Embassy Summer

:school Hakkında

  • Embassy Summer, 8-17 yaşları arasındaki genç öğrenciler ve 18-25 yaşları arasındaki genç yetişkinler için ödüllü İngiliz Dili yaz kampları sunmaktadır
  • İngiltere ve Kuzey Amerika'da bulunan merkezlerimiz ile genç öğrenciler için ödüllendirici İngilizce dil programları sunarak ve gerçekten de yaşamı değiştiren bir deneyim sağlıyoruz.
  • Dil programlarımız yaz boyunca 1 - 8 hafta arasında mevcuttur ve benzersiz Embassy Yaşam Becerilerine dayanan heyecan verici aktiviteler içermektedir.
  • Yaz kamplarımız aynı zamanda çeşitli heyecan verici geziler aracılığıyla uluslararası öğrencileri yerel sosyal yaşam ve kültüre tanıtmaktadır.

Merkezimiz, Medford, Massachusetts'teki prestijli Tufts Üniversitesi'nin güzel kampüsünde, Boston'un tarihi merkezine sadece 20 dakika mesafede yer almaktadır. Kampüs, modern bir spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve dinlenme alanı ile açık alanın yanı sıra geniş oturma salonları içeren koşu parkuru gibi harika olanaklara sahiptir. Güzel New England köyleri ve kırları ile çevrilidir, etkileyici sahilleri, popüler plajları ve Boston'un turistik mekanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Embassy Summer

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için

e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım