Bronte College Yaz Kampı

Bronte College Yaz Kampı Hakkında

  • Bronte College, özel ve karma eğitime sahip bir yatılı okuldur. Lise derecesinde hizmet veren bu kuruma 30 farklı ülkeden öğrenci lise eğitimi amacıyla gelmektedir.Okulda yaz dönemleri yaz kampı organizasyonları 1996 yılından beri başarıyla gerçekleşmektedir. Bilim ve Matematik Kampı yaz döneminde de kendini akademik anlamda geliştirmek isteyen öğrenciler için bilim ve matematiğin birlikte harmanlandığı deneysel ve öğretici bir ortam saplamaktadır.

Bronte College, merkezi Mississagua 'da bulunur. Mississagua, Downtown Toronto'ya ve Pearson Havalimanına 20 dk mesafededir. Kanada'daki en güvenli şehirlerden biri, Mississauga’nın hareketli şehir merkezine, Port Limanı'nın pitoresk mahallesine ve Toronto şehir merkezine kısa bir sürüş mesafesinde yer alan tesis, çeşitli turistik yerler ve olanaklarla keşfedilebilir. 

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım