EC ENGLISH (Sydney)

EC ENGLISH (Sydney) Hakkında

  • Darlinghurst'da yer alan EC Sydney ortak paylaşılan bir üniversite kampüsünde olup restoranlar, barlar ve turistik yerlere yakındır.
  • Kolaylıkla toplu taşıma ile Sydney Opera Binası, Harbour Köprüsü ve yerel plajlara gidebilirsiniz.
  • Şehir merkezine ve Sidney'in turistik merkezlerine kısa bir mesafededir.

Modern okul binası, kardeş kuruluşlar olan Charles Sturt University ve Martin College ile beraber kullanılmaktadır; o yüzden kampüs, Avustralyalı ve uluslararası öğrencilerle dolu, oldukça kalabalık bir ortamdır.

En yakın süpermarket: 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En yakın alışveriş merkezi: 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En yakın kafe: hemen yanımızda

En yakın postane: 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En Yakın kafe/restoran: 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En yakın spor salonu: 2. katta okul binasında

En yakın banka: 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En yakın park: 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En yakın alışveriş merkezi: 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En yakın gazete bayisi: 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde

En yakın otobüs durağı: 1 dakika yürüme mesafesinde bir otobüs durağından şehre ulaşım; 2 dakika yürüme mesafesinde otobüsle Bondi, Doğu banliyösü vb,...

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım