COVID-19 Bilgilendirme

COVID-19 sürecini yakından takip ediyor, en önemli önceliğimiz olan değerli öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve tüm insanlığın sağlığı için sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak hizmet vermeye devam ediyor, her zamanki gibi sizin için en doğru planlamayı yapmak için ücretsiz danışmanlık veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL

Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles’ta birinci sınıf dil kursları sunan birçok dil okulu bulunmaktadır. Bu programlar en az 1 hafta, en fazla 1 yıl süreli olabilmektedir. Los Angeles dil okullarında aile yanı, öğrenci yurdu, kiralık daireler gibi birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Sınav Hazırlık (IELTS, TOEFL vb.), Özel Dersler, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Başlangıç/Orta/İleri Seviye Kurslar, Yetişkinler ve Çocuklar için İngilizce gibi sayısız dil kursu bulunmaktadır. Los Angeles dil okulu ücretleri kuruma, programa ve süreye göre değişiklik gösterse de genel olarak haftalık 802 $ ve yıllık 14.500+ $ civarında olabilmektedir. Los Angeles’ta Kings Los Angeles, Mentor Language Institute, California Language Academy, EC English Language Schools gibi birçok dil okulu bulunmaktadır.

Los Angeles, Amerika'nın Kaliforniya eyaletindeki en kalabalık şehirdir ve ortalama 4 milyon nüfusu vardır. Yaklaşık 1.210 km2 yüzölçümüne sahiptir. Los Angeles, New York'tan sonra ABD'nin en kalabalık ikinci şehridir.

Los Angeles, Akdeniz iklimi, etnik çeşitliliği, Hollywood, eğlence endüstrisi ve sürekli büyüyen metropolü ile bilinir ve bu da onu yerli halk ve yabancı öğrenciler için popüler bir yer haline getirir. Şehir herkese bir şeyler sunar ve burada asla sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ülkenin büyük filmlerinin, televizyon programlarının ve müziğinin çoğu Los Angeles merkezli olarak üretilmektedir. Dünyanın dört bir yanından insanlar Hollywood Eğlence endüstrisine girme hayaliyle buraya gelir. Bunun sonucunda eğlence endüstrisi ile ilgili Universal Studios, Hollywood Walk of Fame (Ünlüler Kaldırımı), televizyon şovu çekimleri ve film ve reklamlarda ekstra olma fırsatları gibi her zaman çok eğlenceli aktiviteler bulunmaktadır. Ayrıca şehir her yıl Akademi Ödülleri'ne ve Altın Küre'ye de ev sahipliği yapmaktadır.

Los Angeles ayrıca Getty Center, Los Angeles County Sanat Müzesi ve Çağdaş Sanat Sanat Müzesi gibi bazı harika müzelere sahiptir. Buna ek olarak, Los Angeles Maratonu, Coachella Müzik Festivali (şehrin hemen dışında yapılır) ve ABD Açık Sörf Yarışması gibi çeşitli yıllık etkinlikleri de bulunmaktadır. Ayrıca şehrin dört bir yanında birçok popüler gece kulübü bulunur. Buna ek olarak konserler ve komedi gösterileri de düzenlenmektedir.

Çok uluslu bir şehir olan Los Angeles'ta haliyle dünyanın her yanındaki yemek kültürlerini yansıtan çeşitli mutfaklar bulunmaktadır. Buna ek olarak, ünlülerle karşılaşabileceğiniz birçok şık ve lüks restoran ve bar da bulunmaktadır.

Los Angeles’ta yabancı öğrenciler için İngilizce ve diğer modern dillerde dil kursları sunan birçok dil okulu bulunmaktadır. Genel olarak kurs süreleri en az 1 hafta, en çok 1 yıl olabilmektedir. Kurslar her seviye ve ihtiyaca yönelik olarak planlanmıştır ve çok çeşitlidir. Los Angeles’ta dil eğitimleri sunan okullar Kings Los Angeles, Mentor Language Institute, California Language Academy, EC English Language Schools olarak sıralanabilir. Los Angeles dil okullarında aile yanı, öğrenci yurtları ve pansiyonlar gibi birçok konaklama seçeneği mevcuttur.

Los Angeles dil okullarında kurs ücretleri kuruma ve programa göre değişir ancak genel olarak haftalık 802 $ ve yıllık 14.500+ $ civarındadır.

Los Angeles dil okullarında sunulan kurs türleri aşağıda sıralanmıştır:

 • Genel İngilizce
 • Çocuklar için İngilizce
 • Yetişkinler için İngilizce
 • Başlangıç/Orta/İleri Seviye Kurslar
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, FCE)
 • İş İngilizcesi
 • Öğretmenlik Eğitimleri
 • Tam/Yarı Zamanlı Kurslar
 • Özelleştirilmiş Kurslar (Geleneksel eğitim ile aktivite ve etkinlikleri birleştiren kurslar)
 • Özel Dersler
 • Yaz Okulları
 • Grup Eğitimleri
 • Bire Bir Kurslar

Los Angeles Dil Okulları

SPRACHCAFFE (LOS ANGELES) Devamını Gör
FLS INTERNATIONAL (LOS ANGELES-CITRUS COLLEGE OR SADDLEBACK COLLEGE) San Gabriel Dağları’nın eteklerinde konuşlanan ve sıcak insanları ile beraber güvenli olması ile bilinen Glendora şehrinde yerleşik, Los Angeles merkeze oldukça yakın bir konuma sahip, C.. Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (LOS ANGELES WESTWOOD) Los Angeles Westwood İngilizce Dil Okulumuz UCLA'ya sadece birkaç dakika mesafede ve göz kamaştırıcı Santa Monica plajına kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığındadır. Devamını Gör
KINGS EDUCATION (LOS ANGELES) Devamını Gör
EC ENGLISH (LOS ANGELES) EC Dil Okulu, Güney Kaliforniya' da Santa Monica sahiline 5 dakikalık mesafede bulunan EC Dil Okulu merkezi, konumundan dolayı restoranlara, alışveriş merkezlerine ve kafelere sadece kısa.. Devamını Gör
KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES (LOS ANGELES WHITTIER) Sıcak, akademik atmosfere ve kasaba havasına sahip güvenli bir banliyö şehrinde yer alır. Devamını Gör

Los Angeles Dil Okulları

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Torun Center Şubesi 0 (212) 949 0 333
Londra Şubesi +44020 7636 4052
Kadıköy Şubesi 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Şubesi 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Şubesi 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Şubesi 0 (212) 949 06 55
İzmit Şubesi 0 (262) 949 0 200
İzmir Şubesi 0 (232) 532 01 32
İzmir Mavişehir Şubesi 0 (232) 905 54 60
Ankara Tunalı Şubesi 0 (312) 418 77 75 / 76
Ankara Bilkent Şubesi 0 312 949 03 66
Bursa Nilüfer Şubesi 0224 473 78 97
Adana Şubesi 0322 905 08 13
Antalya Şubesi 0 (242) 316 97 47
Alanya Şubesi 0 (242) 311 66 89
Denizli Şubesi 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Şubesi 0 (850) 265 0387
Samsun Şubesi 0362 365 00 11
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım