Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Kanada'daki dil okulları, İngilizce veya Fransızca öğrenmek veya dünyanın en iyi ülkelerinden birinde muhteşem bir deneyim yaşamak için idealdir. Çünkü Kanada, çok kültürlü toplumu, İngiliz ve Fransız kimliği, eşsiz manzaraları ve mükemmel akademik standartlarıyla ünlüdür. Dünyanın en yaşanılabilir, en güvenli ve suç oranı en düşük olan ülkelerinden biri olan Kanada, ailelerin dil eğitimi için çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebileceği bir ülkedir. 

Kanada Dil Okulları Genel Bilgi

Kanada'da dil eğitimi söz konusu olduğunda yabancı öğrenciler için birçok seçenek mevcuttur. Kanada'da çalışırken, İngilizce veya Fransızca dillerini öğrenebilir veya bir Kanada üniversitesine veya kolej programına hazırlanmanıza yardımcı olacak dil kurslarına gidebilirsiniz. İngilizce veya Fransızca eğitimi almak ayrıca öğrencilere kendi ülkelerinde rekabet avantajı sağlayacaktır. Kanada’daki dil eğitimleri odaklı bir yaklaşım ve sonuç garanti eden yüksek kaliteli öğretim sunar. Ülke genelinde birçok dil okulu bulunmaktadır. Bu, anadili Fransızca olan insanlarla birlikte yaşayacağınızdan, etkili bir şekilde Fransızca öğrenebileceğiniz anlamına gelir. Aynı durum İngilizce için de geçerlidir.

Dil Okulu Programları ve Akreditasyon

Kanada’daki dil okullarının sunduğu eğitim programları şunlardır:

 • Sınav Hazırlığı (CAEL, IELTS veya TOEFL)
 • Yaz Kampları
 • İş İngilizcesi /Fransızcası ve Teknik İngilizce / Fransızca
 • Kolej veya Üniversiteye Hazırlık için Dil Eğitimleri
 • Öğretmenlik Eğitimi (CELTA, TESL, TESOL)

Doğru dil okulunu seçerken, kurumun Languages Canada tarafından akredite edilmiş olduğundan emin olun. Bu akreditasyon, okulun uluslararası olarak tanınmış bir kalite güvence standardına sahip olduğunu gösterir. Kanada çapında 225’in üzerinde okul Languages Canada tarafından akredite edilmiştir. Language Canada’nın akreditasyonu öğrenci hizmetleri, eğitim kadrosu, eğitim programı (müfredat), pazarlama, promosyon, yönetim ve öğrenci alımına dayanır. Kanada'da bir dil okuluna kayıt olacağınız zaman, İngilizce veya Fransızca seviyenizi belirleyecek bir sınava girmeniz beklenir. Okul, bu sınava göre size uygun programı belirler. Birçok dil okulu dönemlik veya aylık yerine birkaç haftalık eğitim veren kurslar sunar.

Kanada'da Dil Okullarında Yaşam

Kanada 1994 yılından beri BM ve EUI tarafından dünyanın en yaşanılabilir 10 ülkesinden biri olarak seçilmiştir. Özellikle, eğitim olanakları, düşük suç ve şiddet oranı ve halkının ortalama yaşam süresi uzunluğu gibi özellikleri ile en üst sıralarda yer almıştır. Aynı zamanda, Kanada dil okullarında eğitim almaya karar verdiyseniz, temiz çevresi, hoşgörülü halkı, doğal güzellikleri ve yaşam kalitesi sizi, dil eğitimi almak için gittiğiniz ülkeye her gün aşık edecek!Hem alışveriş hem de günlük gezilecek mekanlar olarak, Kanada’nın en büyük şehri Toronto’da dil okulu tercih edebilirsiniz. Hafta içi okulda geçen keyifli derslerinizden sonra, isterseniz okul aktivitelerine katılır, derste gördüğünüz eğitimleri arkadaşlarınızla konuşarak pekiştirebilirsiniz, isterseniz Kanada’nın görkemli mimarisi ve müzelerinde dolaşabilirsiniz.Haftasonu ise biraz kafanızı dağıtmak için buz pateni yapabilir, hokey maçı izledikten sonra Niagara Şelalesinde huzur bulabilirsiniz.

Kanada Vizesi

Eğitim izni, yabancı öğrencilerin Kanada'nın tayin edilmiş eğitim kurumlarında (DLI) öğrenim görmelerine izin veren bir belgedir. Genel olarak, Kanada'ya gelmeden önce eğitim izni başvurusunda bulunmanız gerekir. Bazı durumlarda, giriş limanından Kanada'ya vardığınız zaman da eğitim izni almak mümkündür. Hangi seçeneğin size uygun olduğunu bilmeniz gerekir. Eğitim izni vize değildir. Kanada'ya giriş izni vermez. Ayrıca, ziyaretçi vizesine veya elektronik seyahat yetkisine (eTA) ihtiyacınız olabilir. Eğer eğitim izniniz onaylanırsa, vize de alabilirsiniz.Ziyaretçi vizesi (geçici ikamet vizesi olarak da bilinir) pasaportunuza eklenen resmi bir belgedir. Kanada'ya girmek için gereken gereksinimleri karşıladığınızı gösterir. İnternet üzerinden ya da yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz. Bu vizeyle 6 aya kadar Kanada’da kalabilirsiniz.eTA(Elektronik Seyahat Yetkisi)'ya başvurmak basit bir çevrimiçi işlemden ibarettir. Başvuru sahiplerinin çoğu eTA onaylarını (e-posta yoluyla) birkaç dakika içinde alırlar. Ancak, gerekli evraklar göndermeniz istenirse bazı başvuruların işleme koyulması birkaç gün sürebilir. Kanada'ya uçuş rezervasyonu yapmadan önce bir eTA almak en iyisidir.

Kanada'da Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışında dil okulu okumanın maaliyetleri okuldan okula ve ülkeden ülkeye değişen bir durumdur.Türkiye şartlarına en uygun ülkelerden birisidir Kanada.Kanada’nın para birimi olan CAD kurunun diğer para birimlerine göre daha avantajlı olması,Kanada dil okullarının,Türk öğrencilere özel olarak hazırladığı promosyonlar sayesinde Kanada’da dil okulu okurken yaşam ve konaklama maaliyetleri,dil okulu öğrencilerimiz ve aileleri için büyük bir yük olmaktan çıkıyor.Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda Kanada para biriminin diğer para birimlerine göre avantajlı olması,konaklama ve yaşam maaliyetlerinin uygun olması,Kanada’nın güvenli yaşam ortamı-Kanada dil okulları,dil eğitimi için yurtdışına gidecek öğrenciler için çok cazip hal alıyor.  

lirsiniz. Yada şehir sınırları ötesine gidip dil eğitimi aldığınız Kanada’yı keşfedebilirsiniz.

Neden Kanada’daki Dil Okullarını Tercih Etmelisiniz?

Kanada sonsuz olasılıklar ülkesidir. Her yıl yaklaşık 500.000 yabancı öğrenci eğitim almak için Kanada'yı tercih etmektedir. Peki burayı ideal kılan nedir? Sebep olarak geniş açık alanlar, çok kültürlü toplum ve burada yaşayan, çalışan ve eğitim alan kişiler için var olan fırsatlar gösterilebilir.Kanada'da eğitim alarak geleceğinize yatırım yapmış olursunuz. Kanada'da bir dil okulundan mezun olduğunuzda, istihdam ve iş fırsatlarının kapısını aralamış olursunuz. Kanada’nın lisans, yüksek lisans gibi dereceleri ve üniversite diplomaları uluslararası çapta tanınır.Kanada’daki Kanada'daki dil okulları size yüksek kaliteli ve üstün standartlı eğitimler sunar. İster Atlantik Kıyısı, ister Batı Kıyısı veya ülkenin başka bir yerinde eğitim almayı seçin, dil okulu kalite güvencemiz sayesinde her yerde birinci sınıf bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Yurt dışında eğitim programlarına katılmak isteyen öğrencilerin temel problemi olan planlama ve süreci yönetme sorunlarını Endless Abroad Yurtdışı Eğitimi ve Danışmanlık olarak ele alıyoruz. Peki siz öğrencilerimizi, Endless Abroad ayrıcalıkları ile yurtdışı eğitim planını gerçekleştirme serüveninde neler bekliyor? 

 • Eğitim Planınızı oluşturuyoruz, uzman kadromuzla ofislerimizden yüz yüze veya telefonla destek alan öğrencilerimize ülke seçimi, şehir seçimi, program seçimi ve bütçelerine uygun okul seçimi konusunda destek veriyoruz.
 • Sizi vize sürecine hazırlıyoruz, “uzman vize kadromuzla” olumsuz vize sonuçlarını en aza indirgeyecek şekilde vize süreçlerine hazırlıyoruz. ilk adımdan itibaren hangi evrakları hazırlanacağı ve nasıl bir başvuru hikayesiyle ilerleyecekleri konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. 
 • Süreç hakkında sürekli bilgilendirme yapıyoruz, tüm başvuru aşamalarınızı sorunsuz şekilde yürütmemizin ardından vizelerini alan öğrencilerimizi ofislerimizde bu kez de onları neler beklediği ile ilgili bir eğitime aliyoruz. 
 • Okula ve ülkeye alışmanız için oryantasyon eğitimleri veriyoruz, öğrencilerimize minimum 45 dk’lik Türkiye’den uçağa binerken başlayan ve varış ülkelerini hedef alan detaylı bir oryantasyon ile yolculuk günlerine ve tüm eğitim süreçlerine hazırlıyoruz.
 • Varış sonrası yeni bir hayata başlamanızı sağlıyoruz. Dileyen öğrencilerimize havalimanından konaklama noktasına kadar sorunsuz ulaşmalarını sağlayacakları bir havalimani transferi organize ediyoruz. İngiltere'de destek hizmeti sağlıyoruz. Öğrencilerimiz Endless Abroad Londra ofisi sayesinde Türkiye'deki danışmanları haricinde, Londra’da da kendilerine özel bir danışmanlık hizmeti alacaklardır. 
 • Eğitim süresince kesintisiz destek sağlıyoruz. Öğrencilerimize yurtdışı eğitim süreçleri boyunca ilk ay haftada bir gün, sonraki dönemlerde ise ayda bir gün olmak üzere uzman danışman kadromuz ile iletişimde kalacaklarının garantisini veriyoruz!

Kanada’da Dil Eğitimi Alın

Dünyanın en huzurlu ve güvenli ülkelerinden biri olan Kanada’da dil eğitimi almak istiyorsanız, Endless Abroad ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla bize ulaşarak ücretsiz danışmanlık randevusu alabilirsiniz.

Kanada Dil Okulları

ALPADIA LANGUAGE SCHOOL (ALPADIA TORONTO YAZ OKULU) Brock Üniversitesi'nin sakin ve yeşil kampüsündeki merkezimiz, modern sınıflar, son teknoloji ürünü bilgisayar laboratuvarı, çalışma süresi için geniş kütüphane, sağlıklı ya.. Devamını Gör
CANADIAN COLLEGE (CANADIAN COLLEGE OF ENGLISH LANGUAGE) Downtown Vancouver' daki okulumuz Canadian College, Alberni Caddesi üzerindedir. Cadde boyunca pek çok gözde mağaza zinciri, popüler restoranlar ve oteller mevcuttur. Kampüsümüz sınıfla.. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES LUNENBURG) Eurocentres Lunenburg Dil Okulu, UNESCO Dünya Mirası Sit alanıdır ve okul Başarı Sistami ve başarı garantisine sahip bir okuldur. Devamını Gör
SPRACHCAFFE (TORONTO) Toronto'da yurtdışı eğitim programları özellikle özel deneyimler sunar. Dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfederken, yerli öğretmenlerden İngilizce öğrenme fırsat.. Devamını Gör
OXFORD INTERNATIONAL EDUCATION GROUP (TORONTO) Oxford International English Schools Toronto dil okulu, CN Kulesi, başlıca büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerinden, ayrıca Toronto’nun önde gelen lig sporu stadyumlar.. Devamını Gör
OXFORD INTERNATIONAL EDUCATION GROUP (VANCOUVER) Vancouver, karla kaplı dağlar, yemyeşil ormanlar ve kumlu plajlarla çevrili etkileyici bir manzarası olan birinci sınıf bir sahil kentidir. Vancouver şehir merkezindeki geniş okulumuz, çok s.. Devamını Gör
VIC - Vancouver International College (VANCOUVER INTERNATIONAL COLLEGE ENGLISH FOR CHILDREN AND FAMILIES) Vancouver International College'da, sıcak ve samimi bir ortamda ideal bir öğrenme deneyimi sağlar. Vancouver çevresinde ilgi çekici dersler ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirirken dünyan.. Devamını Gör
CLLC (TORONTO) Konaklamalarda 500'ü aşkın aile yanı opsiyonları sunar ve bu konaklamalarda öğrencilerin memnuniyeti üst seviyelerdedir. Haftalık girişler, öğrencilerin başlangıç ​​tarihleri .. Devamını Gör
CLLC (HALIFAX) Canadian Language Learning College (CLLC) 2005 yılında Halifax, Nova Scotia, Kanada'da kurulmuştur. En yüksek kalitede çevrimiçi canlı derslerin yanı sıra dünya standartlarında iki şe.. Devamını Gör
CLLC (OTTAWA) Canadian Language Learning College (CLLC), çevrimiçi canlı derslerin yanı sıra dünya standartlarına uygun eğitimler içerirler. Haftalık girişler, öğrencilerin başlangıç tarihleri olan .. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Vancouver) ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredi.. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Montreal) ILSC-Montréal’in kampüsü, Eski Montréal’in kalbinde, Eski Liman’a yakın, toplu taşıma araçlarına, parklara, alışveriş merkezlerine ve daha birçok yere yakındır. Devamını Gör
SPRACHCAFFE (MONTREAL) 1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce ve Fransızca dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil.. Devamını Gör
SPRACHCAFFE (VANCOUVER) Vancouver'ın ünlü alışveriş caddesi Robson Caddesi'ne sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Sprachcaffe, Vancouver'a bir dil eğitimi gezisi için ideal bir konumdadır. Merkez.. Devamını Gör
ELS LANGUAGE CENTRES (TORONTO) Amerikada, Avustralya, Hindistan,Malezya,Panama ve Suudi Arabistan'da merkezleri bulunur. Devamını Gör
ELS LANGUAGE CENTRES (VANCOUVER) Amerikada, Avustralya, Hindistan,Malezya,Panama ve Suudi Arabistan'da merkezleri bulunur. Devamını Gör
CES (TORONTO) CES, 1976'da Kanada, Toronto'da kuruldu. CES Toronto, Royal Ontario Müzesi ve Toronto Üniversitesi'nden doğrudan yolun karşısında canlı bir bölgede yer almaktadır. Okul gökdel.. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES TORONTO) Eurocentres Dil Okulu, Languages Canada tarafından onaylanmıştır ve resmi IELTS sınav merkezidir. Eurocentres Başarı Sistemi ile sınav başarı garantisine sahip okuldur. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES VANCOUVER) Eurocentres Dil Okul'u Vancouver merkezinde yer alıyor. Okyanus ve dağlarla çevrilidir. Resmi IELTS sınav merkezidir. Languages Canada ve Image tarafından onaylanmıştır. Eurocentres Başa.. Devamını Gör
STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL (CALGARY) Stafford House International , 1952 yılında kurulmuş, uluslar arası bir okuldur. Sınıflar interaktif yazı tahtaları göz yormayan parlak aydınlatmalar ve teknoloji olanakları ile donatılm.. Devamını Gör
STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL (TORONTO) Uluslar arası bir okuldur. 1952 yılında kurulmuştur Devamını Gör
OHC ENGLISH (VANCOUVER) OHC Vancouver'ın öne çıkan özelliklerinden biri, zengin mahalle çeşitliliğidir. Vancouver şehir merkezinde, hareketli Gastown'un tarihi bölgesinde yer alan, OHC'de eğitim alırken şehrin k.. Devamını Gör
LSI (TORONTO) LSI, 1965'ten bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malt.. Devamını Gör
LSI (VANCOUVER) LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya'da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspan.. Devamını Gör
ILAC INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY (VANCOUVER) ILAC, Kanada' da lider ve dünyada en başarılı okullarından biridir. ILAC Dil Okulu 15 seneden fazla deneyimiyle dünyanın en çok ödüllü İngilizce dil okullarından biridir. Devamını Gör
SSLC - SPROTT SHAW LANGUAGE COLLEGE (TORONTO) 1903 yılında kurulmuş olan Sprott Shaw Dil Okulları, dünyanın pek çok noktasından gelen öğrencilere eğitim olanağı sunmaktadır. Sprtott Shaw Language College Toronto dil okulu, şehrin .. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Toronto) 1991 yılında kurulmuş ILSC'nin Toronto kampüsü 2005 yılında yenilenmiş olup bina şehir merkezinde bulunmaktadır Devamını Gör
ILAC INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY (TORONTO) ILAC, Kanada' da lider ve dünyada en başarılı okullarından biridir. ILAC Dil Okulu 15 seneden fazla deneyimiyle dünyanın en çok ödüllü İngilizce dil okullarından biridir. Devamını Gör
OHC ENGLISH (TORONTO) OHC English 1974 yılından beri İngilizce eğitim vermektedir ve her geçen gün büyüyüp gelişmeye devam etmektedir. OHC English bugün İngiltere'nin en popüler akredite dil okullarından.. Devamını Gör
EC ENGLISH (TORONTO) EC Toronto dil okulu, yeni ve modern okuluyla, hareketli şehrin merkezi olan Eglinton bölgesinde yer almaktadır. Okulda 22 derslik bulunmaktadır. Okul 330 öğrenci kapasitelidir. Ortalama sınıf.. Devamını Gör
endless
endless
endless

Kanada Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Profilo Plaza 0212 995 07 08
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 242 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11