Endless Abroad indirimli kampanyalarından sms veya mail yolu ile bilgilendirilmek istiyorum. KVKK Aydınlatma Metni ni ve Gizlilik Politikası nı okudum, kabul ediyorum.
Avantajları
eups
Kurumlar için EUPS
Öğrenciler için EUPS
Veliler için EUPS
EUPS’e Katılan Kurumların Avantajları

EUPS’e katılan kurumlar her öğrenciye özel vereceğimiz danışmanlık hizmetinden ücretsiz yararlanır. Ülke seçimi, üniversitelerdeki eğitim kalitesi, mesafe olarak aileye yakınlık, bütçe uygunluğu gibi göz önünde bulundurulması gereken birçok kriteri öğrenci ve velilere detaylı olarak aktardığımız hizmet sunulur. Böylece öğrenciye en uygun ülkeler ve bölümler önerilir ve öğrencilerin kafasında soru işareti kalmadan doğru tercih yapmaları sağlanır. Bu sayede öğrencinin istediği bölümlere başvuru yapılarak kabuller alınır ve öğrenciye iletilir. Birebir verilecek özel danışmanlık ile öğrencileriniz her zaman özgün ve özel olarak değerlendirilir.

Kurumunuzun Prestijini En İyi Üniversitelerle Artırın!

EUPS sayesinde öğrencileriniz, sınav stresi yaşamadan dünya sıralamalarındaki en yüksek üniversitelere yerleşerek kurumunuzun prestijini her geçen yıl daha da yükseltiyor. Tüm öğrencileriniz hayallerindeki eğitimi, hayallerindeki ülkede %100 kabul alarak, başarı listelerine isimlerini çeşitli ülkelerin en prestijli üniversitelerine ekletecek.

Yurtdışındaki Üniversiteleri Yerinde İnceleme Şansına, Yetkililerinizle Birlikte Erişin!

EUPS, dünya genelinde birçok saygın üniversite ile resmi anlaşmalara sahip olup, yıl boyunca eğitim gezileri düzenler. EUPS'in ortakları olan kurum yetkilileri ve eğitmenleri, İngiltere, Amerika, Kanada ve Avrupa'daki okulları ziyaret ederek yerinde inceleme fırsatı yakalar.

Dünya Üniversiteleri ile Öğrencilerinizi Özel Etkinliklerde Buluşturun!

Dünya genelindeki yüzlerce partnerimiz ile özel etkinlikler düzenleyerek bir araya gelme fırsatı sunuyoruz. Her yıl EUPS üniversiteleri, öğrencilerle buluşmak için Türkiye'ye geliyor ve partner okullardaki öğrencileri hayallerindeki üniversitelerle tanıştırmak için bu etkinliklere ev sahipliği yapıyor.
Bu etkinlikler sadece öğrencileri hayallerindeki üniversitelerle buluşturmuyor, aynı zamanda uluslararası katılımın olduğu etkinliklerde yer alma fırsatı sunuyor. EUPS online platformunda üniversitelerle düzenlenen sanal etkinlikler veya belirli okullarla düzenlenen özel fuarlar gibi farklı etkinliklerde yer alarak öğrencilerin deneyimlerine katkı sağlıyoruz.

EUPS’e Katılan Öğrencilerin Avantajları

Öğrencilerin Dünyadaki Başarılı Eğitim Sistemleriyle Tanıştırılması;

Öğrencilerin sadece Türkiye eğitim sistemi hakkında değil, dünya genelindeki eğitim sistemleri hakkında da bilgi sahibi olmaları için olanak sağlanmaktadır. EUPS bünyesinde bulunan alanında uzman eğitim danışmanları, öğrencilere meslek, üniversite ve kariyer tercihleri yapmadan önce yurtdışındaki seçenekler hakkında bilgi vermektedirler. Bu sayede öğrenciler, iyi derecede yabancı dil bilgisiyle birlikte farklı ülkelerin kültürleri hakkında bilgi sahibi olurlar ve global kimlikleriyle kendilerini gerçekleştirmiş bireyler olma yolunda kapsamlı bir danışmanlık hizmeti alırlar.

Öğrencilerin İstedikleri Ülkede Hayatlarını Sürdürebilmeleri ve Yüksek Mezun İstihdam Oranlarına Sahip Olmaları;

EUPS’e bağlı birbirinden iyi okulda mezun istihdam oranları hayli yüksektir. Bu okullardaki eğitim sonrası verilen çalışma izinleri sayesinde Amerika, Kanada, İngiltere ve Avrupa ülkelerinde öğrencilere yaşama fırsatı sunulur. Dünyanın birçok ülkesinde öğrenciler mezuniyet sonrasında 1-3 yıl çalışma izni alır. Öğrenciler bu sayede eğitimini aldıkları ülkede kariyerlerine başlama fırsatı yakalar. Pek çok öğrenci kariyerine eğitim aldığı ülkede devam eder.

Öğrencilerin Dünya Vatandaşlığını Benimsemeleri İçin Yön Gösterir!

Öğrenciler, yurtdışında alacakları üniversite eğitimi sayesinde ana dil seviyesinde İngilizce öğrenerek, dünya çapında tanınan bir üniversite diplomasına sahip olma fırsatı elde ederler. EUPS, öğrencilere istedikleri ülkede eğitim alma imkanı sunarak, dünya kültürlerine hakim, İngilizceyi ana dil düzeyinde konuşabilen ve kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olarak yetişmelerine destek olur. Öğrenciler, üniversite içinde de İngilizce öğrenme fırsatı yakalar ve farklı ülkelerden gelen öğrencilerle bir arada İngilizce konuşarak kültürel anlamda da kendilerini geliştirirler. Bu sayede kariyer basamaklarını tırmanırken her zaman öne çıkarlar ve global bir dünyada başarıya giden yolu açarlar. EUPS olarak, öğrencilerin dünya vatandaşı olmaları yönünde imkanlar sunarak, kendi alanlarında lider konumda olmalarını hedefleriz.

EUPS ile Velilerin Avantajları

EUPS'e katılan okulların öğrenci velileri, çocuklarının üniversite sınavına hazırlanması için ekstra masraf yapmak zorunda kalmazlar. Çünkü EUPS, her zaman %100 kabul garantisi vererek ailelerin ve öğrencilerin stresini azaltır. Sınav tarihinden önce hangi üniversitelere kabul edilebileceği ve hangi kabullerin geldiği bilgisi verilerek ailelerin planlamaları kolaylaşır. Böylece yıllar boyunca sınava hazırlanmak için harcanacak bütçe, çocukların daha rahat bir üniversite hayatı geçirmeleri için kullanılabilir.

Öğrencilerin eğitimleri süresince hem yarı zamanlı işlerde hem de tam zamanlı stajlarda yer alarak iş hayatına entegre olmaları, mezuniyet sonrasında da avantaj sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler, kariyerlerine yurtdışında hızlıca başlayabilirler ve iş bulma süreçlerinde öne çıkabilirler.

Hem akademik hem de iş hayatında deneyim kazanarak donanımlı bir birey olmak, EUPS öğrencilerinin ayrıcalıkları arasında yer almaktadır.

Öğrenciler Yüksek Refah Seviyesinde ve Yüksek Maaşlarla Hayata Yüksek Profilde Başlangıç Yaparlar!

Dünya çapında saygın bir diploma ve ana dili seviyesinde İngilizce ile mezun olan öğrenciler, kariyerlerine diğer öğrencilerden önde bir başlangıç yaparlar. EUPS, dünyanın en iyi üniversiteleri ile ortaklık yaparak öğrencilere istedikleri ülkede kariyerlerine başlama fırsatı verir. Ana dil seviyesinde İngilizce konuşabilen ve dünya çapında tanınan bir diplomaya sahip olan mezunlar, iş hayatında diğerlerinden önde olma avantajına sahip olurlar. Bu da daha yüksek maaş, daha iyi yaşam standardı ve daha konforlu bir hayat anlamına gelir. Ebeveynlerin çocuklarının geleceği hakkındaki endişeleri de bu sayede ortadan kalkar.

Öğrenciler Global Firmalarda İşe Başlama Fırsatı Bulur!

Yurtdışında eğitim alan öğrenciler, sadece eğitimleri için değil, kariyerleri için de büyük bir yatırım yapmış olurlar. Çünkü yurtdışındaki üniversitelerin en büyük farkı, öğrencileri mezuniyet sonrası hayata ve kariyerlerine hazırlamalarıdır. EUPS'in partner olduğu dünya çapındaki üniversiteler, global firmalarla anlaşmalıdır ve yılda iki kez kariyer fuarları düzenlerler. Bu fuarlarda öğrenciler, global firmaların temsilcileri ile görüşüp CV'lerini paylaşma, kendilerini tanıtma ve iş veya staj imkanı yakalama fırsatı bulurlar. Ayrıca bu global firmalar, ihtiyaç duydukları nitelikli elemanları partner üniversitelerle direkt olarak görüşerek başarılı olan öğrencilere iş teklifi yaparlar. İkinci yılın sonunda "Placement Year" seçeneğini tercih eden öğrenciler ise, partner firmalarda staj yaparak, mezuniyet sonrası kullanmak üzere CV'lerini güçlendirecek ve değerli iş tecrübesi kazanacaklardır.

Eğitime Yapılan Yatırımın Karşılığı Alınır!

Yurtdışındaki önde gelen üniversitelerden mezun olan ve mezuniyet sonrasında çalışma izni alan öğrenciler, eğitimlerine yaptıkları yatırımın finansal olarak karşılığını kısa sürede alırlar. Döviz bazında aldıkları yüksek maaşlar sayesinde, eğitim aldıkları ülkede kalarak çalışmaya başlarlar ve finansal açıdan oldukça avantajlı bir konuma gelirler.

Hemen Başvur !
İletişim Bilgileri
Okul Detayları
wp