GV Malta

:school Hakkında

  • GV Malta, öğrencilerin ailemizin bir parçası haline geldiği bir butik İngilizce dil okulu.
  • GV Summer Camp courses and packages available in summer from 23.06.18 to 18.08.18 for students age 10-17 yrs. Max 16 students in class. The ONLY Residential Summer Camp in Malta offering Dormitory, Shared room & Single room options.

Ada'nın kuzeydoğusundaki St. Paul's Koyu'nda, kumlu plajlara, Gozo ve Comino'ya yakın bir yerde bulunuyoruz.    GV Malta'da, 4 yaşından büyük öğrencilere hitap ediyoruz. Bugüne kadarki en olgun öğrencilerimiz 85 yaşındaydı. Genç öğrenciler / gençler ve yetişkinler için dersler aynı anda 20 ders rezervasyonu yapılır. Bunun, Özel ders rezervasyonu yapan öğrenciler için geçerli olmadığını lütfen unutmayın.    Paskalya boyunca İngilizce kurslarına yüksek sezon eki yok.    Yeni Başlayanlar (18 yaş +) ve İş İngilizcesi (21 yaş +), sınıfta en fazla 6 öğrenci olan Mini Grup Kurslarıdır.    Bizim Genel İngilizce 18yrs +, Genç Öğrenciler (4-11 yaş) & Gençler Kulübü (10-17yrs) Kursları sınıfta en fazla 10 öğrenciGV Malta, öğrencilerin ailemizin bir parçası haline geldiği bir butik İngilizce dil okulu. Ada'nın kuzeydoğusundaki St. Paul's Koyu'nda, kumlu plajlara, Gozo ve Comino'ya yakın bir yerde bulunuyoruz.    GV Malta'da, 4 yaşından büyük öğrencilere hitap ediyoruz. Bugüne kadarki en olgun öğrencilerimiz 85 yaşındaydı. Genç öğrenciler / gençler ve yetişkinler için dersler aynı anda 20 ders rezervasyonu yapılır. Bunun, Özel ders rezervasyonu yapan öğrenciler için geçerli olmadığını lütfen unutmayın.    Paskalya boyunca İngilizce kurslarına yüksek sezon eki yok.    Yeni Başlayanlar (18 yaş +) ve İş İngilizcesi (21 yaş +), sınıfta en fazla 6 öğrenci olan Mini Grup Kurslarıdır.    Bizim Genel İngilizce 18yrs +, Genç Öğrenciler (4-11 yaş) & Gençler Kulübü (10-17yrs) Kursları sınıfta en fazla 10 öğrenci

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

GV Malta

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için

e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım