Kanada Yaz Okulları

Kanada Yaz Okulları Hakkında

Kanada’da Yaz Okulu programları genellikle 9-17 yaş arası öğrencilerin özel ilgi alanları ve bütçelerine göre değişkenlik gösteren birçok seçenek sunmaktadır. Kanada eğitim seviyesi, yüksek refah düzeyi ile birlikte özellikle akademik hayatını Kanada’da devam ettirmek isteyen öğrenciler için sıklıkla tercih edilen ülkelerdendir. Öğrenciler sıklıkla Toronto ve Vancouver’daki Yaz Okulu seçeneklerine katılım gösterseler de özellikle Fransızca diline de ilgili olan öğrencilerimiz Montreal’ i de seçenekleri arasına ekleyebilirler. Montreal’de resmi olarak yerel halk Fransızca ve İngilizce konuşmaktadır. Hatta öğrencilerimizin Montreal’de Fransızca Yaz Okullarına da katılmaları mümkündür.

Kanada’da Yaz Okulları’na bireysel veya bir öğrenci grubu dahilinde katılım mümkündür. Biresey katılım sağlayacak olan öğrencilerimizin velileri özellikle öğrencilerin uçuş süreci konusunda endişe etmemelidir. Uluslarası Uçuş kuralları gereği 18 yaşından küçük öğrenciler için hostesler öğrencilerimize gözetmenlik yapmaktadırlar. Ayrıca yaz okulu yetkilileri öğrencilerin check-in işlemlerine yardımcı olmakta, dönüş yolculuklarında onlara havalimanı dış hatlar bölgesine kadar eşlik etmektedirler.

Kanada’da Yaz Okulu Yaz Okulu programları Language Canada ,CLC ve CAPLC tarafından onaylanmıştır. Öğrencilerin ders gördükleri alan,ders içerikleri, aktivite programları,konaklamaları, güvenlik ve yiyecek-içecek seçeneklerinin tamamı Language Canada ,CLC ve CAPLC’nin standartlarına uygun bir şekilde organize edilmekte ve sürekli olarak denetlenmektedir.

Öğrenciler Kanada’da Yaz Okulu programlarında tercihlerini yaparken kendi ilgi alanlarına, programın sunmuş olduğu aktivite ve konaklama imkanlarına, ulaşım kolaylığına göre tercih yapabilmektedir. Tüm program boyunca öğrencilerimiz ve aileleri Kanada’da Yaz Okulu programına katıldıklarında, eğitim süreleri boyunca kampüs yetkilileri ve Endless Abroad yerel temsilciliklerinden destek almaktadır.

Siz de uygun fiyatlı ve güvenli bir ada ülkesi olan Kanada’da Yaz Okulu programına katılmak istiyorsanız Endless Abroad uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Yaz Okulları

Bronte College Yaz Kampı Bronte College, özel ve karma eğitime sahip bir yatılı okuldur. Lise derecesinde hizmet veren bu kuruma 30 farklı ülkeden öğrenci lise eğitimi amacıyla gelmektedir.Okulda yaz dönemleri yaz .. DEVAMINI GÖR
ILAC ILAC, dünyanın en çok ödüllü İngilizce dil okullarından biridir. DEVAMINI GÖR
ILAC ILAC, dünyanın en çok ödüllü İngilizce dil okullarından biridir. DEVAMINI GÖR
Toronto Universitesi / New College Yaş: 12–14, 15-18 DEVAMINI GÖR
OHC ENGLISH DEVAMINI GÖR

Kanada Yaz Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım