Embassy Summer

Embassy Summer Hakkında

  • Embassy Summer, 8-17 yaşları arasındaki genç öğrenciler ve 18-25 yaşları arasındaki genç yetişkinler için ödüllü İngiliz Dili yaz kampları sunmaktadır.
  • İngiltere ve Kuzey Amerika'da bulunan merkezlerimiz ile genç öğrenciler için ödüllendirici İngilizce dil programları sunarak ve gerçekten de yaşamı değiştiren bir deneyim sağlıyoruz.
  • Dil programlarımız yaz boyunca 1 - 8 hafta arasında mevcuttur ve benzersiz Embassy Yaşam Becerilerine dayanan heyecan verici aktiviteler içermektedir.
  • Yaz kamplarımız aynı zamanda çeşitli heyecan verici geziler aracılığıyla uluslararası öğrencileri yerel sosyal yaşam ve kültüre tanıtmaktadır.

Güneşli Kaliforniya'ya hoşgeldin! Merkez Los Angeles'ın hemen dışındaki San Fernando Vadisi'ndeki Kaliforniya Eyalet Üniversitesi'nin (CSU) Northridge kampüsünde yer almaktadır. Kampüste açık hava basketbolu ve voleybol sahaları, yüzme havuzu, çoklu oyun odası ve  LA şehir merkezine sadece 45 dakika uzaklıkta  olan kampüste muhteşem olanaklar bulunmaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Embassy Summer

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım