CAE-Cambridge Academy of English (Cambridge)

:school Hakkında

  • 1975 yılında kurulmuş dil okulu , bu zamana kadar yaklaşık 75 farklı ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği yapmıştır.
  • Okul sadece dil eğitimini vermeyi amaçlamaz ayrıca öğrencilerin muhteşem ingiltere deneyimlerini kazanmalarını da sağlar.
  • Okul binası oldukça güvenli ve her yere rahatlıkla ulaşım sağlanabilen bir yerde konumlanmıştır.

Dünyanın en ünlü üniversitesi olan University of Cambridge 'e sahip olan şehir büyük bir öğrenci kültürüne sahiptir.Bu sebepten şehirde hemen hemen her gün halka açık konserler,konferanslar , oyunlar düzenlenmektedir.Şehirde 6 tiyatro,2 konser salonu ,çok sayıda gece klubü bulunmaktadr.Ayrıca şehirde çok sayıda kitapçı , müzelere rastlamak mümkündür.Cambridge Bilim Parkı yüksek teknoloji araştırma ve geliştirme konusunda uluslararası bir üne sahiptir.

 

Yararlı olabilecek ücretler:

Şehir merkezine taxi ile £15-20

Haftalık otobüs bileti £15

Londra 'ya otobüs ile gidiş £30

Günlük öğle yemeği CAE cafesinde £5 

Telefone Kartı £5-10

Soğuk içecek  70p-£1.50

Sıcak içecek£1.50-2

Sinema Bileti £7-9

 

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

İş İngilizcesi Kurs Programı ingilizcenizi iş yerinizde başarılı bir şekilde kullanmak hatta yetki alanınızı genişletmek için oluşturulmuş programlardır. Size en uygun olan programı planlayıp kariyerinizi bir adım yukarıya taşımanızı sağlıyoruz.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku

CAE-Cambridge Academy of English (Cambridge)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için

e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım