ELC-English Language Centre-Bristol (Bristol)

ELC-English Language Centre-Bristol (Bristol) Hakkında

  • 1969 yılında John Duncon ve eşi Margaret Duncon tarafından kurulmuş bir aile şirketi olan İngiliz dil okuludur.
  • Yoğun Genel İngilizce kursları ve Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık kursları verilmektedir.
  • Tarihi iki ayrı binada eğitim verilmektedir , biri Pembroke House , diğeri ise Abon House adı altındadır.
  • Her iki şube de Bristol Üniversitesi 'ne yakın bir lokasyondadır.
  • 18 - 30 yaş grubunda 35 farklı ülkeden gelen ortalama 185 öğrenci mevcudiyetindedir.
  • Batı İngiltere'nin kültür başkenti olan Bristol 'da diğer şehirlere göre daha az dil okulu bulunduğu için İngilizler ile etkileşim oranı artmaktadır.
  • İşsizlik oranı düşük zengin bir şehir olan Bristol 'un refah düzeyi yüksektir.
  • Aile yanı konaklamalar genelde yürüme mesafesindedir , bu yüzden toplu taşıma kullanma oranı oldukça düşüktür.u taşımaya

English Language School Bristol , İngiltere 'nin en iyi 10 okul arasında yer almaktadır , uzun yıllar çalışan uzman öğretmen kadrosu ile Bristol 'da fark yaratmayı başarmıştır. birbirne 10 dakika yürüme mesafeindeki 2 ( iki ) şubeden oluşmaktadır , şubelerde bilardo masası , piyano , kahve makinesi , masa tenisi bulunmaktadır. Öğrenci öğle arası yemeğini okula her gün gelen 'Sandwich Man' 'den temin edebilir. Şubeler şehir merkezine yürüme mesafesinde olduğu için istediğiniz zaman alışveriş yapabilir , cafe ve publarda arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okul sosyal aktivite yönünden zengindir. Londra 'ya tren ile 1.5 saatte , Bath çehirne 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

ELC-English Language Centre-Bristol (Bristol)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım