Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları ile İngilizce dil eğitimi almak düşündüğünüzden çok daha kolay ve keyifli. Kanada gibi yurtdışında İngilizce veya Fransızca dil eğitimi veren ülkelerde alacağınız dil kursu ile İngilizce ve Fransızcanızı geliştirebilirsiniz.

Endless Abroad, sizlere yüzlerce ülke ve şehirde dil okulunda dil eğitimi alabileceğiniz harika imkanlar sunuyor. Yurtdışında dil okulları için yoğun olarak tercih edilen Kanada gibi ülkelerde sizde dil eğitimi alabilirsiniz.

Sizde Kanada yüksek lisans, üniversite ve Lise okumak istiyorsanız tek yapmanız gereken Endless Abroad ile iletişime geçmek olacak.

Kanada'da Dil Eğitimi Almak

Kanada'daki dil okulları, İngilizce veya Fransızca öğrenmek veya dünyanın en iyi ülkelerinden birinde muhteşem bir deneyim yaşamak için idealdir. Çünkü Kanada, çok kültürlü toplumu, İngiliz ve Fransız kimliği, eşsiz manzaraları ve mükemmel akademik standartlarıyla ünlüdür. Dünyanın en yaşanılabilir, en güvenli ve suç oranı en düşük olan ülkelerinden biri olan Kanada, ailelerin dil eğitimi için çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebileceği bir ülkedir. 

Kanada Dil Okulları Genel Bilgi

Kanada'da dil eğitimi söz konusu olduğunda yabancı öğrenciler için birçok seçenek mevcuttur. Kanada'da çalışırken, İngilizce veya Fransızca dillerini öğrenebilir veya bir Kanada üniversitesine veya kolej programına hazırlanmanıza yardımcı olacak dil kurslarına gidebilirsiniz. İngilizce veya Fransızca eğitimi almak ayrıca öğrencilere kendi ülkelerinde rekabet avantajı sağlayacaktır. Kanada’daki dil eğitimleri odaklı bir yaklaşım ve sonuç garanti eden yüksek kaliteli öğretim sunar. Ülke genelinde birçok dil okulu bulunmaktadır. Bu, anadili Fransızca olan insanlarla birlikte yaşayacağınızdan, etkili bir şekilde Fransızca öğrenebileceğiniz anlamına gelir. Aynı durum İngilizce için de geçerlidir.

Kanada Dil Okulu Programları ve Akreditasyon

Kanada’daki dil okullarının sunduğu eğitim programları şunlardır:

 • Sınav Hazırlığı (CAEL, IELTS veya TOEFL)
 • Yaz Kampları
 • İş İngilizcesi /Fransızcası ve Teknik İngilizce / Fransızca
 • Kolej veya Üniversiteye Hazırlık için Dil Eğitimleri
 • Öğretmenlik Eğitimi (CELTA, TESL, TESOL)

Doğru dil okulunu seçerken, kurumun Languages Canada tarafından akredite edilmiş olduğundan emin olun. Bu akreditasyon, okulun uluslararası olarak tanınmış bir kalite güvence standardına sahip olduğunu gösterir. Kanada çapında 225’in üzerinde okul Languages Canada tarafından akredite edilmiştir. Language Canada’nın akreditasyonu öğrenci hizmetleri, eğitim kadrosu, eğitim programı (müfredat), pazarlama, promosyon, yönetim ve öğrenci alımına dayanır. Kanada'da bir dil okuluna kayıt olacağınız zaman, İngilizce veya Fransızca seviyenizi belirleyecek bir sınava girmeniz beklenir. Okul, bu sınava göre size uygun programı belirler. Birçok dil okulu dönemlik veya aylık yerine birkaç haftalık eğitim veren kurslar sunar.

Kanada’da Dil Eğitimi ve Yaşam

Kanada 1994 yılından beri BM ve EUI tarafından dünyanın en yaşanılabilir 10 ülkesinden biri olarak seçilmiştir. Özellikle, eğitim olanakları, düşük suç ve şiddet oranı ve halkının ortalama yaşam süresi uzunluğu gibi özellikleri ile en üst sıralarda yer almıştır. Aynı zamanda, Kanada dil okullarında eğitim almaya karar verdiyseniz, temiz çevresi, hoşgörülü halkı, doğal güzellikleri ve yaşam kalitesi sizi, dil eğitimi almak için gittiğiniz ülkeye her gün aşık edecek! Hem alışveriş hem de günlük gezilecek mekanlar olarak, Kanada’nın en büyük şehri Toronto’da dil okulu tercih edebilirsiniz. Hafta içi okulda geçen keyifli derslerinizden sonra, isterseniz okul aktivitelerine katılır, derste gördüğünüz eğitimleri arkadaşlarınızla konuşarak pekiştirebilirsiniz, isterseniz Kanada’nın görkemli mimarisi ve müzelerinde dolaşabilirsiniz. Hafta sonu ise biraz kafanızı dağıtmak için buz pateni yapabilir, hokey maçı izledikten sonra Niagara Şelalesinde huzur bulabilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Vizesi

Eğitim izni, yabancı öğrencilerin Kanada'nın tayin edilmiş eğitim kurumlarında (DLI) öğrenim görmelerine izin veren bir belgedir. Genel olarak, Kanada'ya gelmeden önce eğitim izni başvurusunda bulunmanız gerekir. Bazı durumlarda, giriş limanından Kanada'ya vardığınız zaman da eğitim izni almak mümkündür. Hangi seçeneğin size uygun olduğunu bilmeniz gerekir. Eğitim izni vize değildir. Kanada'ya giriş izni vermez. Ayrıca, ziyaretçi vizesine veya elektronik seyahat yetkisine (eTA) ihtiyacınız olabilir. Eğer eğitim izniniz onaylanırsa, vize de alabilirsiniz.Ziyaretçi vizesi (geçici ikamet vizesi olarak da bilinir) pasaportunuza eklenen resmi bir belgedir. Kanada'ya girmek için gereken gereksinimleri karşıladığınızı gösterir. İnternet üzerinden ya da yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz. Bu vizeyle 6 aya kadar Kanada’da kalabilirsiniz.eTA(Elektronik Seyahat Yetkisi)'ya başvurmak basit bir çevrimiçi işlemden ibarettir. Başvuru sahiplerinin çoğu eTA onaylarını (e-posta yoluyla) birkaç dakika içinde alırlar. Ancak, gerekli evraklar göndermeniz istenirse bazı başvuruların işleme koyulması birkaç gün sürebilir. Kanada'ya uçuş rezervasyonu yapmadan önce bir eTA almak en iyisidir.

Kanada Dil Okulları 2021 Yılı Eğitim ve Konaklama Fiyatları

Yurtdışında dil okulu okumanın maaliyetleri okuldan okula ve ülkeden ülkeye değişen bir durumdur.Türkiye şartlarına en uygun ülkelerden birisidir Kanada.Kanada’nın para birimi olan CAD kurunun diğer para birimlerine göre daha avantajlı olması,Kanada dil okullarının,Türk öğrencilere özel olarak hazırladığı promosyonlar sayesinde Kanada’da dil okulu okurken yaşam ve konaklama maaliyetleri,dil okulu öğrencilerimiz ve aileleri için büyük bir yük olmaktan çıkıyor.Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda Kanada para biriminin diğer para birimlerine göre avantajlı olması,konaklama ve yaşam maaliyetlerinin uygun olması,Kanada’nın güvenli yaşam ortamı-Kanada dil okulları,dil eğitimi için yurtdışına gidecek öğrenciler için çok cazip hal alıyor.  

lirsiniz. Yada şehir sınırları ötesine gidip dil eğitimi aldığınız Kanada’yı keşfedebilirsiniz.

Kanada dil okulu fiyatları; eğitim alacağınız şehir ve dil okulu ile eğitim süresine göre değişmektedir.

Neden Kanada’daki Dil Okullarını Tercih Etmelisiniz?

Kanada sonsuz olasılıklar ülkesidir. Her yıl yaklaşık 500.000 yabancı öğrenci eğitim almak için Kanada'yı tercih etmektedir. Peki burayı ideal kılan nedir? Sebep olarak geniş açık alanlar, çok kültürlü toplum ve burada yaşayan, çalışan ve eğitim alan kişiler için var olan fırsatlar gösterilebilir.Kanada'da eğitim alarak geleceğinize yatırım yapmış olursunuz. Kanada'da bir dil okulundan mezun olduğunuzda, istihdam ve iş fırsatlarının kapısını aralamış olursunuz. Kanada’nın lisans, yüksek lisans gibi dereceleri ve üniversite diplomaları uluslararası çapta tanınır.Kanada’daki Kanada'daki dil okulları size yüksek kaliteli ve üstün standartlı eğitimler sunar. İster Atlantik Kıyısı, ister Batı Kıyısı veya ülkenin başka bir yerinde eğitim almayı seçin, dil okulu kalite güvencemiz sayesinde her yerde birinci sınıf bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Adım Adım Kanada'da İngilizce Eğitimi

Yurt dışında eğitim programlarına katılmak isteyen öğrencilerin temel problemi olan planlama ve süreci yönetme sorunlarını Endless Abroad Yurtdışı Eğitimi ve Danışmanlık olarak ele alıyoruz. Peki siz öğrencilerimizi, Endless Abroad ayrıcalıkları ile yurtdışı eğitim planını gerçekleştirme serüveninde neler bekliyor? 

 • Eğitim Planınızı oluşturuyoruz, uzman kadromuzla ofislerimizden yüz yüze veya telefonla destek alan öğrencilerimize ülke seçimi, şehir seçimi, program seçimi ve bütçelerine uygun okul seçimi konusunda destek veriyoruz.
 • Sizi vize sürecine hazırlıyoruz, “uzman vize kadromuzla” olumsuz vize sonuçlarını en aza indirgeyecek şekilde vize süreçlerine hazırlıyoruz. ilk adımdan itibaren hangi evrakları hazırlanacağı ve nasıl bir başvuru hikayesiyle ilerleyecekleri konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. 
 • Süreç hakkında sürekli bilgilendirme yapıyoruz, tüm başvuru aşamalarınızı sorunsuz şekilde yürütmemizin ardından vizelerini alan öğrencilerimizi ofislerimizde bu kez de onları neler beklediği ile ilgili bir eğitime aliyoruz. 
 • Okula ve ülkeye alışmanız için oryantasyon eğitimleri veriyoruz, öğrencilerimize minimum 45 dk’lik Türkiye’den uçağa binerken başlayan ve varış ülkelerini hedef alan detaylı bir oryantasyon ile yolculuk günlerine ve tüm eğitim süreçlerine hazırlıyoruz.
 • Varış sonrası yeni bir hayata başlamanızı sağlıyoruz. Dileyen öğrencilerimize havalimanından konaklama noktasına kadar sorunsuz ulaşmalarını sağlayacakları bir havalimani transferi organize ediyoruz. İngiltere'de destek hizmeti sağlıyoruz. Öğrencilerimiz Endless Abroad Londra ofisi sayesinde Türkiye'deki danışmanları haricinde, Londra’da da kendilerine özel bir danışmanlık hizmeti alacaklardır. 
 • Eğitim süresince kesintisiz destek sağlıyoruz. Öğrencilerimize yurtdışı eğitim süreçleri boyunca ilk ay haftada bir gün, sonraki dönemlerde ise ayda bir gün olmak üzere uzman danışman kadromuz ile iletişimde kalacaklarının garantisini veriyoruz!

Yurtdışı Dil Okulu | Kanada Dil Okulları- Kanada Dil Eğitimi

Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim danışmanlığı Endless Abroad ile İngilizceyi ana dil olarak konuşulduğu Kanada gibi ülkelerde öğrenebilirsiniz.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak İngiltere, Kanada, Amerika, İrlanda, Malta, Almanya, Avustralya, Dubai ve Fransa gibi yaklaşık 200 ülkede dil okulu ile çalışıyoruz.

Endless Abroad, Yurtdışı dil okulları ve fiyatları ile Kanada'da İngilizce veya Fransızca öğrenmek artık çok kolay.

Tek yapmanız gereken Kanada Dil Okulu ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanlarımızla görüşmek. Kanada Dil Okulu kabul ve başvuru şartları için Endless Abroad eğitim danışmanları sizi bekliyor.

Kanada Dil Okulları

ALPADIA LANGUAGE SCHOOL (ALPADIA TORONTO YAZ OKULU) Brock Üniversitesi'nin sakin ve yeşil kampüsündeki merkezimiz, modern sınıflar, son teknoloji ürünü bilgisayar laboratuvarı, çalışma süresi için geniş kütüphane, sağlıklı ya.. Devamını Gör
CANADIAN COLLEGE (CANADIAN COLLEGE OF ENGLISH LANGUAGE) Downtown Vancouver' daki okulumuz Canadian College, Alberni Caddesi üzerindedir. Cadde boyunca pek çok gözde mağaza zinciri, popüler restoranlar ve oteller mevcuttur. Kampüsümüz sınıfla.. Devamını Gör
CES (TORONTO) CES, 1976'da Kanada, Toronto'da kuruldu. CES Toronto, Royal Ontario Müzesi ve Toronto Üniversitesi'nden doğrudan yolun karşısında canlı bir bölgede yer almaktadır. Okul gökdel.. Devamını Gör
CLLC (HALIFAX) Canadian Language Learning College (CLLC) 2005 yılında Halifax, Nova Scotia, Kanada'da kurulmuştur. En yüksek kalitede çevrimiçi canlı derslerin yanı sıra dünya standartlarında iki şe.. Devamını Gör
CLLC (OTTAWA) Canadian Language Learning College (CLLC), çevrimiçi canlı derslerin yanı sıra dünya standartlarına uygun eğitimler içerirler. Haftalık girişler, öğrencilerin başlangıç tarihleri olan .. Devamını Gör
CLLC (TORONTO) Konaklamalarda 500'ü aşkın aile yanı opsiyonları sunar ve bu konaklamalarda öğrencilerin memnuniyeti üst seviyelerdedir. Haftalık girişler, öğrencilerin başlangıç ​​tarihleri .. Devamını Gör
EC ENGLISH (MONTREAL) Kanada’nın özerk bölgelerinden olan Montreal’de konuşulan ikinci dil Fransızca’dır. Buna bağlı olarak EC Montreal dil okulunda, diğer lokasyonlarından farklı olarak İngilizce’nin y.. Devamını Gör
EC ENGLISH (TORONTO) EC Toronto dil okulu, yeni ve modern okuluyla, hareketli şehrin merkezi olan Eglinton bölgesinde yer almaktadır. Okulda 22 derslik bulunmaktadır. Okul 330 öğrenci kapasitelidir. Ortalama sınıf.. Devamını Gör
EC ENGLISH (VANCOUVER) Kanada’nın yaşantı itibariyle en nezih şehirlerinden biri olan Vancouver’da bulunan EC dil okulu, öğrencilerine on dokuz adet teknolojik donanımlı dersliğinde oldukça kaliteli bir eğiti.. Devamını Gör
ELS LANGUAGE CENTRES (TORONTO) Amerikada, Avustralya, Hindistan,Malezya,Panama ve Suudi Arabistan'da merkezleri bulunur. Devamını Gör
ELS LANGUAGE CENTRES (VANCOUVER) Amerikada, Avustralya, Hindistan,Malezya,Panama ve Suudi Arabistan'da merkezleri bulunur. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES LUNENBURG) Eurocentres Lunenburg Dil Okulu, UNESCO Dünya Mirası Sit alanıdır ve okul Başarı Sistami ve başarı garantisine sahip bir okuldur. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES TORONTO) Eurocentres Dil Okulu, Languages Canada tarafından onaylanmıştır ve resmi IELTS sınav merkezidir. Eurocentres Başarı Sistemi ile sınav başarı garantisine sahip okuldur. Devamını Gör
Eurocentres (EUROCENTRES VANCOUVER) Eurocentres Dil Okul'u Vancouver merkezinde yer alıyor. Okyanus ve dağlarla çevrilidir. Resmi IELTS sınav merkezidir. Languages Canada ve Image tarafından onaylanmıştır. Eurocentres Başa.. Devamını Gör
ILAC INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY (TORONTO) ILAC, Kanada' da lider ve dünyada en başarılı okullarından biridir. ILAC Dil Okulu 15 seneden fazla deneyimiyle dünyanın en çok ödüllü İngilizce dil okullarından biridir. Devamını Gör
ILAC INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY (VANCOUVER) ILAC, Kanada' da lider ve dünyada en başarılı okullarından biridir. ILAC Dil Okulu 15 seneden fazla deneyimiyle dünyanın en çok ödüllü İngilizce dil okullarından biridir. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Montreal) ILSC-Montréal’in kampüsü, Eski Montréal’in kalbinde, Eski Liman’a yakın, toplu taşıma araçlarına, parklara, alışveriş merkezlerine ve daha birçok yere yakındır. Devamını Gör
ILSC Language Schools (Toronto) 1991 yılında kurulmuş ILSC'nin Toronto kampüsü 2005 yılında yenilenmiş olup bina şehir merkezinde bulunmaktadır Devamını Gör
ILSC Language Schools (Vancouver) ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver'da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredi.. Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (TORONTO) Toronto okulumuz ticaret bölgesinin ortasında, CN Kulesi'ne bir kaç dakika uzaklıktadır. Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (VANCOUVER) Vancouver, sürekli olarak dünyanın en yaşanılabilir ilk üç şehri arasında gösterilir. Devamını Gör
LSI (TORONTO) LSI, 1965'ten bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malt.. Devamını Gör
LSI (VANCOUVER) LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya'da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspan.. Devamını Gör
OHC ENGLISH (TORONTO) OHC English 1974 yılından beri İngilizce eğitim vermektedir ve her geçen gün büyüyüp gelişmeye devam etmektedir. OHC English bugün İngiltere'nin en popüler akredite dil okullarından.. Devamını Gör
OHC ENGLISH (VANCOUVER) OHC Vancouver'ın öne çıkan özelliklerinden biri, zengin mahalle çeşitliliğidir. Vancouver şehir merkezinde, hareketli Gastown'un tarihi bölgesinde yer alan, OHC'de eğitim alırken şehrin k.. Devamını Gör
OXFORD INTERNATIONAL EDUCATION GROUP (TORONTO) Oxford International English Schools Toronto dil okulu, CN Kulesi, başlıca büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerinden, ayrıca Toronto’nun önde gelen lig sporu stadyumlar.. Devamını Gör
OXFORD INTERNATIONAL EDUCATION GROUP (VANCOUVER) Vancouver, karla kaplı dağlar, yemyeşil ormanlar ve kumlu plajlarla çevrili etkileyici bir manzarası olan birinci sınıf bir sahil kentidir. Vancouver şehir merkezindeki geniş okulumuz, çok s.. Devamını Gör
Sprachcaffe Languages ​​Plus okulları Vancouver Vancouver'ın ünlü alışveriş caddesi Robson Caddesi'ne sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Sprachcaffe, Vancouver'a bir dil eğitimi gezisi için ideal bir konumdadır. Merkez.. Devamını Gör
Sprachcaffe Montréal Dil Okulu - Kanada 1983 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir İngilizce ve Fransızca dil eğitimi veren Sprachcaffe, dünyanın pek çok farklı bölgesindeki tatil mekanlarında 30'un üzerinde dil.. Devamını Gör
Sprachcaffe Toronto - Kanada Toronto'da yurtdışı eğitim programları özellikle özel deneyimler sunar. Dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfederken, yerli öğretmenlerden İngilizce öğrenme fırsat.. Devamını Gör
İlgili Blog Yazıları
Sıkça Sorulan Sorular
endless
endless
endless

Kanada Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!