir yaşam alanı. Konaklama konusunda geniş seçenekleri birlikte değerlendirmek için danışmanlarımız ile birebir görüşmeler gerçekleştirebilirsin.

Amerika'da dil eğitimi alan öğrencilerin çalışma izni yoktur.

Daha Fazla

Blog

Yurtdışı eğitim programları, ülkeler, konaklama, kısacası yurtdışında öğrenci olmak ile ilgili tüm bilgiler için blog sayfamıza göz at.

wp