Gozo Dil Okulları

Gozo Dil Okulları

Gozo'da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Gozo, Malta'da bulunmaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrenciler tarafından İngilizce dil eğitimi için sıklıkla tercih edilen yerlerdendir.

 Gozo, Malta'nın ikinci büyük adasıdır. Malta'ya 25 dakikalık bir mesafede olan Gozo adasına feribot ve deniz uçağı ile gidilebilmektedir.

Nefes kesen deniz manzarası ve liman bölgesi olan Gozo Adası, Malta'nın en çok tercih edilen dalış noktalarından biridir.

Gozo’e ülke dışından gelen bir çok insan bulunmaktadır. Farklı geçmişlere sahip, çok kültürlü bir insan topluluğunu barındıran Gozo, dünyanın önemli kültür ve iş merkezlerinden biri konumundadır.

Gozo Adası bölgesinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken gezilecek yerler şunlar:

 • Gozo Ferry
 • Citadel
 • Azure Window
 • Ta' Mena Estate
 • Hondoq Bay

En İyi Gozo Dil Okulları

Dil okulu seçerken birçok faktör etkili olmaktadır. Dil okulunun bulunduğu konum, program ücreti, öğrenci profili, sınıf kapasitesi bu etkenlerden bazılardır. Gozo'da dil okulu seçimi sürecinde Endless Abroad, yurtdışında eğitim konusunda size gereken tüm yardım ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Gozo Dil Kursu için bazı dil okulları:

Gozo dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler, İngilizce eğitim veren dil okullarını tercih etmektedir. Butik İngilizce dil okulları ve çok merkezli, zincir İngilizce dil okulları, Gozo dil kursu almak isteyen öğrencilere, bir çok farklı fırsat ve indirim sunmaktadır. Endless Abroad olarak uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız, bütçenize ve gitmek istediğiniz süreye uygun dil okuluna karar vermeniz konusunda sizlere en doğru şekilde destek olmaktadır.

Gozo'da Dil Okulu İndirim Fırsatları

Malta dil eğitimi için en popüler ülkelerden biridir. Malta’da her bütçeye uygun bir dil okulu programı bulmak mümkündür.

Gozo'da dil kursları program Fiyatları, kurum ve programa göre değişmektedir. Endless Abroad’un uzman eğitim danışmanları, sizlere, yurtdışında hayalini kurduğunuz dil eğitimine adım atmanız için en uygun promosyonları hazırlayacaktır.

Gozo'da bulunan dil okullarının güncel kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanmak için 2021 Dil Okulları Promosyonları listemizi gözden geçirebilirsiniz.

Gozo Dil Eğitim Programlarının Süreleri

Dil okullarının sunduğu programların süreleri neredeyse her yerde benzerdir. Yurtdışında bulunan dil okullarının programları esnek olmakla birlikte bu programların sabit bir eğitim süresi yoktur. 2 ile 52 hafta arasında eğitim alabilirsiniz.

Gozo Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

Yurtdışında yer alan her dil okulunun kendi prosedürlerine göre kabul şartları değişebilmektedir. Ancak genel olarak sizden beklenen bazı şartlar bulunmaktadır.

Bunlar;

 • Dil okulunun sunduğu sözleşme ve başvuru formu, doldurularak imzalanmalıdır.
 • Gitmek istediğiniz dil okulunun kayıt ücreti ödenmelidir.
 • Okulun belirlediği konaklama seçeneklerinden hangisinin tercih edileceği belirlenmelidir. Bu konuda katılımcılar genellikle aile yanı ya da öğrenci yurdu seçeneklerini değerlendirmektedir. Konaklamalar ile ilgili detaylar, danışmanlığımız süresince, tarafımızca öğrencilerimize sunulmaktadır.
 • Kayıt esnasında öğrencinin pasaport fotokopisi teslim edilmelidir.
 • Danışmanlarımızın sizlerden istemiş olduğu ve gitmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösteren vize evraklarınız ofisimize ulaştırılmalıdır.

Gozo Dil Okulu Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Dil eğitim programları, en esnek başlangıç tarihine sahip olan program türüdür. Her pazartesi günü dil eğitimine başlayabileceğiniz çeşitli seçenekler bulmak mümkündür.

Gozo Dil Okulu Vizesi

Endless Abroad’un uzman vize kadrosundan Malta öğrenci vizesi hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Gozo'da Dil Eğitimi Alırken Çalışma İmkanı

Malta'ta dil eğitimi alan öğrencilerin çalışma izni ve şartları konusunda detaylı bilgiye Endless Abroad'un uzman eğitim danışmanları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Gozo Dil Okulları ve Konaklama

Gozo'da birçok farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. Aile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi tipi konaklamalar bu seçeneklerden bazılarıdır. Öğrencilerin bütçe ve özel isteklerine göre Endless Abroad’un uzman danışman kadrosu, konaklama yerleştirmesi konusunda da en doğru yönlendirmeleri yapmaktadır.

Gozo dil okulu öğrencileri, aile yanı konaklamalarında ana dili İngilizce olan aileler ile dil pratiği yaparak 3 öğün yemek dahil veya esnetilmiş öğün planlamarıyla bütçelerine en uygun olacak şekilde konaklamanın avantajlarından yararlanabilir.

Gozo dil okulu aile yanı konaklamaları, devlet ve dil okulu tarafından gerekli denetlemelerden geçmiştir ve sıklıkla kontrol edilmektedir.

Gozo dil okulu, aile yanı konaklaması konusunda öğrencilere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Gozo dil okulu öğrencileri aile yanı konaklamanın yanı sıra konaklama seçeneklerini yurttan yana da kullanabilir. Dil okulu öğrencilerimiz, tek kişilik veya paylaşımlı oda seçenekleriyle, paylaşımlı mutfaklarında kendi yemeklerini hazırlayabilirler. Konaklama konusunda farklı seçenekleri, danışmanlarımız ile bire bir görüşerek öğrenebilirsiniz.

Gozo'da Dil Eğitimi Alan Öğrencilerimiz

Gozo'da dil eğitimi alan öğrencilerimiz, bu önemli şehrin her imkanından faydalanmalıdır. Şehrin müze ve galerilerine, tarihi alanlarına ve çeşitli sosyal aktivitelerine katılabilir ve böylece zengin bir yurtdışı eğitim serüveni edinebilirsiniz.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Programları

Endless Abroad, Birleşik Krallık, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Malta, İsviçre, Avustralya, Dubai, Fransa, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İtalya, Yeni Zelanda, Polonya, Çekya, Rusya, Macaristan, Ukrayna için aşağıdaki hizmetleri müşterilerine sunmaktadır;

Yurtdışı Dil Okulları İçin Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı:

Endless Abroad yıllardan beri yurtdışı eğitim sektöründeki deneyimi ile birlikte yüzlerce öğrenciyi yurtdışı eğitim hayaliyle kavuşturdu. Dünya çapındaki en iyi okulların en iyi programlarıyla öğrencileri tanıştırarak parlak bir geleceğe sahip olmalarına katkıda bulundu.

Yurtdışı eğitim programlarındaki sorunsuz ilerleyen organizasyonlarımız ve yurtdışı eğitimine giden öğrencilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde yurtdışı eğitim sektöründe başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

Yurtdışı eğitim hayali olan öğrencilerimizin hangi ülkeye gideceği ve programı, başvuru, kayıt, uçak bileti organizasyonu, vize işlemleri, seyahat ve sağlık sigortalarının planlanması, kalacak yer, kalınacak yerin okula yakınlığı, havaalanı transferi ve gittikleri yurtdışı dil eğitimi süresi boyunca neler yapmaları gerektiğine kadar en ufak ayrıntıda bile yanında oluyoruz.

6 Adımda Endless Abroad ile Yurtdışı Eğitim

 1. Uzman Danışman Kadromuzla iletişime geçmek için bilgi formunu doldur
 2. Hayalindeki ülke ve programa, bütçene uygun konaklama alternatifleriyle, uzman danışmanlarımızla görüşerek karar ver
 3. Okul kayıt ücretini ödeyerek hayalindeki eğitim programının kayıt işlemlerini tamamla
 4. Vize sürecinde, uzman kadromuzdan destek alarak vize işlemlerini başarıyla tamamla
 5. Uçak bileti, ülkeye varışta havalimanı karşılaması, seyahat sağlık sigortası ve ülkeye varış oryantasyonunu danışmanlarımızın desteğiyle birlikte tamamla
 6. Hayalindeki yurtdışı eğitimine başla!

St Julian's'da İngilizce okulları İçin Eğitim Danışmanlığı  

Gozo dil okulları ve Malta İngilizce dil kursları için Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz. Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Gozo'da bir çok sayıda dil okulu ile çalışmaktayız. Gozo'daki en iyi dil okulları ve bütçenize en uygun dil okulu fiyatları için hemen iletişim formumuzu doldurun.

İlgili Blog Yazıları
Sıkça Sorulan Sorular
kanada
amerika
england

Gozo Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!