ESE (ESE MALTA)

ESE (ESE MALTA)

  • Hakkımızda 1996 yılında kurulan ESE(The European School of English) öğrenciler tarafından Malta'daki 'En İyi İngilizce Dil Okulu' olarak seçildi.
  • Profesyonel ve güleryüzlü öğretmenler tarafından öğrencinin ihtiyaçlarına göre ders programları hazırlanmaktadır. ESE Malta Dil Okulu İngilizce kursları tüm yıl boyunca mevcuttur.
  • Modern, donanımlı ve yüksek standartların yakalandığı okulda sınıflar aydınlık, ferah ve klimalıdır ve bu da öğrenciler için ideal bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır. Aynı zamanda okul sınırları içerisinde ücretsiz Wi-fi hizmeti bulunmaktadır.
  • ESE Malta Dil Okulu kültürel turlar ve eğlenceli aktivitelerle de öğrencilerin ilgisini açık tutarak 'gerçek dünya'da İngilizce pratik yapmalarını sağlamaktadır.
  • ESE Dil Okulu’nun konumu Malta’nın merkezi sayılan St. Julians şehrinin Paceville bölgesindedir ki burası hem dil okulu öğrencilerinin hem de diğer turistlerin en uğrak yerlerinden biridir. ESE Dil Okulu’nun binası, bir dil okulu olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir, dolayısıyla öğrencilerin fiziksel olarak ihtiyaç duyabileceği her türlü gerekliliği bünyesinde barındırmaktadır. Diğer dil okullarından farklı olarak 24 saat boyunca açık bulunan okul binası ve bir yetkilinin bulunduğu resepsiyonu ile acil durumlarda öğrencilerin problemleri ile ilgilenmektedir.
  • ESE Dil Okulu, Claret Group’a bağlı olarak faaliyet göstermektedir ve grubun amiral gemilerinden biridir. Claret Group, Malta başta olmak üzere çok uluslu olarak hizmet sektöründe faaliyet gösteren ve her biri kendi alanlarında pazar lideri konumunda olan farklı şirketlere sahiptir. Eğitim kurumları ve turistik tesisler grup şirketleri içerisinde ön plandadır.

ESE Malta’daki en poüler butik dil okullarından biridir. 1996 yılından beri öğrencilere yüksek kalitede hizmet vermeye devam eden okul, 4 ayrı eğitim binasına sahiptir ve Malta Eğitim Bakanlığı, EAQUALS ve FELTOM (Malta İngilizce Dil Eğitim Organizasyon Federasyonu) onaylıdır. Ayrıca FIYTO (Federation of International Youth Travel Program), ALTO( Association of Language Travel Organisation) üyesidir. IALC(International Association of Language Centres)’in Malta’daki tek üyesi olan ESE Malta, Londra’daki Trinity College için Teacher Training Centre eğitimi veren Malta’daki tek sertifikalı okuldur. Okul Malta’nın en işlek, eğlence merkezi olarak adlandırılan St. Julians’da konumlanmıştır. Restoranların, barların, gece kulüplerinin, alışveriş merkezlerinin yoğunlukta olduğu Paceville’den yalnızda birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan olan okul çok çeşitli programlarla hizmet vermektedir. 

Etkinlikler:

Malta Turları

Günbatımı Yat Turları

Sicilya Turları

Futbol, Tenis, Squash ve Golf Müsabakaları

Go Karting

Scuba-diving

Jet-ski

Dağ Yürüyüşleri

 

Konaklama:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanları öğrenciler için kültürel alışverişi en konforlu ve sıcak şekilde gerçekleştirebilecekeleri ortamların başında gelmektedir. Denetimle seçilen aileleri bulunan ESE okulu öğrencilerine yıl boyu aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır.

  Okul Yurdu Konaklaması

Olmak üzere birçok farklı seçenekte konaklama imkanını öğrencilerine sunmaktadır. Öğrenci yurtları modern bir şekilde donatılmış olup okula yürüme mesafesindedir. Öğrencilerin tuvalet banyo mutfak kullanımı ortaktır. 

Fotoğraflar için:

http://ese-edu.com/gallery/school-gallery/

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Residence Residence

Residence konaklama seçeneği genellilkle okulların çok yakınlarında ve şehir merkezinde yer alır. Bu residence’larda odalar tek ya da iki kişilik olup, 3 öğün yemek servisi verilmektedir.

Devamını Oku
Yurt Konaklama Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku
endless
endless
endless

ESE (ESE MALTA)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 (242) 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11