Embassy Gatton Park

Embassy Gatton Park Hakkında

  • Gatton Park, Surrey ilçesinde bulunan 450 dönümlük güzel bir park alanına sahip bir bölgedir.
  • Lokasyon: Royal Alexandra and Albert Boarding School
  • Tarihler: 7 Temmuz - 4 ağustos
  • Yaş Aralığı: 8 -17
  • Konaklama: Öğrenci Yurtları
  • Örnek Aktiviteler: Brighton, Royal Windsor and London
  • Merkezimiz Royal Alexandra ve Albert yatılı okulunda, Londra'nın merkezine arabayla yaklaşık bir saatlik mesafede büyüleyici, kırsal bir ortamda bulunmaktadır. Tüm öğrenciler merkezde spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve tenis kortu gibi mükemmel tesislere erişebilir.

 

Konaklama

Öğrenciler ortak banyolu yatakhanelerde yatakhanelerde kalırlar.· Tüm odalar gardırop, masa ve sandalye ile döşenmiştir.· Odalar haftada bir kez temizlenir.· Her hafta nevresim ve havlu dahildir.· Tüm pansiyonlarda çamaşırhane mevcuttur.Yemekler geniş bir yemek salonunda servis edilmektedir.· Kampüste Wi-fi mevcuttur.

Eğitim

Dersler nitelikli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir.· Hafta içi, sabah veya öğleden sonra 20 x 45 dakikalık ders.· Öğrencilerin uygun seviyede bir sınıfta olmalarını sağlamak için 1. günde yerleştirme sınavı.· İnteraktif yazı tahtalarına sahip geniş sınıflar.· Sınıf başına en fazla 15 öğrenci.· Ders materyali dahildir.· İletişim becerilerine önem veren öğretim programı.

Aktiviteler

Her öğleden sonra ve akşamları, hafta sonları tam günlük gezilerle planlanmaktadır. Tüm aktiviteler, eğlenceli ve eğlenceli bir şekilde öğrenmeye devam etmek, öğrencileri yaşam becerileri geliştirmeye teşvik etmek ve spor, etkinlikler ve sosyal açıdan etkileşimli oyunlar yoluyla yeni arkadaşlar edinmek için tasarlanmıştır.

Spor: Futbol, ​​mini olimpiyat, yuvarlak masa, masa tenisi, voleybol ve basketbol seçenekleriyle.

Drama: Drama atölyeleri ve çöpçü avları gibi drama ve performans etkinlikleri.

Akşam: Karaoke, yetenek gösterisi ve takım oyunları gibi aktiviteler.

Yarım Gün Gezileri : Yarım günlük yerel gezilerimiz öğrencileri Kew Bahçeleri, Windsor Kalesi ve Rochester Katedrali gibi ilgi çekici yerlere götürür.

Tam Gün Gezileri

Londra: Bu heyecan verici başkenti ziyaret edin; Westminster ya da South Bank boyunca yürüyüş turu yapın ve Tate Modern'de zaman geçirin.

Brighton: Öğrencilerin Brighton İskelesi'nin eğlencesini yaşayabileceği, etkileyici Kraliyet Köşkü'nü ziyaret edip popüler Lanes bölgesinde alışverişe çıkabilecekleri canlı ve tarihi bir sahil kenti.

Oxford: Bu ikonik üniversite kentini ve ünlü kolejlerini keşfedin. Ünlü sanat eserlerine ve arkeolojik hazinelere ev sahipliği yapan Ashmolean Müzesi'ni ziyaret edin.

Sınıflar: İnteraktif yazı tahtalarına sahip modern sınıflar.

Spor Tesisleri: Tenis sahası, spor salonu, yüzme havuzu, basketbol sahası, sahne sanatları merkezi ve aktiviteler için kapsamlı zeminler.

Yemekler: Yemekler self-servis büyük yemek salonunda verilir.

Ortak Oda: Her pansiyonun TV, DVD oynatıcı ve masa tenisi ve bilardo gibi çeşitli oyunlar içeren ortak bir odası vardır.

Wi-Fi: Wi-Fi kampüsün her tarafında mevcuttur ve akşamları öğrenciler için bilgisayar odası mevcuttur.

 

Kampüse Ulaşım (Londra'dan )

(LGW) London Gatwick Airport 30 Dakika

(LHR) London Heathrow Airport 50 Dakika

(STN) Stansted Airport 1,30 saat

(LTN) Luton Airport   1,30 saat

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım