BLC -Bristol Language Centre (Bristol)

:school Hakkında

  • Bünyesinde 10 modern şekilde dizayn edilmiş sınıf bulunmaktadır.
  • BLC Shop adı altında mağazası bulunmaktadır, buradan cep telefonu için sim kart , öğle yemeği için atıştırmalıklar, BLC logosuna sahip tişortleri satın alabilirsiniz.
  • Online kullanabileceğiniz e-learning 'den yararlanabilirsiniz.
  • Dersler Interaktif beyaz tahta ile yapılmaktadır.
  • WIFI ücretsizdir.

Dünyaca ünlü Clifton Suspension Bridge 'e ev sahipliği yapan Bristol ayrıca İngiltere’nin en uzun süredir aktif olan tiyatrosu Old Vic’le de ünlüdür.Bristol üniversitesi ile genç nüfusu fazla olan şehirde, eğlence ve gece hayatı ile göze çarpar. Okula yürüme mesafesinde cafe ve restaurantlarda farklı kültürlerin yemeklerini tadabilirsiniz.Müzükallere gidebilir , akşam üstü Clifton Suspension Bridge'in yamacında arkadaşlarınız ile gün batımını seyredebilirsiniz. Tren ile 1,5 saatte Londra 'ya varabilirsiniz. Hamamı ile ünlü olan olan Bath ise tren ile sadece 10 dakikadır. Her yıl balon festivalleri göz kamaştırmaktadır. Doğal yaşam parkında asırlık ağaçları görebilir, geyik , sincap , tilki vs. hayvanlar ile etkileşim halinde olabilirsiniz.Bristol üç kere arka arakaya en yaşanılır ve en temiz şehir olarak seçilip mor bayrak sahibi olmuştur.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

İş İngilizcesi Kurs Programı ingilizcenizi iş yerinizde başarılı bir şekilde kullanmak hatta yetki alanınızı genişletmek için oluşturulmuş programlardır. Size en uygun olan programı planlayıp kariyerinizi bir adım yukarıya taşımanızı sağlıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

BLC -Bristol Language Centre (Bristol)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için

e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım