KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (DUBLIN)

KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (DUBLIN)

  • Okul çekicilliği ve arkadaş canlısı yerel halkı ile tanınan Dublin; günümüzde teknolojik araştırma ve başarıların merkezi konumundadır.
  • Facebook ve Google gibi dev şirketlerin Avrupa merkezleri burada bulunmaktadır.
  • Avrupa'nın en sıcakkanlı şehri seçilmiştir.
  • Dublin İngilizce okulumuz, Liffey Nehri yakınında, 18. yüzyıldan kalma görkemli bir binada yer alır. Burası, Dublin’in canlı Temple Bar bölgesinin karnaval atmosferini deneyimlemek için mükemmel bir ortamdır.
  • Yerel turistik yerlere düzenli olarak geziler yapılmaktadır.
  • Okul mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir ve şehir merkezine sadece beş dakikalık yürüme mesafesindedir.
  • Üniversite Yerleştirme Servisi: Üniversite Yerleştirme Servisimiz (UPS) partner üniversite ve kolejlerimizin yer aldığı ağdan faydalanmanızı sağlar. Eğitim konusundaki zengin deneyimlerimiz ile lisans ve yüksek lisans programlarına kayıt olmanıza yardımcı olmaktayız.
  • Okuldaki görevlilerin konuştuğu diller: Çince, Lehçe
  • Öğretmen Nitelikleri: Tüm öğretmenlerimiz CELTA sertifikasına ya da dengine sahiptir.
  • Sınavlara Hazırlık Akademileri: Dublin okulumuz öğrencilerin IELTS’ten mümkün olan en yüksek sonuçları alabilmesi konusunda onları destekleme konusunda uzmanlaşmıştır. IELTS hazırlık kurslarımızda sabah ve öğleden sonra seçenekleri mevcuttur ve düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. IELTS konusunda özel olarak eğitilmiş öğretmenlerden eğitim alacak ve kursunuz boyunca çalışma planları oluşturarak IELTS skorunuzu maksimize etmeye odaklanacaksınız.

İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehri olan Dublin Liffey Nehri’nin etrafına kurulmuştur. Tarihi yapıları, mimarisi, doğal güzellikleri, dünyaca ünlü pubları ile Avrupa’da yaşanacak en iyi başkent seçilmiştir. Kaplan Dublin Dil Okulu da Liffey Nehri yakınında, 18. Yüzyıldan kalma tarihi bir binada yer alır. Okulun yer aldığı bölge şehir merkezine 5 dakikalık mesafededir ve meşhur Temple Bar’ın olduğu bölgededir.

PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce

Akademik Yıl

Akademik Sömestır

İş İngilizcesi

IELTS Hazırlık

Öğretmen Eğitimi

SOSYAL AKTİVİTELER

Pazartesi: Trinity College ve İrlanda'nın ulusal hazinelerinden Book of Kells ziyareti.

Salı: Dünyaca ünlü Guinness bira fabrikası gezisi.

Çarşamba: Dublin'in en eski binası Christchurch katedrali gezisi.

Perşembe: Uluslararası rugby müsabakalarını ya da yerel futbol maçlarını izleme günü.

Cuma: Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşma ve canlı müziğiyle Temple Bar bölgesini keşfetme günü

Haftasonu: Nefes kesici güzellikteki Moher Kayalıkları'na günü birlik gezi

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Öğrenci Yurdu: Özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur. Öğrenci arkadaşlarınızla yaşayın ve daha fazla özgürlüğe sahip olun.

Aile Yanı: Eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşama şansı. Her gün kahvaltınızı ve akşam yemeğinizi Kaplan International Dil Okullarının özenle seçtiği yerel ailenizle yiyin.

Galeri için: https://www.kaplaninternational.com/tr/irlanda/dublin/dil-okulu#

 

 

 

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Work and Study katılımcıların hem İngilizce dil eğitimi alabileceği hem de çalışarak para kazanabilecekleri bir programdır. Programın amacı katılımcıların farklı bir ülkede kültürel değişim yaşamasının yanı sıra, onların dil eğitimi almasını sağlamaktır.

İş İngilizcesi Kurs Programı ingilizcenizi iş yerinizde başarılı bir şekilde kullanmak hatta yetki alanınızı genişletmek için oluşturulmuş programlardır. Size en uygun olan programı planlayıp kariyerinizi bir adım yukarıya taşımanızı sağlıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku
endless
endless
endless

KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (DUBLIN)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 (242) 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11