BERLITZ (Berlitz Manchester)

BERLITZ (Berlitz Manchester) Hakkında

  • Berlitz Manchester dil okulu Manchester’in tam merkezinde olup Arndale Centre, Harvey Nichols ve Selfridges gibi heyecan verici alışveriş alanlarına çok yakındır.
  • Belediye Kütüphanesi, Manchester Sanat Galerisi, Manchester Belediyesi ve çok sayıda özel restoran ve kafenin bulunduğu St Peter’s Square meydanı ile Albert Square meydanına çok yakın konumdadır.
  • Klimalı derslikleri mevcuttur.
  • Sınıflar yeni teknoloji ile donatılmış olup, cafe ve dinlenme salonu ve ek çalışmalar için Öğrenim Kaynakları Merkezi mevcuttur.

Okul öğrencilerin kişisel öğrenme ihtiyaçlarına göre uyarlanmış olup, istek ve beklentilere cevap vermektedir. Genel İngilizce, IELTS'e hazırlık, Cambridge Sınavı'na hazırlık gibi kursları mevcuttur. Düzenli geri bildirim ve destek vasıtası ile öğrencilerin gelişimleri hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Öğrencilerine eğlendirici ve teşvik edici öğrenme ortamı sağlamaktadır. 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım