Kanada Sertifika Programları

Kanada’da Sertifika ve Diploma programları, tam zamanlı derece programları ile aynı yeterlilikleri sağlayan kısa süreli ve uygun fiyatlı eğitimler sunar. Bu programlar daha çok mesleki ve profesyonel eğitimlere odaklanmıştır. Eğitimler uygulamalı ve pratik öğretim yöntemleri ile sunulur. Kanada’da Sertifika ve Diploma programları lisans ve yüksek lisans seviyesinde sunulur.

Lisans sertifika programları 1 yıl veya daha az, diploma programları ise genellikle 2 yıl sürer, ancak bazı konu alanlarında 3-4 yıla uzayabilir. Yüksek lisans düzeyindeki sertifika ve diplomalar 2-3 dönemden oluşur ve 1 yılda tamamlanabilir. Bunlara ek olarak Kanada’da bazı kolejler 6 aylık sertifika programları da sunmaktadır. Kanada Sertifika ve Diploma programları için başvuru gereklilikleri lise veya lisans diplomasına sahip olmak ve elbette İngilizce dil yeterliliğini IELTS, TOEFL gibi sınavlar ile kanıtlamaktır.

Kanada Sertifika ve Diploma Program Türleri ve İçerikleri

Kanada'da Sertifika ve Diploma programları, belirli bir uzmanlık alanına odaklanan ve öğrencileri iş hayatına hazırlamayı amaçlayan kısa süreli eğitimler olarak sunulmaktadır. Bu ikisi arasında eğitim süresi ve kapsamı olmak üzere iki temel fark bulunmaktadır. Kanada’da Sertifika ve Diploma programları üniversiteler, teknik enstitüler ve devlet kolejleri tarafından sunulmaktadır. Yarı zamanlı ve tam zamanlı eğitimler mevcuttur.

Kanada’da Sertifika ve Diploma programları lisans ve yüksek lisans düzeyinde olmak üzere iki şekilde sunulur:

Lisans diploma/sertifikası: Öğrenciler lise eğitimini tamamladıktan sonra lisans diploma/sertifikası için başvuruda bulunabilirler. Lise seviyesinde de bazı sertifika programları sunulmaktadır.

Yüksek lisans diploma/sertifikası: Bu programlar lisans eğitimlerinin bir uzantısıdır ve lisans derecesine daha fazla değer katmayı amaçlar. Diploma programları sertifika eğitimlerine göre daha kapsamlıdır.

Kanada Sertifika Programları Başvuru Tarihleri ve Süresi

Kanada’da lisans sertifikaları 1 yıl ya da daha az, diploma programları ise genellikle 2 yıl sürer. Tercih edilen konu alanına ve kuruma göre bazı diploma programları 3-4 yıla da uzayabilmektedir. Bunun yanı sıra bazı kolejlerde 6 aylık sertifika programları da sunulmaktadır. Diğer yandan yüksek lisans sertifika/diploma programları 2 veya 3 dönemden oluşur ve bir yıl içinde tamamlanabilir.

Kanada’da sertifika ve diploma programlarına başvuru tarihleri kuruma göre farklılık göstermektedir, bu yüzden tercih edilen kurum ile doğrudan bağlantıya geçerek kesin tarihler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kanada Sertifika ve Diploma Programları Başvuru Koşulları ve Gerekli Belgeler

Kanada’da Sertifika ve Diploma programlarına başvuru koşulları kuruma ve konu alanına göre değişmektedir. Bazı alanlar için ek sınavlara ve mülakatlara girmeniz istenebilir. Giriş gereklilikleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili kurumun web sitesini ziyaret edebilir veya doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Kanada’da Sertifika ve Diploma programlarına başvuruda bulunmak için temel gereklilikler aşağıdakiler gibidir:

 • Başvuru Formu
 • Lise Diploması / Lisans Diploması (yüksek lisans programları için) ve Transkript
 • İngilizce Dil Yeterliliği (En az 80 TOEFL puanı, 6.0 IELTS puanı vb.)
 • Doğum belgesi
 • Göçmenlik evrakları
 • Niyet / Referans Mektubu
 • Pasaport
 • CV
 • Başvuru Ücreti
 • Diploma ve transkriptler İngilizceye çevrilmelidir.

Kanada Sertifika ve Diploma Programları Konu Alanları

Kanada’da lisans ve yüksek lisans seviyesinde sunulan Sertifika ve Diploma programları birçok konu alanında mevcuttur. En çok tercih edilen alanlar aşağıda sıralanmıştır:

 • İşletme ve Yönetim
 • Mimarlık
 • Sanat
 • Havacılık
 • İnşaat
 • Moda ve Tasarım
 • Ekonomi
 • Eğitim / Öğretim

Kanada Sertifika ve Diploma Programlarının Ücretleri

Kanada’da Diploma ve Sertifika programlarının ücretleri konu alanına, kuruma ve bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bölgelere göre ortalama yıllık ücretler aşağıdaki gibidir:

Ontario: 14.000 $ (Yıllık)

Quebec: 12.360-19.160 $ (Yıllık)

Alberta: 9.750-26.560 $ (Yıllık)

Greystone College Türkiye Sertifika Programları

Greysto College 2002 yılında kurulmuş özel mesleki eğitim veren bir okuldur. Öğrencilere çok kültürlü bir ortamda yüksek seviyede ve kaliteli eğitim hizmeti verilmektedir. İşletme, Turizm ve Çeviri bölümlerinde sertifika eğitimleri verilmektedir. Greystone’da eğitim alan öğrenciler destekleyici, yeni ufuklar açan, dinamik bir eğitim ve öğretim ortamında kariyerlerini değişen küresel markette ileriye taşıyacak yeteneklerle mezun olurlar. Greystone Yüksek Okulu, kariyer odaklı bir eğitim misyonunu benimsemiştir.

Sertifika Programı Nedir?

Sertifika programları, öğrencileri meslek hayatına hazırlayan programlardır. Kısa zamanda etkili şekilde mesleki bilgiler edinmek ve iş hayatına atılmak istiyorsanız Greystone College tarafından düzenlenen sertifika programlarına katılmanız tavsiye olunur. Uluslararası ticarette işletme trendleri, işletmede kültürün ve diğer faktörlerin etkisi, market yapısı, müşteri ilişkileri ve market planlaması hakkında bilinmesi gerekenleri öğrenmiş olacaksınız. İşletme sektöründeki uzmanlardan son gelişmeleri edinme fırsatı, öğrencilere iş bulma aşamasında rekabet üstünlüğü sağlayacaktır. Ayrıca konaklama için de ilk aya özel Vancouver Gec Viva Tower ve Toronto kampüsünde sadece 510 dolara konaklama imkanı sağlanmaktadır.

Sertifika Programları Kabul Koşulları Program Süreleri Program Ücretleri
Müşteri Hizmetleri İngilizce Seviyesi ve Lise Diploması

 

TOEFL iBT: 80, IELTS: 6.5

 

50-92/ 26-48 Hafta 12,225-14,475 $
İşletme Kominikasyonları 50-92/ 26-48 Hafta 12,225-14,475 $
İşletme Deneyimi 12 Hafta 5,205 $
İşletme Yönetimi 8 Hafta 3,590 $
Finansal Yönetim ve Planlama 8 Hafta 3,590 $
İnsan Kaynakları 8 Hafta 3,590 $
Uluslararası İşletme ve Ticaret 8 Hafta 3,590 $
Uluslararası İşletme Yönetimi 50-92/ 26-48 Hafta 11,685-14,785 $
 • Programlar tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır ve buna göre program süre ve ücretleri değişim göstermektedir (Ücretler Kanada doları üzerinden değerlendirilmelidir).
 • Başvuru paketinde Lise Diploması gerekmektedir. İngilizce seviyesini belirtmek için Greystone College’ın düzenlemiş olduğu sınava ve mülakata girilmelidir.

Kanada’da Sertifika ve Diploma Programlarına Katılmanın Avantajları

Kanada’da sunulan Sertifika ve Diploma programları dünya çapında geçerlidir, dolayısıyla Kanada’da alacağınız yeterlilikler ile dünyanın her yerinde meslek edinme şansınız olacaktır.

Kanada sıcakkanlı ve yardımsever insanları ile ünlüdür. Bu yabancı öğrenciler için oldukça avantajlı olacaktır, zira böyle bir ülkede yaşamak öğrencilerin daha huzurlu bir şekilde eğitimlerine odaklanmalarına yardımcı olabilir.

Kanada’da Sertifika ve Diploma programlarına katılmanın en avantajlı yanı ise burada eğitim alan öğrencilerin 1-3 yıl arası ülkede kalma hakkına sahip olmalarıdır. Kanada’da Sertifika veya Diploma eğitiminizin ardından bir iş bulmanız halinde ülkede en fazla 3 yıla kadar ikamet edebilir, bulduğunuz işyeri sizinle sürekli olarak çalışmak isterse vatandaşlık alma şansınız dahi olabilir.

Bu programlar yapı itibariyle çok daha kısa sürelidir ve genellikle tam zamanlı derece programlarına kıyasla oldukça uygun fiyatlıdır. Maddi zorluklar sebebiyle tam zamanlı eğitim alma imkanı olmayan ve hemen iş hayatına atılmak isteyen öğrenciler için Sertifika ve Diploma programları idealdir.

Günümüz piyasasında işverenler kalifiye elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Sertifika ve Diploma programları doğaları gereği akademik eğitimden çok pratik ve uygulamalı eğitime odaklanırlar, bu da öğrencilerin çok daha kapsamlı bir mesleki eğitim almalarına ve iş deneyimi edinmelerine olanak tanır. Bu programlardan mezun olan öğrenciler dolayısıyla iş bulmakta hiç zorlanmayacaklardır.

Kanada'da Sertifika Programı Eğitimi Alın

Kanada'da sertifika ve diploma programlarına katılmak istiyorsanız, Endless Abroad olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Eğitim danışmanlarımız programlar, ücretler ve başvuru koşulları hakkında size profesyonel destek sağlayabilir. Bugün ofisimizi ziyaret edin veya telefon ile bize ulaşın.

Kanada Sertifika Eğitimi Veren Okullar

Langara Centre for Entertainment Arts Langara Centre for Entertainment Arts, görsel efektler ve oyun tasarımı konusunda sektörün en iyi çalışanlarını yetiştiriyor. Devamını Gör
ALGONQUIN COLLEGE (ALGONQUIN COLLEGE) Ottowa Kampüsü, Algonquin College’ın ana kampüsü, ülkenin başkenti olan ve güçlü bir tarih duygusu veren bir şehir olan Ottawa’da bulunmaktadır. Burada, her şeyden 15 dakika uzaktasınız. 361 kilometrekarelik milli park, müzeler ve galeriler, Kanada'nın en büyük yüksek teknoloji topluluğu ve bir Dünya Mirası Alanı olan Rideau Kanalını ziyaret edebilirsiniz. Algonquin College'ın güzel kampüsünden sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Devamını Gör
BOW VALLEY COLLEGE (BOW VALLEY- NORTH CAMPUS) Nehir kenarındaki güzel patikalardan popüler restoranlara kadar Bow Valley College kendinizi geliştirebileceğiniz bütün imkanları size sunmaktadır. Şehir kampüsü sizi heyecanlandırmakla kalmayıp, birçok aktivitelere de kampüs içerisinde erişebileceksiniz. Devamını Gör
ILAC INTERNATIONAL COLLEGE (TORONTO) ILAC International College'ın butik kampüsü Toronto'nun kalbinde yer almaktadır. Okul, lüks, güvenli ve şehrin en ünlü merkezlerine birkaç adım uzaklıktadır. Aydınlık ve modern modern kampüs, öğrenme ve sosyalleşme için mükemmel bir ortam sağlar. Devamını Gör
ILAC INTERNATIONAL COLLEGE (VANCOUVER) Vancouver Kampüs, Coal Harbour topluluğunun su kenarı ile tarihi Gastown semti arasında yer almaktadır. Şehir merkezindeki finans bölgesine yakın bir konumda bulunan öğrenciler, dünyanın en güzel ve yaşanabilir şehirlerinden birinde kalıcı iş bağlantıları kurmak için mükemmel bir ortamdır. Devamını Gör
TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT (TORONTO) Program kariyerini pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim alanlarında ilerletmek isteyenler için idealdir. Devamını Gör
STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL (TORONTO) Uluslar arası bir okuldur. 1952 yılında kurulmuştur Devamını Gör
GEORGE BROWN (GEORGE BROWN COLLEGE) George Brown College, Kanada’da’nın en büyük kolejidir. Ontario bölgesinde Toronto’nun merkezinde bulunan kolej öğrencilerine Lisans, yüksek lisans, master, diploma ve sertifika programları sunmaktadır. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler için İngilizce dil eğitimi programları da bulunmaktadır. Devamını Gör
SAULT COLLEGE (SAULT COLLEGE) 1965 sonbaharında, kurum kapılarını Sault Ste. Marie Ontario Meslek Merkezi veya OVC. Benzer “eğitim okulları” Londra ve Ottawa'da başladı. OVC'ler Ontario'daki topluluk kolejlerine dönüştü. 1967'de Ontario hükümeti, daha çok topluluk kolejleri olarak bilinen, Uygulamalı Sanatlar ve Teknoloji Yüksek Okulu'nu kurdu. Devamını Gör
RIDGETOWN CAMPUS (RIDGETOWN) 1951 yılında kurulan ve 1997 yılında Guelph Üniversitesi kampüsü haline geldi. Vizyon: Zirai gıda araştırmaları ve bilime dayalı öğrenme yoluyla toplumu geliştirmek. Misyon: Uygulamalı tarım, hayvan bilimi ve çevre araştırmalarında ve topluma yönelik pratik ve yaşam boyu öğrenme girişimlerinde lider olmak. Devamını Gör
MOHAWK COLLEGE (MOHAWK COLLEGE) Mohawk, Kanada’da uygulanmakta olan araştırmalar için elektronik ve mobil sağlık çözümlerine, ilave üretim ve enerji dağıtımına odaklanan en iyi 20 kolej arasında yer alıyor. Ardı ardına beş yıl boyunca, Mohawk, Toronto ve Hamilton bölgesindeki tüm kolejler arasında öğrenci memnuniyeti için birinci sırada yer almaktadır. Mohawk, Ontario’da bir çevre yönetim planını benimseyen ve Kanada’nın en yeşil işverenlerinden biri olarak üst üste iki yıldan beri tanınan ilk kolej. Devamını Gör
LAMBTON COLLEGE (LAMBTON COLLEGE) Lambton College, 50 yıldan fazla bir süredir Kanadalı ve uluslararası öğrencilere hizmet vermektedir ve kar amacı gütmeyen bir kolejden, lise sonrası küresel bir eğitim sağlayıcıya dönüşmüştür. Devamını Gör
CONESTOGA (CONESTOGA) Conestoga College, erişilebilirliğin üniversite çapında bir sorumluluk sahibidir. Kolej, programlarına, hizmetlerine ve olanaklarına Kolej Erişilebilirlik Komitesi tarafından kolaylaştırılan devam eden bir süreçte erişilebilir olmasını taahhüt etmektedir. Devamını Gör
CANADORE COLLEGE (CANADORE COLLEGE) Canadore, genel olarak öğrenme deneyiminin genel kalitesi için İl ortalamasının üzerinde bir lider olmaya devam etmektedir ve ısrarla, öğrencilerinin ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olmak için imkanlar sağlamaktadır. Devamını Gör
SENECA (SENECA) Kanada'nın Toronto ve York bölgesinde toplamda 10 kampüse sahip olan Seneca College öğrencilere 150'den fazla program sunmaktadır. Bu programlar arasında 4 yıllık lisans programları, 1 yıllık lisansüstü programları ve 2 -3 yıllık iş hayatına yönelik diploma programları bulunmaktadır. Devamını Gör
MICHENER INSTITUTE (MICHENER INSTITUTE) 60 yıldan fazla bir süredir, Michener Kanada sağlık sistemine mevcut ve ortaya çıkan hasta ve iş piyasası ihtiyaçlarını karşılamaya hazır yüksek nitelikli profesyoneller sunmaktadır. Devamını Gör
DURHAM COLLEGE (DURHAM COLLEGE) 1967'den beri, öğrencilerin başarısına sarsılmaz bir bağlılık, gerçek dünya deneyimine sahip istisnai profesörlerin önderlik ettiği yüksek kaliteli programlar, olağanüstü kariyer başarısına devam eden mezunlar ve toplumla değerli bir ilişki içinde olan Durham Koleji (DC) bu ideallere rehberlik etmiştir. Devamını Gör
FANSHAWE COLLEGE (FANSHAWE COLLEGE) Fanshawe ayrıca, federal ve il sponsorluğundaki kursiyerler, topluluk kuruluşları, sektörel eğitim konseyleri ve iş, sağlık, endüstri alanındaki özel sektör işverenleri için özel eğitim tasarlama ve sunma yoluyla olgun öğrenciler için yeniden beceri ve beceri geliştirme olanakları sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Devamını Gör
CONFEDERATION COLLEGE (CONFEDERATION COLLEGE) Etkinlikler, diğer sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak, sağlıklı kalmak ve yeni arkadaşlar edinmek için harika bir yoldur. Konfederasyonu Koleji Öğrenci Birliği (SUCCI) Öğretim yılı boyunca etkinlikler düzenlemektedir. Yakar top, 10 iğneli bowling, ping pong turnuvaları, futbol, ​​voleybol ve daha birçok kampüs rekreasyon etkinliği var. Ayrıca dönem boyunca Student Commons bölgesinde düzenlenen talk showlar, müzik seansları ve film gösterimleri de var. Öğrenciler kampüs rekreasyon sporu turlarına, şehir turlarına katılabilir ve kampüs içi ve dışı etkinliklere katılabilir. SUCCI, ayrıca kayak, tüp ve kış karnavalları gibi kış etkinlikleri düzenliyor. Devamını Gör
FLEMING COLLEGE (FLEMING COLLEGE) Fleming College ile Yedi çalışma alanında 100'den fazla tam zamanlı program, 6.200'den fazla tam zamanlı öğrenci ve 10.000 yarı zamanlı öğrenci, Peterborough, Lindsay, Haliburton ve Cobourg'da dört kampüs yeri bulunmaktadır. Devamını Gör
ST CLAIR COLLEGE (ST CLAIR COLLEGE) St. Clair'in ana kampüsü, nüfusu 220.000'in üzerinde olan çok kültürlü bir şehir olan Windsor'da yer almaktadır. Öğrenciler, festivaller, etkinlikler, ilgi çekici yerler ve seçkin yemekler ile güzel zaman geçirebilme imkanına sahip olabiliyorlar. Windsor, teknoloji, turizm, bağcılık ve girişimciliğe odaklanan çok çeşitli iş, sanayi ve üretim karışımına sahiptir. Öğrenciler, büyük bir metropol kentinin olanaklarını ve küçük topluluk yaşamının konforunu deneyimleme fırsatı verir. Profesyonel sporlara, seçkin konserlere, tiyatroya ve harika alışveriş olanaklarına erişim Windsor şehir merkezinden sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Devamını Gör
CAMBRIAN COLLEGE (CAMBRIAN COLLEGE) 1967'den bu yana, Cambrian College Kuzey Ontario'da lider ikincil bir kurum olmuştur. Üniversitemiz, 11.000'den fazla öğrenciden oluşan canlı bir topluluğa, 80 tam zamanlı programda 4100'den fazla öğrenciye ve Kuzey Ontario'daki üç kampüs bölgesindeki yaklaşık 900 yarı zamanlı kursta ve programa ve 7.000'den fazla öğrenciye sahiptir. Devamını Gör
ST LAWRENCE COLLEGE (KINGSTON) St. Lawrence College, dünyadaki her kıtadan gelen insanlar için bir destinasyondur. Her yıl 40'tan fazla ülkeden yüzlerce uluslararası öğrenciyi ağırlıyoruz. Nerede olursanız olun, St Lawrence College'da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Devamını Gör
ST LAWRENCE COLLEGE (BROCKVILLE) St. Lawrence College, dünyadaki her kıtadan gelen insanlar için bir destinasyondur. Her yıl 40'tan fazla ülkeden yüzlerce uluslararası öğrenciyi ağırlıyoruz. Nerede olursanız olun, St Lawrence College'da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Devamını Gör
ST LAWRENCE COLLEGE (CORNWALL) St. Lawrence College, dünyadaki her kıtadan gelen insanlar için bir destinasyondur. Her yıl 40'tan fazla ülkeden yüzlerce uluslararası öğrenciyi ağırlıyoruz. Nerede olursanız olun, St Lawrence College'da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Devamını Gör
ALGONQUIN COLLEGE (ALGONQUIN COLLEGE) Ottowa Kampüsü, Algonquin College’ın ana kampüsü, ülkenin başkenti olan ve güçlü bir tarih duygusu veren bir şehir olan Ottawa’da bulunmaktadır. Burada, her şeyden 15 dakika uzaktasınız. 361 kilometrekarelik milli park, müzeler ve galeriler, Kanada'nın en büyük yüksek teknoloji topluluğu ve bir Dünya Mirası Alanı olan Rideau Kanalını ziyaret edebilirsiniz. Algonquin College'ın güzel kampüsünden sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Devamını Gör
LOYALIST COLLEGE (LOYALIST COLLEGE) Gelecek odaklı deneyimsel öğrenme fırsatları Loyalist'te öğrenme, sınıfın ötesine geçer. Eğitiminizi işe yerleştirme, saha gezileri, fuarlar, işe entegre öğrenme, misafir konuşmacılar ve eğlence dolu topluluk etkinlikleriyle zenginleştirebilirsiniz. Kapsamlı endüstri tecrübesiyle, öğretim üyelerimiz en yeni trendler, teknolojiler ve iş uygulamaları hakkında bilgi sahibidir. Değerli işyeri bağlantılarına, endüstri etkinliklerine, yerel ve uluslararası yerleştirme fırsatlarına ve büyük olasılıkla bir sonraki işinize kapılar açabilirler. Devamını Gör
LA CITE (LA CITE) 25 yıldan fazla bir zamandır La Cité öğrenci başarısını ana önceliği haline getirmiştir. Öğrencilere sunulan çeşitli programlar ve destek hizmetleri, bu öğrencilerin her birinin üniversite mezuniyetinden en iyi şekilde yararlanmasını ve işgücü piyasasında başarılı olmaya hazır olmasını sağlamaya yardımcı olur. Şimdiye kadar, 30.000'den fazla mezun, yaklaşımımızın verimli olduğunu kanıtladı. Devamını Gör
NORTHERN COLLEGE (NORTHERN COLLEGE) Northern kampüsünde kapalı alan aktiviteleri sıkıntısı yaşamazsınız. Öğrenci olarak atletik tesislere ücretsiz girebilirsiniz. Tüm kampüs lokasyonlarında ağırlık odası, kardiyo ekipmanları ve tam boy spor salonu bulunmaktadır. İntramurallar ve aktiviteler her kampusun bulunduğu yere özgüdür ve yıl boyunca düzenlenir. Akademik büyümenizi spor aktivitelerinizle tamamyabilirsiniz. Diğer programlardan öğrencileri basketbol, ​​badminton ya da hokey oyunuyla tanıyın. Devamını Gör
COLLEGE BOREAL (COLLEGE BOREAL) Boréal, yeni başlayanlar için çeşitli dil programları imkanı sağlıyor (örneğin, CLIC, LINC, ELT ve OSLT). Ayrıca Uluslararası Eğitimli Frankofon Profesyonelleri için Köprü Eğitim Programının yanı sıra yerleşim ve oryantasyon hizmetleri sunmaktadır. Devamını Gör
kanada
amerika
england

Kanada Sertifikalar

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Profilo Plaza 0212 995 07 08
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 242 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11