ILSC Business College-Greystone College (Toronto-Vancouver)

ILSC Business College-Greystone College (Toronto-Vancouver) Hakkında

  • Sizi herhangi bir sektörde daha başarılı kılacak, iş dünyasına dair beceriler elde edebileceksiniz.
  • İnsan Kaynakları, Finansal Yönetim, İş İletişimi ve daha fazlasını öğrenecek ve kendi küçük işletmelerinizi başarıyla yönetebileceksiniz
  • Mevcut kariyerinizi ilerletmek veya gelecekteki iş olanakları için kendinize bir temel oluşturacaksınız.

Greystone College 2002 yılında kurulan, çok kültürlü ve teşvik edici bir ortamda kaliteli kariyer ve mesleki eğitim programları sunan özel bir kurumdur. Toronto, Vancouver ve Yeni Delhi'de lokasyonları bulunan okul, Business, Tourism and Hospitality, Teacher Training, and Interpreting & Translation alanlarında sertifika programlarısunmaktadır. Greystone College 2002'de ilk açıldığından beri, 5000'den fazla öğrenci mesleki programlarından mezun olmuş ve dünya çapında eğitimlerine devam etmiştir veya heyecan verici iş kariyerlerine geçiş yapmışlardır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Sertifika programları mezuniyetinize veya mevcut is tecrubenize ekleyebileceginiz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alananızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım