ATLAS LANGUAGE SCHOOL (MALTA)

ATLAS LANGUAGE SCHOOL (MALTA) Hakkında

Atlas Language School yeni ve dinamik eğitim merkeziyle öğrencilerine keyfili bir atmosferde eğitim vermek ve sosyal dil becerilerini geliştirmek için büyük bir çaba harcamaktadır. 2018 yılında ikinci merkezini Malta’da açmıştır. Atlas Language School çok çeşitli programlarıyla öğrencileri ihtiyacı olanalana yönlendirmekte ve en fazla 15 kişilik sınıflarda profesyonel bir eğitim sunmaktadır. Seçmeli grup dersleri ve bire bir ders seçeneklerinin yanında hafta içi üç gün öğleden sonra aktiviteleri ve her Cumartesi tam gün gezi düzenlenir. St. Julians’ın kıyısında Pembroke semtinde konumlanan okul sahilden yalnızca birkaç dakikalık uzaklıktadır.

Sunulan Programlar:

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Sınavlara Hazırlık İngilizcesi

Cambridge

Yaz Kampı

Konaklamalar:

Öğrenci Rezidansları:Kappara Residence’da 2-4 kişilik odalarda konaklama imkanı bulabilirsiniz. 2-4 kişilik yatak odası, 4banyo, açık yüzme havuzu, ortak kullanımlı mutfak ve ücretsiz wifi desteği mevcuttur. KapparaRezidans okula otobüsle 10 dakika, yürüyerek ortalama 25 dakikalık uzaklıktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Residence

Residence konaklama seçeneği genellilkle okulların çok yakınlarında ve şehir merkezinde yer alır. Bu residence’larda odalar tek ya da iki kişilik olup, 3 öğün yemek servisi verilmektedir.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

ATLAS LANGUAGE SCHOOL (MALTA)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım