ILSC Language Schools (Montreal)

ILSC Language Schools (Montreal) Hakkında

  • ILSC-Montréal’in kampüsü, Eski Montréal’in kalbinde, Eski Liman’a yakın, toplu taşıma araçlarına, parklara, alışveriş merkezlerine ve daha birçok yere yakındır.
  • Kampüsümüz, aile havasına sahip butik bir okuldur; Tüm çalışanlarımızı ve birçok öğrenciyi hızlıca tanıyacaksınız.
  • Çok dilli aktiviteler sunuyoruz. İngilizce, Fransızca ya da her ikisini de öğreniyor olsanız da Montreal'de herkes için bir şeyler var.

Eski Avrupa cazibesi ve canlı kent kültürünün eşsiz bir karışımını yaşayacağınız Paris'in dışındaki dünyanın en büyük Fransızca konuşan şehri Montreal'de İngilizce veya Fransızca öğreneblirsiniz.Bu 3.8 milyon kişilik metropol, her iki resmi dilde de 24 saat kültür sunmaktadır. Sanat, film, yemek ve moda konusunda tutkuluysanız, varır varmaz şehre aşık olacaksınız. Birçok şık alışveriş bölgesi ve yemyeşil parklarla kentin eski dünya mimarisini ve modern tarzını keşfedin. Şehrin benzersiz karakteri, büyüleyici bir kültür ve çeşitlilik karışımı yaratan 80'den fazla ülkeden gelen Fransızlar, İngilizler ve göçmenler tarafından şekillendirilmiştir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

ILSC Language Schools (Montreal)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım